Skocz do zawartości

Przekroczenie prędkości czy "widzimisię" policjanta??


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale na kiedy wyznaczono sprawę to chyba powiesz? Zwłaszcza że to dosyć szybko musi nastąpić :)

 

Tak, dam znać na kiedy będzie termin. Na razie terminu nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na kiedy wyznaczono sprawę to chyba powiesz? Zwłaszcza że to dosyć szybko musi nastąpić :)

 

Tak, dam znać na kiedy będzie termin. Na razie terminu nie mam ;)

 

i szybko nie będzie , ja na swoja sprawę sądową czekam już 2 miesiąc i zero informacji o terminie do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT. nie doczytałem ostatniej strony :/

 

 

PS Mi sie wczoraj upieklo. 135 na ograniczeniu do 100. Tempomat miałem na 130 wiec troszke dziwna sytuacja - tej wersji sie trzymalem. Chyba sam nie byl pewien pomiaru. Negocjowalem z twardym naciskiem na nie przyjęcie mandatu:)

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pora wrócić do sprawy. Dostałem wyrok z Sądu. Ktoś chce zgadnąć, jaki jest wynik, czy od razu wstawić na forum zdjęcia / skan postanowienia...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukmacerek, wszystko w swoim czasie. Tak jak obiecałem, dziś dostałem wyrok, więc dziś Was wszystkich informuję. Mam nadzieję, że i Wy wyciągniecie z mojej historii jakieś wnioski i czegoś, tak jak ja, będziecie się mogli nauczyć.

 

Zastanawiam się, czy nie dać Wam i sobie 24 godzin na ochłonięcie...?? I jutro zrobilibyśmy "premierę" wyroków krakowskiego Sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, a może jednak...?? Ty pierwszy, jako mod daj dobry przykład ;)

 

ajax, zaraz zawołam BartZ'a, zrobi ankietę.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie będę Was trzymał w niepewności ;) Wyroki są dwa.

 

Jeden - przekroczenie prędkości - jest wyrokiem uniewinniającym mnie z jakichkolwiek zarzutów :D

 

Drugi - "osławiony" artykuł 97 - wyrokiem skazującym na grzywnę w wysokości 500+50 PLN kosztów.

 

W pierwszej kwestii oczywiście się z Sądem zgadzam ;):lol: , niestety w drugiej - już nie i odwołanie jest w drodze ;)

 

Jak tylko dojdę do porozumienia z moim Blackberry, wstawię zdjęcie pierwszego wyroku (BB zeżarł zdjęcia i nie chce się przyznać, gdzie są :huh: muszę przekopać pamięć i kartę pamięci.... :rolleyes: ). Z drugim się wstrzymuję z wiadomych przyczyn...

Edytowane przez Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm:

 

Ciekawe, prawda?? :biglol: Niestety, ja uparty jestem :rolleyes: i tak łatwo nie dam się zgasić. Drugi mandat / grzywna również mi się nie należała, więc jeszcze się trochę poprzepychamy.... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba na Twoją korzyść..... Zestresowany byłeś tylko i musisz ochłonąć :)

 

Nie stary, ja się nie stresuję orzeczeniami Sądu. W materii sądowych postępowań jestem niemal weteranem :biglol::yahoo:;) Tak, szczególnie 2 wyrok jest na moją korzyść :P A ja się głupi czepiam... <_<:rolleyes::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawijaj o co poszło..... Nie ukrywam że jestem ciekawy

 

Postępowanie jest w toku, nie mogę na razie na publicznym forum :mellow:

 

Poczekaj cierpliwie na skan postanowienia w sprawie o przekroczenie prędkości, naprawdę, daje do myślenia ;) Panią Sędzinę :wub: serdecznie pozdrawiam ;):)

 

No ja bym tą sprawę mocno upublicznił. Otrzymałeś wyrok więc nie ma nic do ukrycia łącznie z nazwiskiem tego policjanta. Podejrzewam że media lokalne mocno by się zainteresowały tą sprawą :)

 

Oooooj zrobię dym Panom Aspirantom Mrukowi i Gburowi, możesz być tego pewny :evil2: :evil2: :evil2:Pamiętajcie, nie dajcie się kiwać Policjantom!! Strażnicy prawa celowo wprowadzali mnie w błąd i przekonywali, że mogą dokonywać pomiarów na podstawie licznika własnego samochodu, gdzie wg ustaw (i to dwóch!!) oraz orzeczenia Sądu NIE MAJĄ DO TEGO NAJMNIEJSZEGO PRAWA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie będę Was trzymał w niepewności ;) Wyroki są dwa.

Jeden - przekroczenie prędkości - jest wyrokiem uniewinniającym mnie z jakichkolwiek zarzutów :D

Drugi - "osławiony" artykuł 97 - wyrokiem skazującym na grzywnę w wysokości 500+50 PLN kosztów.

Taa, i ktoś tu będzie biadolił że nie mamy szacunku do prawa i że to pozostałość po komunizmie... :rolleyes:

 

Trzymam kciuki, szkoda tylko Twojego czasu bo pewnie nasze państwo więcej zyskałoby gdybyś nie musiał bujać się z tym strupem... :angry:

 

BTW. ciekawe czy i na ile w takiej sytuacji pomógłby (hmm, nie można reklamować ale...) D.A.S lub ktoś jemu podobny? Osobiście wypisałem się od nich po dwóch latach bo okazali się kompletnie nieużyteczni ze swoimi OWU (którymi namiętnie zasłaniali się za każdym razem jak do nich dzwoniłem). Ale tutaj sprawa jest maksymalnie konkretna i może coś by "pokazali".

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...