Skocz do zawartości

Kamera samochodowa. Jaka?


Jasionowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ah, no to wiem, ale w przypadku kiedy jest osobna to musiałaby mieć jakiś wypuszczany przycisk czy coś. 
Ta jest aktywowana głosem więc po rekord widioł mam od razu nagranie przód i tył

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, coocer napisał:

Tak, bo ceny za kombo mnie powalały, taniej było kupić 2.

Jest niezależna więc wystarczy pociągnąć do klapy zasilanie z tylnego gniazdka i właściwie tyle roboty.

Kabelek ciągnąłem przez gumowe peszle czy jak to tam się nazywa

jak będziesz mógł zrób zdjęcie to zobaczę jak to wygląda, może przy okazji najbliżej promocji na Ali kupię drugą na tył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz mógł zrób zdjęcie to zobaczę jak to wygląda, może przy okazji najbliżej promocji na Ali kupię drugą na tył
Poszukam fotki, bo akurat poszła kamerka do 2 auta a tam o zgrozo nie ma gniazdka z tyłu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, coocer napisał:

Lepszego nie mam, po prawej od zlotowej naklejki5308e9a607c00816106af509cbfe379b.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

 

czuje się jak debil teraz :D

szukam po internetach tylnej do 70mai.. ale nie wpadłem na to żeby kupić drugą i nakleić na tył... chyba zamawiam.

 

co do przodu, to mam 70mai i w nocy fajnie nawet podczas jazdy przez las widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
czuje się jak debil teraz
szukam po internetach tylnej do 70mai.. ale nie wpadłem na to żeby kupić drugą i nakleić na tył... chyba zamawiam.
 
co do przodu, to mam 70mai i w nocy fajnie nawet podczas jazdy przez las widać
Kup na przód pro, zawsze lepsza rozdzielczośc i ma też baterie, nagrywa zdarzenia parkingowe

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coocer napisał:

Kup na przód pro, zawsze lepsza rozdzielczośc i ma też baterie, nagrywa zdarzenia parkingowe

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

 

nie doprecyzowałem, mam właśnie 70mai pro, a jedno pytanie...

wczoraj jechałem trasę Władysławowo > Kraków. Kilka razy dała sygnał jakby się wyłączała, ale po kilku sekundach znowu nagrywała normalnie, cały czas podłączona do ładowania, spotkaliście się z czymś takim? Może włącza jakieś czuwanie, ale dostaje jednak prąd to odpala na nowo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta jest ta podawana w specyfikacji, to raz na chyba 3 godziny zrobiła takie coś, więc nie jest to jakieś niepokojące na razie ;)

bo to tak jakby stwierdziła "dobra, nic się nie dzieje, idę spać, elo!   o [moderator czuwa], prąd dają, wstaje" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta jest ta podawana w specyfikacji, to raz na chyba 3 godziny zrobiła takie coś, więc nie jest to jakieś niepokojące na razie
bo to tak jakby stwierdziła "dobra, nic się nie dzieje, idę spać, elo!   o [moderator czuwa], prąd dają, wstaje"
Są programy do sprawdzania kart, zobacz bo może coś z nią jest nie teges. Jaka to karta?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być ok ale możesz sprawdzić czy nie jest uszkodzona

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 07:47, coocer napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/kamera-70mai-pro-297294 jest akurat promka na kamerkę

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

zamówiłem ale nie opłaciłem i zastanawiam się czy brać na zapas czy montować z tyłu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem ale nie opłaciłem i zastanawiam się czy brać na zapas czy montować z tyłu
Ja miałem 1 akcje gdzie żałowałem że tylna nie ma baterii i nie nagrywa zdarzen parkingowych :(

Ale nie wiem czy nie podłącze kamerek na stałe, niech nagrywają 24h

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, coocer napisał:

Ale nie wiem czy nie podłącze kamerek na stałe, niech nagrywają 24h

 

To jest całkiem dobry pomysł, tylko że moja głównie stoi w podziemnym, ale mimo wszystko, gdzieś jedziesz, postawisz i już by się przydało nagrywanie stałe.

Jakbyś robił, to daj znać jak, w sumie też bym mógł u siebie takie zastosować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To jest całkiem dobry pomysł, tylko że moja głównie stoi w podziemnym, ale mimo wszystko, gdzieś jedziesz, postawisz i już by się przydało nagrywanie stałe.
Jakbyś robił, to daj znać jak, w sumie też bym mógł u siebie takie zastosować  
U mnie akumulator jest dość spory :) no i auto na gwarancji więc jeszcze się zastanawiam.

W forku albo bym poszukał istniejącego obwodu albo jeszcze lepiej jakiś układ który odcina zasilanie poniżej pewnego poziomu napięcia żeby Aku kuku nie zrobić 90132a5a6a413f9c33db4cd4c5e62f64.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to masz nieco większy akumulator niż w lanosie :D

to może jednak zostanę przy 2 kamerach, miałem kupić tą 70mai, bez parkingowego żeby była na tył, ale jak mówisz, że już by się raz przydała tylna parkingowa, to może pójdę w drugie pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to masz nieco większy akumulator niż w lanosie
to może jednak zostanę przy 2 kamerach, miałem kupić tą 70mai, bez parkingowego żeby była na tył, ale jak mówisz, że już by się raz przydała tylna parkingowa, to może pójdę w drugie pro?
Fajnie by było mieć jakiś powerbank który lądując się jednocześnie zasila kamerkę.

Łatwo by to było gdzieś schować i przedłużyć działanie kamery bez ingerencji w elektrykę

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, coocer napisał:

Fajnie by było mieć jakiś powerbank który lądując się jednocześnie zasila kamerkę.

Łatwo by to było gdzieś schować i przedłużyć działanie kamery bez ingerencji w elektrykę

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Gdzieś już była dyskusja na temat powerbank'u. Problem z nimi jest często taki, że kiedy nie są używane - wyłączają się. Za tym idzie konieczność włączania go żeby ładował dane urządzenie, ponadto kiedy będzie ciągle podpięty do ładowania to jego wydajność mocno szybko spadnie i w sumie wcale nie wiadomo ile czasu utrzyma taką kamerkę przy życiu, a przecież sprawdzał tego nie będziesz co tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orear zwykły jak najbardziej ale są ładowarki sieciowe z wbudowanym powerbankiem.

Jak jest 220 to zwyczajnie zasila urządzenie i utrzymuje naładowany aku. Jak nie ma zasilania to idzie z Aku. Może jest coś takiego na 12 lub 5v.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...