Jump to content

O GTekach forumowiczów, oraz filmach ;-)

TomS
 Share

Recommended Posts

Jako, że posiadam takowy zestaw (czewone GT kombi + białe felgi), mam jedną dobrą radę. Jak już zamontujesz białe felgi to kup od razu myjkę ciśnieniową i beczkę dobrego płynu do czyszczenia felg, inaczej po paru miesiącach felgi staną się zółte. Ja swoje myję przynajmniej 2 x w tygodniu i dlatego może jeszcze białe na nich widać.

A co do pomysłu, to chyba racja, że czerwony GT na białych felgach najładniej wygląda :P

• Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepiej do tego nadaje sie preparat do dekonserwacji nadwozi nowych samochodow(np firmy Concept) i pedzelek.

P.S. Toms piekny GT-ek :)

TomS tylko jeszcze cos musz z lakierem zrobic bo przedni blotnik i drzwi byly lakierowane po przygodzie i sie troche roznia

a co sadzicie o tym zeby kierunki byly czerwone?

[/b]

TomS tylko jeszcze cos musz z lakierem zrobic bo przedni blotnik i drzwi byly lakierowane po przygodzie i sie troche roznia

Tom też ma lekko tęczowe autko, prawda Tom? ;-)

a co sadzicie o tym zeby kierunki byly czerwone?

Sądzimy że byłoby fe.

ale by sie ladnie komponowaly z czerwonym lakierkiem. no dobra skoro Moderator tak powiedzial to szukm bialych tylko ze na nie-ASO kosztuja chore pieniadze. zobacze w polcar'ze bo z tego co pamietam to np do astry wszedzie biale kierunki byly po 90 pln a w polcarze takie same kupilem po 9 pln hehe wiec moze i tutaj sie uda

a poza tym w polcarze mam fajna znizke i np. ostatnio znajomemu zalatwilem kompelt gazowych bilsteinow do jetty zalatwilem za 460 pln. a pelny gwint bilsteina (amory i sprezyny) do SI GT moge miec za jakies pln 6k-7k gdzie normalnie w detalu kosztuje 9k plnow

Tom też ma lekko tęczowe autko, prawda Tom? ;-)

Kurde, Azrael, ty to się nie dasz człowiekowi dowartościować :cry: Tylko ktoś powiedział, że mam ładne auto a ty bah... i cały misterny plan w pi.du.

To, że tylny spojler jest w kolorze co najmniej "marlboro red" ;) i pasuje jak pięść do nosa, oraz ze wszystkich plastików złazi lakier bezbarwny (ale na zdjęciach nie widać), to najważniejsze, że mechanicznie jes tip-top (właśnie zmodyfikowałem troche łożyska w skrzyni biegów i teraz jeździ naprawdę zacnie).

Co do kierunków, to tylko białe, a w polcarze raczej nie mają, chociaż podobno ostatnio zwiększyli ofertę (tak mnie zachęcał ich przedstawiciel handlowy).

Adamusmax, a może jak nikt ci nie kupi tych felg to daj je do piaskowania i malowania proszkowego (na biało oczywiście).

Kurde, Azrael, ty to się nie dasz człowiekowi dowartościować Tylko ktoś powiedział, że mam ładne auto a ty bah... i cały misterny plan w pi.du.

To, że tylny spojler jest w kolorze co najmniej "marlboro red" i pasuje jak pięść do nosa, oraz ze wszystkich plastików złazi lakier bezbarwny (ale na zdjęciach nie widać), to najważniejsze, że mechanicznie jes tip-top (właśnie zmodyfikowałem troche łożyska w skrzyni biegów i teraz jeździ naprawdę zacnie).

Ej no! To ja powiedizałem że Twój GieTek jest fajny :-) Bo jest :-) Zawsze go lubiłem. I ten zawiasik spod łapek pana Tadzia :-)

Ale spoiler rządzi :-D Jak z Ferrari ;-)

to najważniejsze, że mechanicznie jes tip-top

Bo namaszczona przez Dżanka ;-> healing touch ;-)

u mnie mechanicznie tyz jet ok (co najwyzej moge sie zaczasc czepiac amorkow) ale co do turbiny to wlasnie zbieram sie by pojechac o Guru i sprawdzic wszystko hehe co prawda turbinka dmucha tyle ile musi 0,9 ale wole sie upewnic. Dzanek - nadchodze hehe

kolejny marudny klient mu dojdzie

Biedak...

teraz na razie daje do ustawienia kata kol

SKwara? Biernacki?

i moze mi sie uda w sobote podjechac wiec mozesz Go ostrzec hehe

Ja bym na Twoim miejscu sam go ostrzegł bo u niego się już taka kolejka zrobiła że w życiu takiej nie widizałem, fizycznie gdzie aut stawiać nie ma. Albo się Subaraki psują strasznie albo przybyło ich ;-)

SKwara? Biernacki?
a nie mam takiego swojego mechanika w nowym dworze maz. wszystkie mechaniczne rzeczy robie u niego bo jest dokladny ale turbo oddam w rece Dzanka.

Ja bym na Twoim miejscu sam go ostrzegł bo u niego się już taka kolejka zrobiła że w życiu takiej nie widizałem, fizycznie gdzie aut stawiać nie ma.
a ostrzec ostrzege i sie umowie, w koncu pewnie w ten weekend nie dam rady wiec na razie i tak sprawa sie odwlecze

Albo się Subaraki psują strasznie albo przybyło ich
chyba sie nie psuja tylko tzw. market developement hehe albo wlasnie sie premie roczne posypaly i trzeba lekkie udoskonalenia porobic :mrgreen:

a nie mam takiego swojego mechanika w nowym dworze maz. wszystkie mechaniczne rzeczy robie u niego bo jest dokladny ale turbo oddam w rece Dzanka.

Pytałem o ustawianie geografii.

chyba sie nie psuja tylko tzw. market developement hehe albo wlasnie sie premie roczne posypaly i trzeba lekkie udoskonalenia porobic

Przykładowe udoskonalenie -> wstawić działajacy silnik ;-)

Pytałem o ustawianie geografii.
tez on to ogarnie, podjedzie do Dekry ;)

Przykładowe udoskonalenie -> wstawić działajacy silnik
hi hi hi - co sie popsulo? - samochod sie popsul hehe

tez on to ogarnie, podjedzie do Dekry

As you wish, ja polecam ASKO albo BIernackiego do Imprezy ale każdy w sumie powinien sobie poradzić. Chociaż baridzje kreatywna geografia niż książka mówi jest wskazana.

hi hi hi - co sie popsulo? - samochod sie popsul hehe

Dogadacie się z Dżankiem. Tylko upewnij się że przeczytasz cennik na ścianie po prawej w biurze.

As you wish, ja polecam ASKO albo BIernackiego do Imprezy ale każdy w sumie powinien sobie poradzić. Chociaż baridzje kreatywna geografia niż książka mówi jest wskazana.
powinni sobie poradzic

Dogadacie się z Dżankiem. Tylko upewnij się że przeczytasz cennik na ścianie po prawej w biurze.
dzieki za info i tak bede sie klocil hehe zawsze moze udac sie cos urwac

NIe wiesz jeszcze o co chodzi i co to za cennik. To nie jest zwyczajny cennik. Wink

prosze szanownego Moderatora o oswiecenie ciemnogrodzianina bo ja jeszcze taki jestem :mrgreen: