Skocz do zawartości

Bulgot, ale cichy...


wojru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam w swojej wolnossącej Imprezie założony tłumik końcowy Prodrive 2,5 cala oraz kolektor różnoodległościowy. Bulgocze wdzięcznie, ale jest trochę za głośno. Jak wyciszyć zbyt głośny dźwięk pozostawiając lekki pomruk boksera. Dodam, że są założone wszystkie katalizatory i do oryginalnego tłumika środkowego(o ile to coś jest tłumikiem) jest oryginalna średnica rur wydechu 2 cale. Myślałem o założeniu środkowego tłumika z WRX w miejsce obecnego, co o tym sądzicie. Pomoże? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie nie odzwierciedli głośności, w dalszej trasie zbyt głośny wydech jest meczący. Wolałbym pozostać przy końcówce Prodrive. Wiem, że kiedyś na forum był wątek o wyciszeniu, właśnie przez wymianę środkowego tłumika. Dalsze sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który rok? w 125km nie ma środkowego. Może katy wypalone

 

 

Jak chciałeś bulgot to wóz albo przewóz :rolleyes: Tylko wymiana puszki ,chyba że masz kase na nowe katalizatory (o ile to ich wina)

 

 

W watku "bulgotowym" przecież pisze pare razy ,ze niektórym sie to chepie i wracają do serii B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta puszka to rezonator, w serii nie ma tam chyba żadnej waty/wytłumienia. Wszystko "zostaje" w drugim kacie.

 

Po co dałeś 2.5" aż od kata , jeżeli to 125 ,a nie 160km to jesteś chyba na minus pod względem dynamiki :wacko:

 

no i może też przez to masz głosniej

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...