Skocz do zawartości

O GTekach forumowiczów, oraz filmach ;-)


TomS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adamusmax, w Dżankowni jest miło sypatycznie i niegroźnie, chyba że Dżanek akurat biega ze "śrubokrętem specjalnym" i chce wybijać userom głupie pomysły z głowy, ewentualnie prostować go na kimś ;-)

 

 

Kolejna polecana rzecz to wręczenei Dżankowi kluczyków z tekstem - coś mi stuka ale nie wiem co - sprawdzisz? Przejażdżka na odcinku testowym Dżanka zapada jako głęboka trauma w pamięć delikwenta wypierając nawet wspomnienia z bycia zamykanym w szafie we wczesnym dzieciństwie.

 

 

 

Heh ja jeszcze nie mam oryginalnej trylogii na DVD :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - dzieki

 

oryginalnej tez nie mam :D czekam na pelne wydanie wszystkich 6ciu czesci na razie mam nowe pojedynczo a Trylogie mam w orginale na video a na dvd spiratowana.

ale dochodza mnie sluchy ze niedlugo ma sie ukazac pelne wydanie wiec juz zacieram raczki ;)

jeszcze tylko Kompanie Braci zakupie w pieknym metalowym wydaniu i nie bede odchodzil od TV nawet na chwile - pelnia szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati - pozwolisz ze sie nie zgodze, a jak w LOST pooglada sie jeszcze Evangeline Lilly to w ogole nie mozna odejsc od TV

 

Azrael jak chcesz moge Ci spalic obydwie serie LOST to zobaczysz co to jest ;) jak sie pojawisz pod promenada w sobote to Ci przywioze

 

a SW to po prostu Biblia, w UK bylo cos takiego jak spis powszechny ludnosci i wiecie jaka religie wpisalo ponad 200k ludzi? .........JEDI

znaczy to ze nie jestem sam

 

:mrgreen:

 

i widze ze kilku wspolwyznawcow tutaj tez znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael jak chcesz moge Ci spalic obydwie serie LOST to zobaczysz co to jest jak sie pojawisz pod promenada w sobote to Ci przywioze

 

Jak Ci się chce - potestuję nowy monitor :-D Ale paskudnik starsznie obnaża filmy kiepskiej jakości...

 

 

a SW to po prostu Biblia, w UK bylo cos takiego jak spis powszechny ludnosci i wiecie jaka religie wpisalo ponad 200k ludzi? .........JEDI

znaczy to ze nie jestem sam

 

 

 

i widze ze kilku wspolwyznawcow tutaj tez znalazlem

 

 

To była Australia czy Nowa Zelandia, ale tak zgadza się ;-)

 

Ciekawe ilu wpisało "Sith"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, zgadzam sie.. 5ta seria 24 jest wyjatkowo dobra...

 

Ale moim ulubionym jest Prison Break :twisted: - wczoraj ogladnalem 21 odcinek... nie moglem pojsc po chipsy nawet tyle sie dzialo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...