Jump to content

13.04.2013r Warszawa, potrzebny hałas:)

maciej123414
 Share

Recommended Posts

Witam, 13.04 tj. sobota, kolega się żeni i w związku z tym chciałbym zrobić mu mały prezent w postaci zlotu paru subaru pod kościołem i żeby przy jego wyjściu trochę pohałasować:) frekfencja im większa tym lepsza, gdyż sam raczej szału nie zrobię:P Ślub odbędzie się w Kościele p.w. Matki Boskiej Anielskiej w Skolimowie, ul.Środkowa 15. O 16.30 zaczyna się ceremonia, więc na 17 jeżeli ktoś dałby rade przyjechać byłoby bardzo miło:) chętni z wolnym czasem proszę się wpisywać ponieważ chciałbym mieć rozeznanie czy się to wogole uda. Pozdrawiam, Maciej.

• Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moge sie przyłączyć z tandetnym tłumikiem przelotowym z alllllllegro za 100 pln, który buczy ze az mam juz go dosyc?

zapraszam:)

@maciej123414, na zachętę by się coś przydało to i większa mobilizacja by była

na zachętę, po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)

po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)
Ot tooooo too to... Nie no żarcik. Dam znać czy bede mógł. Jezeli tak to z chęcią przejade sie na spacer... tym bardziej, że w lipcu będe chciał zaprosić subarową rodzinę pod kościół w dniu mojej ceremonii... Dziś jade odebrać obrączki... Brrrrrrrrr...

Może @@Mike85, da się namówić na wsólny spacer :-)))

kowal powiedział: @maciej123414, na zachętę by się coś przydało to i większa mobilizacja by była na zachętę, po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)

i to jest argument żeby się pojawić :)

i to jest argument żeby się pojawić
dobry placek nie jest zły... a i argument zeby samochód umyć... a wciąż od kobiety słyszę "ciagle go myjesz jak oszołom"

trzeba przypominać...?

kowal powiedział: @maciej123414, na zachętę by się coś przydało to i większa mobilizacja by była na zachętę, po ceremonii, wszystkich przybyłych mogę zaprosić na pizze do siebie do restauracji na wilanowie:)

na początek dobra zachęta B) możliwe, że zjawi się tutaj maciekSubru i inni a wtedy to ze dwa kartony w 40% butelkach będą potrzebne :P jak to już nie raz na tym forum bywało :yahoo:

nie ma więcej chętnych?
napisz w spotach Warszawskich , tam więcej osób zagląda , może się ktoś skusi i przyjedzie :)

ja prawdopodobnie będe... potwierdze blizej weekendu

Więc jest jakaś lista?

dobry plan, lista musi być więc ja też sie dopisze, zobaczymy co z tego wyjdzie..

1. Tomulus

2. maciej123414

obiecuje, ze zdejme silencer z tłumika i narobie hałasu za czterech

też myślałem nad tym żeby zdjąć wogóle tłumik i na pełnym przelocie wpaść, ale za dużo rzeźby :P

też myślałem nad tym żeby zdjąć wogóle tłumik i na pełnym przelocie wpaść, ale za dużo rzeźby
ja sie postaram bo bede prosił o rewanż w lipcu w pięknych okolicznościach zalewu zegrzyńskiego... I na mnie wtedy przychodzi pora :-)))

1. Tomulus

2. maciej123414

3. ZeroArt

z chęcią podjadę
tym bardziej, że zamówiłem super pogode na wakacyjny weekend więc bedzie okazja na wycieczke nad zalew :-)))