Skocz do zawartości

subaru sti 2007 r zderzak przód


FILIP2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie dotyczące modelu sti rok 2006 ,mianowicie chodzi mi o przedni zderzak .Nurtuje mnie ciekawość dlaczego jeśli w ogłoszeniu jest napisane że samochód posiada ksenony to nie ma w zderzaku spryskiwaczy i podkreślone jest to że jest bezwypadkowy. Znalazłem parę sztuk które posiadają takie spryskiwacze .Ktoś może podpowiedzieć o co w tym chodzi...?? Dzięki z góry ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda :) kupując nowka zderzak do wersji Wrx/STI EU , oczywiscie oryginał , fabrycznie w nim nie ma otworów !!!!! Trzeba je sobie samemu wyciąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Oferta - Subaru Impreza - Subaru Impreza STI Edycja Specjalna SPRT NR6 z 25szt Przygotowany Przez TEAM LESZKA KUZAJA Modyfikowanie Przez Firmę PRODRIVE!!! Domyślam się ,że o tym aucie mowa. Też mnie ciekawi brak spryskiwaczy. Edytowane przez tedimy99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he , zawieszenie prodrive , sprzęgło prodrive i interculer :)

 

Dobrze bym to auto sprawdził od względem UPG, ktoś kombinowal z korkiem chłodnicy ...... Pewnie płyn wyrzucalo , to zastosowali nie taki jak potrzeba , i pewnie zblokowanowany na stałe :(

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę, to być może to auto zawita u Ciebie Carfit na przegląd przed zakupowy :) . A tak w ogóle to co w tym opisie nie tak?

 

Nie było sprzęgła prodrive , i nie było zawieszenia prodrive m tylko same sprezyny i seryjne amory . No to trzeba sie temu przyjrzeć dokładnie jak będzie u mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba je sobie samemu wyciąć .

Carfit a jak zamocujesz mechanizmy spryskiwaczy z tego co kojarzę przykręca się je dwoma srubami do zderzaka. W zderzaku jest specjalny odlew umozliwiający montaż mechanizmów od wewnątrz.

Zaślepki to nie problem same otwory tez nie.

Kurcze może się myle?

Ferdek co Ty na to? Przydałoby sie to wyjaśnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda :) kupując nowka zderzak do wersji Wrx/STI EU , oczywiscie oryginał , fabrycznie w nim nie ma otworów !!!!! Trzeba je sobie samemu wyciąć .

a dają do tego jakiś szablon ? Właśnie przerabiam zderzak z us na eu i to nie takie hop siup co by było równiutko jak z fabryki.

 

Sudybu ,spriski montujesz do łyżwy pod lampą

Edytowane przez ferdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba je sobie samemu wyciąć .

Carfit a jak zamocujesz mechanizmy spryskiwaczy z tego co kojarzę przykręca się je dwoma srubami do zderzaka. W zderzaku jest specjalny odlew umozliwiający montaż mechanizmów od wewnątrz.

Zaślepki to nie problem same otwory tez nie.

Kurcze może się myle?

Ferdek co Ty na to? Przydałoby sie to wyjaśnić

 

Jesteś w błędzie .

 

Guzik prawda :) kupując nowka zderzak do wersji Wrx/STI EU , oczywiscie oryginał , fabrycznie w nim nie ma otworów !!!!! Trzeba je sobie samemu wyciąć .

a dają do tego jakiś szablon ? Właśnie przerabiam zderzak z us na eu i to nie takie hop siup co by było równiutko jak z fabryki.

 

Sudybu ,spriski montujesz do łyżwy pod lampą

 

Nie ma szablonu , nie wiem jak ale u mnie chłopaki to robią pare minut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyznaję byłem w błędzie. Po prostu zwróciłem kiedyś uwagę na te mechanizmy wystawione na alledrogo i widziałem dwa uchwyty montażowe.

Jako posiadacz US nie miałem z tym styczności, i moja wyobraźnia od razu wymyśliła sobie sposób montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferdek zdziwiłbyś się jak ostatnio naprawiają auta.

Miałem okazję oglądać naprawę BMW X6.

Wstawiany był cały przód do podszybia z innej.

A wszystkie blachy zewnętrzne były kupione w oryginalnym kolorze.

Byłem też u lakiernika który lakieruje pod miernik.

Naprawa dla wielu nie do wykrycia.

jest w stanie uzyskać 140 mikronów na nowych elementach - to tyle ile mają lepsze auta np. Lexus

 

Sudybu w us nie ma sprysków ,bo belka pod zderzakiem jest bardziej rozbudowana niz eu i nawet się tam już nie zmieszczą.

A widzisz to jeszcze belka inna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...