Skocz do zawartości

Forester 2.0 xt upgrade - Turbo? downpipe? katalizator?


Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Bawię się troszkę z moim Forkiem. Hamowanie i zawiecha zrobione. Teraz chcialbym go troszke podstroic i dotlenic ;)

Czy wymiana turbiny na TD04L ma sens?

Czy mozecie polecic sensowny swap w zakresie downpipe i katalizatora?

Pozdr!!

Edytowane przez Cube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bedzie, jak rozpoczniesz od rozmowy z tunerem - powie Ci co wymienic ew. itp.

Nie jestem pewien czy do lekkiego podniesienia mocy koniecznie musisz wymieniac downpipe - na chyba takim samym GT daje rade przy ok. 210-220KM. Nie wiem, czy STi GC8 maja dokladnie taki sam downpipe - ale na seryjnym robia 280 i tez jest ok.

Zalezy jak daleko chcesz isc i jak bardzo chcesz byc ok z przegladami i prawem ;) Mozna ew. zalozyc dekata - ale czy trzeba? Na to pytanie znow najlepiej Ci odpowie wybrany tuner, jak powiesz mu czego oczekujesz.

 

Przy czym - z autopsji, czyli z tego, jak sam nadal nie umiem jezdzic swoimi subaru :) - nadal uwazam, ze najlepiej spokojnie przeznaczyc te kase, jak wyzej, na opony, paliwo i jezdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz kursy jazdy Subaru...

i hamulce,

 

btw, zamiast oszczędzac trzeba buło brać 2.5xt. pewnie po modach na to samo wyjdzie cenowo ale w 2.0 będzesz miał prawie limit a 2.5 serię.

 

Ja zrobiłem zdecydowana większość chciejst ze swojej listy nie licząc silnika i nadal nie planuję go modować a forek nauczyl sę skręcać i hamować.

Słusznie mówicie, bo po szkole jazdy, upalankach itp można zacząć precyzować czego się chce no i w moim przypadku nie mocy.

 

pozdrawiam

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...