Skocz do zawartości

Miga chceck (test-mode) po podpięciu się ecu explorerem?


Alien_TM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko próbuję logi zrobić w forku 2,5xt 2006r ale po podpięciu kabla ( vag kkl dość leciwy na rs232 jeszcze) i odpaleniu ecu explorera jak odpalę auto miga chceck i auto chyba słaabo jedzie wydaje mi się że test mode się załącza powinno tak być? bo raczej robienie logów na tescie mało da;P? możliwe że to wina kabla ? czy może spięte kostki pod kierownicą? dopóki nie odpalę silnika np kasując błędy nie miga chceck. I jeszcze mam pytanko czy czas próbkowania w ecu exp zmieniacie? czy zostaje ten co jest ustawiony? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te na słupkach przy progach z lewej biała z jednym kablem z prawej zielona z jednym kabem ma jakiś wpływ??

 

Pod kierownicą znalazłem tylko zieloną i jest ona rozpięta

Edytowane przez Alien_TM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że jak odpale samochód i dopiero wtedy podłącze to check nie mryga. Jak najpierw na włączonym zapłonie odpale ecuexpl i podepne kabel to jak odpale zaczyna mrygać. Logi zrobiłem podpinając auto na odpalonym motorze ale co zauważyłem że samochód wtedy nie przyspiesza płynnie tak jak by turbo raz dmuchało a raz nie. nie wiem czy to przewrażliwienie ale jak odepne kabel i zgasze auto jest inaczej;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie , nie wiem czemu mryga jak podepne się laptopem pod niego być może to wina kabla? http://allegro.pl/in...3142448871.html taki posiadam łączy się normalnie i parametry też zczytuje;/

 

Podkierownicą znalazłem zieloną wtyczke i jest ona rozpięta. a te kable co są pod nakładkami na progi na słupkach powinny być spięte? z lewej strony jest biały z jedną wtyczką i jest rozpięty a po prawej stronie jest zielona i jest spięta?

 

 

zauważyłem że jak odpale samochód i dopiero wtedy podłącze to check nie mryga. Jak najpierw na włączonym zapłonie odpale ecuexpl i podepne kabel to jak odpale zaczyna mrygać. Logi zrobiłem podpinając auto na odpalonym motorze ale co zauważyłem że samochód wtedy nie przyspiesza płynnie tak jak by turbo raz dmuchało a raz nie. nie wiem czy to przewrażliwienie ale jak odepne kabel i zgasze auto jest inaczej;/

 

Carfit podrzuć na PW maila to bym ci LOGA podesłał , jak byś był tak dobry to byś zerknął.

Edytowane przez Alien_TM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...