Jump to content

nie moge wylaczyc swiatel!!!

rozyc
 Share

Recommended Posts

witam,w moim WRX 04' wersja USA zaobserwowalem,ze po odpaleniu silnika i pozycji wlacznika swiatel na off,pala mi sie swiatla(nie wiem jakie) i nie sa to bynajmniej swiatla mijania ani postojowki bo te moge wlaczyc osobno.ciekawa rzecza jest to ze swiatla te pala sie tylko z przodu i gasna jak sie zaciaga reczny(po zwolnieniu znow sie pala) lub gasi silnik ale podczas jazdy nie moge ich wylaczyc.probowalem wszystkiego i nic.czy to jest normalne?

Spokojnie.

Hamerykańce tak maja. To wynika z ich przepisów, że trzeba jeździć zawsze na świałach. To są po prostu światła do jazdy w dzień, nie mijania, nie postojowe. Takie cuś pośrednie.

Pozdrawiam

To sa światła do jazdy w dzień, tak samo mają w Kanadzie, palą Ci się tylko przednie światła, jeżeli Cię to tak strasznie denerwuje to możesz zrobić obejście układu od hamulca ręcznego- skoro po jego zaciągnięciu gasną, albo poszukać w skrzynce bezpieczników, w Hondach z tamtego rynku był osobny bezpiecznik do tego.

nie denerwuje mnie to wcale,a wrecz cieszy bo nie musze pamietac o ich wlaczaniu.chodzilo mi o to,czy to jest normalne(myslalem ze mam cos nie tak z elektryka) ale skoro tak to super,dziekuje za pomoc.

Na noc i tak trzeba włączyć normalne światła bo te pewnie mają bardzo krótki zasięg i małą moc, a poza tym z tyłu tez coś sie musi świecić. Jak najbardziej jestem za takimi światełkami, sam jeżdżę cały rok i namawiam innych. Pozdrawiam

to spalanie wzrasta nie w wiekszym stopniu niz glosne sluchanie radia a bardzo poprawia bezpieczenstwo wszczegolnosci na trasie.porownaj sobie na trasie samochody jadace z przeciwka z wlaczonymi swiatlami i bez,i zwroc uwage z jakiej odleglosci jestes w stanie zobaczyc samochod oswietlony(nawet przy pieknej slonecznej pogodzie).

pozdrawiam

tak sie zastanawialem czy napisac, ze zartuje, czy sie domyslicie ;) to byla ironia skierowana do tych tak zwanych oszczednych, ja rowniez jezdze caly rok na swiatelkach ;)

Pamiętaj że auto nie spełnia żadnych przepisów, palą się światła tylko z prozdu. Już lepiej chyba odpalić mijania Z tego co pamiętam to przepięcie jakiejś wtyczki pod deską rozwiązuje problem i przerabia auto na "europejskie".

Spokojnie.

Hamerykańce tak maja. To wynika z ich przepisów, że trzeba jeździć zawsze na świałach. To są po prostu światła do jazdy w dzień, nie mijania, nie postojowe. Takie cuś pośrednie.

Pozdrawiam

Nie ma takiego przepisu, to nie kanada. Po prostu wszystkie imprezy USDM tak maja.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...