Skocz do zawartości

legacy diesel / stuki puki


pcywicki

Rekomendowane odpowiedzi

troche sie wyjasnilo., lejące wtryski., czyli raczej nadają się do wymiany., powraca więc pytanie czy ktoś przerabiał koszta poza ASO? bo niestety tutaj wychodzi kwota o wartosci drugiego auta ;)

raczej do wym. to kto tak ustalił..? bo moze jezeli juz , to do regeneracji.?...albo tylko do oczyszczenia..?..i skąd ta kwota ? wartosc auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od oczyszczania

 

czyszczenie z kalibracja 250 zł i tu proponuje skorzystac z aso (kalibracja), regeneracja - ceny nie znam bo od 2008 r. nie trafiłem na taki przypadek :huh: ale trzeba wyjac silnik!

 

ps. właśnie się dowiedziałem , że Denso nie regenerują!!

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Szczerze powiedziawszy zalałem chemię z krakowskiego ASO., w moim odczuciu na słuch auto pracuje lepiej jeszcze pozostała nierówna praca silnika na postoju., na sobotę umówiłem się na ponowne sprawdzenie czasów korekt., porównamy z poprzednim sprzed chemii czy coś się poprawiło. Pytanie jednak co jesli nie ? Jesli Denso nie nadaje się do regeneracji ? Ktoś ma na zbyciu w dobrej cenie wtryski ;)

 

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, właśnie ustalam, czy da się nabyć regenerowane - było info z centrali...

 

Prawdopodobnie będzie problem, nie regenerują piezzoelektrycznych, natomiast nasz dotychczasowy dostawca obiecał podjąć jakieś kroki by mieć w ofercie wtryski regenerowane. Podobno odpowiedź ma być do ok. tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...