Skocz do zawartości

13.04.2013r Warszawa, potrzebny hałas:)


maciej123414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 13.04 tj. sobota, kolega się żeni i w związku z tym chciałbym zrobić mu mały prezent w postaci zlotu paru subaru pod kościołem i żeby przy jego wyjściu trochę pohałasować:) frekfencja im większa tym lepsza, gdyż sam raczej szału nie zrobię:P Ślub odbędzie się w Kościele p.w. Matki Boskiej Anielskiej w Skolimowie, ul.Środkowa 15. O 16.30 zaczyna się ceremonia, więc na 17 jeżeli ktoś dałby rade przyjechać byłoby bardzo miło:) chętni z wolnym czasem proszę się wpisywać ponieważ chciałbym mieć rozeznanie czy się to wogole uda. Pozdrawiam, Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moge sie przyłączyć z tandetnym tłumikiem przelotowym z alllllllegro za 100 pln, który buczy ze az mam juz go dosyc?

zapraszam:)

@maciej123414, na zachętę by się coś przydało to i większa mobilizacja by była

na zachętę, po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)
Ot tooooo too to... Nie no żarcik. Dam znać czy bede mógł. Jezeli tak to z chęcią przejade sie na spacer... tym bardziej, że w lipcu będe chciał zaprosić subarową rodzinę pod kościół w dniu mojej ceremonii... Dziś jade odebrać obrączki... Brrrrrrrrr...

 

Może @@Mike85, da się namówić na wsólny spacer :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal powiedział: @maciej123414, na zachętę by się coś przydało to i większa mobilizacja by była na zachętę, po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)

 

i to jest argument żeby się pojawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest argument żeby się pojawić
dobry placek nie jest zły... a i argument zeby samochód umyć... a wciąż od kobiety słyszę "ciagle go myjesz jak oszołom"

 

trzeba przypominać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal powiedział: @maciej123414, na zachętę by się coś przydało to i większa mobilizacja by była na zachętę, po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)

 

na początek dobra zachęta B) możliwe, że zjawi się tutaj maciekSubru i inni a wtedy to ze dwa kartony w 40% butelkach będą potrzebne :P jak to już nie raz na tym forum bywało :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest jakaś lista?

dobry plan, lista musi być więc ja też sie dopisze, zobaczymy co z tego wyjdzie..

1. Tomulus

2. maciej123414

 

obiecuje, ze zdejme silencer z tłumika i narobie hałasu za czterech

też myślałem nad tym żeby zdjąć wogóle tłumik i na pełnym przelocie wpaść, ale za dużo rzeźby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem nad tym żeby zdjąć wogóle tłumik i na pełnym przelocie wpaść, ale za dużo rzeźby
ja sie postaram bo bede prosił o rewanż w lipcu w pięknych okolicznościach zalewu zegrzyńskiego... I na mnie wtedy przychodzi pora :-)))

 

1. Tomulus

2. maciej123414

3. ZeroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...