Skocz do zawartości

O GTekach forumowiczów, oraz filmach ;-)


TomS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to jak bedziesz w sobote pod promenada? spalic Ci LOSTa, jakosc moze nie jest jak na plycie DVD ale jest akceptowalna na 32 calach poszlo dobrze

 

Dawaj, nie mam zielonego pojęcia co to jest.

 

podobno to qltowe jest :lol::lol::lol: tak mówili w TV, ja nie widziałem ani jednego odcinka :mrgreen: i dobrze mi z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak bedziesz w sobote pod promenada? spalic Ci LOSTa, jakosc moze nie jest jak na plycie DVD ale jest akceptowalna na 32 calach poszlo dobrze

 

Dawaj, nie mam zielonego pojęcia co to jest.

 

generalnie rzecz biorac, katastrofa lotnicza troche ludzi przezywa i sa na dziwnej, teoretycznie bezludnej wyspie. no i zaczyna sie jazda i dziwne akcje. fajnie zrobiony serial 1sza seria 24 odcinki 2ga 19 odcinkow - juz nie moge sie doczekac 3ciej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak bedziesz w sobote pod promenada? spalic Ci LOSTa, jakosc moze nie jest jak na plycie DVD ale jest akceptowalna na 32 calach poszlo dobrze

 

Dawaj, nie mam zielonego pojęcia co to jest.

 

podobno to qltowe jest :lol::lol::lol: tak mówili w TV, ja nie widziałem ani jednego odcinka :mrgreen: i dobrze mi z tym...

 

a powiem Ci ze wciaga. kolezanka sie tez ze mnie smiala ze tak siedze z bratem i ogladam, a jak obejrzala 2 odcinki to z nami zasiadla hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, Prisonbreak jest mistrzem, jestem na 20 odcinku, dzisiaj wieczorem siekam 21 :mrgreen: Fajny jest też nowy serial, Heist.

 

 

Przemeq, Adventure. Heh. Excitement. Heh. A Jedi craves not these things. You are reckless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie rzecz biorac, katastrofa lotnicza troche ludzi przezywa i sa na dziwnej, teoretycznie bezludnej wyspie. no i zaczyna sie jazda i dziwne akcje. fajnie zrobiony serial 1sza seria 24 odcinki 2ga 19 odcinkow - juz nie moge sie doczekac 3ciej serii.

 

E tam 19... :wink: Wczoraj był już 21. Właśnie się nagrywa i po pracy będzie oglądanie :mrgreen: Generalnie serial super, nie widziałem jeszcze czegoś tak wciągającego. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria LOST ma 25- odcinków, z tym ,że 24 i 25 odcinek łączony jest w jeden 1,5 godzinny ( http://www.osloskop.net/r/17863.html ) . Aktualny odcinek jest 21 odcinkiem drugiej serii i sądząc po zapowiedziach, że za 2 tygodnie będzie zakończenie drugiej serii, to daje 24 odcinki (23 odcinek = 23+24). Podobno na koniec 2-giej serii ma sie wyjaśnić wiele ważnych wątków, oby, zobaczymy ;-)

 

P.S. Adamus jakiej sieci P2P używasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria LOST ma 25- odcinków, z tym ,że 24 i 25 odcinek łączony jest w jeden 1,5 godzinny ( http://www.osloskop.net/r/17863.html ) . Aktualny odcinek jest 21 odcinkiem drugiej serii i sądząc po zapowiedziach, że za 2 tygodnie będzie zakończenie drugiej serii, to daje 24 odcinki (23 odcinek = 23+24). Podobno na koniec 2-giej serii ma sie wyjaśnić wiele ważnych wątków, oby, zobaczymy ;-)

 

P.S. Adamus jakiej sieci P2P używasz ?

 

z pierwszej serii mam 24 odcinki - z tym podwojnym.

 

z drugiej serii mam 19 odc.

 

u siebie raczej zciagam muze (polecam: www.phazemp3.com ) - bo mam lapka z 40 dyskiem

 

EDIT: juz nie polecam bo chyba ich zawiesili. a bylo piekne miejsce gdzie muze sie sciagalo calymi albumami ;( - cala plyte mozna byla sciagnac w 5 minut

 

:(

 

lost zostal ze-mulony przez kumpla

 

poszukuje odcinkow 20-24 drugiej serii !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję dowiedzieć jak to jest byc moim guru Przemeq-iem :lol:

 

Ze specjalnym naciskiem na słowo "próbuję". Na razie próby te są koszmarnie nieudolne, ale się nie poddawaj 8).

 

Poza tym cieszę się, żę wypełniłem ci twoje nijakie dotychczas życie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze specjalnym naciskiem na słowo "próbuję". Na razie próby te są koszmarnie nieudolne, ale się nie poddawaj

 

No wiesz w pewnym zakresie na pewno nie pójdę na całość. :lol:

 

Poza tym cieszę się, żę wypełniłem ci twoje nijakie dotychczas życie

 

Ech tam zaraz nijakie. Może przystopowałem troche "na starość", ale bez przesady.

 

P.S. Paradoksalnie wywołujesz u mnie "salwy śmiechu" zamiast gniewu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos szuka linków e-mule do seriali tv to polecam www.tvunderground.org.ru są nowe seriale ripowane z hdtv do 700mb na odcinek.

Zdarza się, że nie działa, ale generalnie jest chyba wszystko co było w tv od lat 50,

 

A jak ktoś używa Bit torrenta to : http://undergroundtorrents.org.ru/tracker/index.php :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...