Skocz do zawartości

Regulacja ciśnienia paliwa


subarczak

Rekomendowane odpowiedzi

Troche moze nieelegancka odpowiedz, ale ma sens - jak nie wiesz do czego mialoby Ci to byc potrzebne, to znaczy, ze nie jest Ci to potrzebne. :)

 

(natomiast samo urzadzenie sluzy ogolnie do regulacji cisnienia paliwa z mozliwoscia ustawienia cisnienia, jakie sie potrzebuje - w pewnym zakresie oczywiscie)

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskotliwa odpowiedź :-) ale mnie nie zadawala. Próbuję się dowiedzieć jaki to ma sens. Wiem że służy do regulacji ciśnienia. wiem że do regulacji ciśnienia paliwa.Sama nazwa na to wskazuje... ale po co to się robi ? mając powiedzmy pompę 6,5 bara potrzebuję regulować ciśnienie paliwa ? np in-plus in - minus ?

chodzi o to że może być gdzieś za duże ciśnienie paliwa ? i trzeba przyciszyć o ileś tam ? rozumiem że z seryjnej pompy nie da to korekty ciśnienia in-plus... ?

PS jak się dowiem to może będzie mi potrzebne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, zeby miec te 6.5 bara cisnienia paliwa (aczkolwiek tyle nie masz - potraktujmy to jednak jako przyklad) - wlasnie potrzebujesz regulatora cisnienia. Inaczej bedziesz mial, z grubsza, tylko przelewajacy sie plyn.

 

Jako, ze dobry humor mi dzis dopisuje, podpowiem:

 

https://www.google.c...=utf-8&oe=utf-8

 

Wszystko znajdziesz opisane, z obrazkami (odnosze wrazenie, ze moga sie przydac :))

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...