Skocz do zawartości

Problem z tulejami w Imprezach??


wisnia199

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem poczatkujacym na forum i mam WRX od niedawna. Ma on w tej chwili 10000 KM i moje tuleje w tylniej belce wyskoczyly i puka mi w zawieszeniu.

Jestescie troche bardziej doswiadzeci i czy spotkaliscie sie z tym??

 

Mam jeszcze pytanie odnosnie wymiany ukladu wydechowego od turbiny do tlumika koncowego i jakie sa poprawy wlasnosci samochodu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem poczatkujacym na forum i mam WRX od niedawna. Ma on w tej chwili 10000 KM i moje tuleje w tylniej belce wyskoczyly i puka mi w zawieszeniu.

Jestescie troche bardziej doswiadzeci i czy spotkaliscie sie z tym??

 

Nie spotkaliśmy sięz tym. :mrgreen:

 

Mam jeszcze pytanie odnosnie wymiany ukladu wydechowego od turbiny do tlumika koncowego i jakie sa poprawy wlasnosci samochodu? :)

 

Są znaczne poprawy własności samochodu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje tuleje w tylniej belce wyskoczyly i puka mi

 

Jak masz z tyłu belke to wszystko ci bedzie stukać bo to nie jest zawieszenie z imprezy tylko jakigoś Clio :mrgreen:

 

No chyba że masz wahacze to zobacz tu.......

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... awieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wlsnie mowie o tulejach z tylu przy budzie. Jak pojechalem do serwisu w lodzi to powiedzieli ze to jest belka i chcieli ja cala zamawiac bo wedlug nich nie mozna kupic samych gum :) Wiec wziolem gielde samochodowa i znalazlem ale czekam na dal az mi facet przysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam WRX od niedawna. Ma on w tej chwili 10000 KM i moje tuleje wyskoczyly i puka mi w zawieszeniu

 

Po 10-ciu tysiącach km ?! :shock: W moim WRXie MY 01, po 140.000 nadal były ok i nie pukały. W ciągu trzech lat wymieniłem 3 pary łączników stabilizatora i jeden sworzeń wahacza, przód prawy. Czegoś chyba nie rozumiem, albo jeździsz po szutrach codziennie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...