Skocz do zawartości

nie moge wylaczyc swiatel!!!


rozyc

Rekomendowane odpowiedzi

witam,w moim WRX 04' wersja USA zaobserwowalem,ze po odpaleniu silnika i pozycji wlacznika swiatel na off,pala mi sie swiatla(nie wiem jakie) i nie sa to bynajmniej swiatla mijania ani postojowki bo te moge wlaczyc osobno.ciekawa rzecza jest to ze swiatla te pala sie tylko z przodu i gasna jak sie zaciaga reczny(po zwolnieniu znow sie pala) lub gasi silnik ale podczas jazdy nie moge ich wylaczyc.probowalem wszystkiego i nic.czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa światła do jazdy w dzień, tak samo mają w Kanadzie, palą Ci się tylko przednie światła, jeżeli Cię to tak strasznie denerwuje to możesz zrobić obejście układu od hamulca ręcznego- skoro po jego zaciągnięciu gasną, albo poszukać w skrzynce bezpieczników, w Hondach z tamtego rynku był osobny bezpiecznik do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na noc i tak trzeba włączyć normalne światła bo te pewnie mają bardzo krótki zasięg i małą moc, a poza tym z tyłu tez coś sie musi świecić. Jak najbardziej jestem za takimi światełkami, sam jeżdżę cały rok i namawiam innych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spalanie wzrasta nie w wiekszym stopniu niz glosne sluchanie radia a bardzo poprawia bezpieczenstwo wszczegolnosci na trasie.porownaj sobie na trasie samochody jadace z przeciwka z wlaczonymi swiatlami i bez,i zwroc uwage z jakiej odleglosci jestes w stanie zobaczyc samochod oswietlony(nawet przy pieknej slonecznej pogodzie).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Hamerykańce tak maja. To wynika z ich przepisów, że trzeba jeździć zawsze na świałach. To są po prostu światła do jazdy w dzień, nie mijania, nie postojowe. Takie cuś pośrednie.

 

Pozdrawiam

Nie ma takiego przepisu, to nie kanada. Po prostu wszystkie imprezy USDM tak maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...