Skocz do zawartości

ryglowanie zamkow w pozycji ON


matt72

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy to normalne w subaru ze po przekreceniu kluczyka w pozycje ON rygluja sie zamki we wszystkich drzwiach ? i czy jest jakis sposob zeby drzwi sie nie blokowaly ? moze jest to banalne pytanie ale kupilem auto dopiero kilka dni temu a w zadnym poprzednim tego nie mialem . Probowalem znalezc podobny temat na forum ale niestety nic nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru impreza 2.0 gx sedan rok 2005 alarm i immo chyba fabryczne i jeszcze jedno zeby odpalic auto musze po wlozeniu kluczyka do stacyjki nacisnac przycisk na kluczyku zeby odblokowac immo czy to normalne w subaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz alarm. Jeśli masz alarm sigma z klawiaturką (seryjnie montowany w starszych subarakach) to jest możliwość włączenia tej opcji.

 

Wyglada na alarm Sigmy. Jak otworzysz auto pilotem i w ciągu 30s sprobójesz odpalić auto to będziesz musiał wciskać przycisk na pilocie?

Edytowane przez GeOrGe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno obok zegarka na podszybiu mam mala diode ktora swieci na czerwono po przekreceniu kluczyka nie wiem czy to seria czy poprzedni wlasciciel cos rzezbil bo cala "procedura startowa :)" wydaje sie dziwna

bylem teraz sprawdzic faktycznie jak napisal GeOrGe mam klawiaturke nad otwieraniem maski jak sie z tego kozysta :blink:

Edytowane przez matt72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi maila na priva to po pracy wyślę Ci manual do tego alarmu. Tak już sobie wszystko wyczytasz :) na 99% potrzebujesz kodu który powinieneś mieć razem z autem, jeśli dobrze pamiętam jest 4 cyfrowy. Dzięki niemu też możesz odpalić auto kluczykiem bez imo

 

-> email wysłany

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...