Skocz do zawartości

O GTekach forumowiczów, oraz filmach ;-)


TomS

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że posiadam takowy zestaw (czewone GT kombi + białe felgi), mam jedną dobrą radę. Jak już zamontujesz białe felgi to kup od razu myjkę ciśnieniową i beczkę dobrego płynu do czyszczenia felg, inaczej po paru miesiącach felgi staną się zółte. Ja swoje myję przynajmniej 2 x w tygodniu i dlatego może jeszcze białe na nich widać.

 

A co do pomysłu, to chyba racja, że czerwony GT na białych felgach najładniej wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TomS tylko jeszcze cos musz z lakierem zrobic bo przedni blotnik i drzwi byly lakierowane po przygodzie i sie troche roznia

 

Tom też ma lekko tęczowe autko, prawda Tom? ;-)

 

 

a co sadzicie o tym zeby kierunki byly czerwone?

 

Sądzimy że byłoby fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by sie ladnie komponowaly z czerwonym lakierkiem. no dobra skoro Moderator tak powiedzial to szukm bialych tylko ze na nie-ASO kosztuja chore pieniadze. zobacze w polcar'ze bo z tego co pamietam to np do astry wszedzie biale kierunki byly po 90 pln a w polcarze takie same kupilem po 9 pln hehe wiec moze i tutaj sie uda

a poza tym w polcarze mam fajna znizke i np. ostatnio znajomemu zalatwilem kompelt gazowych bilsteinow do jetty zalatwilem za 460 pln. a pelny gwint bilsteina (amory i sprezyny) do SI GT moge miec za jakies pln 6k-7k gdzie normalnie w detalu kosztuje 9k plnow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomS tylko jeszcze cos musz z lakierem zrobic bo przedni blotnik i drzwi byly lakierowane po przygodzie i sie troche roznia

 

Tom też ma lekko tęczowe autko, prawda Tom? ;-)

 

Kurde, Azrael, ty to się nie dasz człowiekowi dowartościować :cry: Tylko ktoś powiedział, że mam ładne auto a ty bah... i cały misterny plan w pi.du.

To, że tylny spojler jest w kolorze co najmniej "marlboro red" ;) i pasuje jak pięść do nosa, oraz ze wszystkich plastików złazi lakier bezbarwny (ale na zdjęciach nie widać), to najważniejsze, że mechanicznie jes tip-top (właśnie zmodyfikowałem troche łożyska w skrzyni biegów i teraz jeździ naprawdę zacnie).

 

Co do kierunków, to tylko białe, a w polcarze raczej nie mają, chociaż podobno ostatnio zwiększyli ofertę (tak mnie zachęcał ich przedstawiciel handlowy).

Adamusmax, a może jak nikt ci nie kupi tych felg to daj je do piaskowania i malowania proszkowego (na biało oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Azrael, ty to się nie dasz człowiekowi dowartościować Tylko ktoś powiedział, że mam ładne auto a ty bah... i cały misterny plan w pi.du.

To, że tylny spojler jest w kolorze co najmniej "marlboro red" i pasuje jak pięść do nosa, oraz ze wszystkich plastików złazi lakier bezbarwny (ale na zdjęciach nie widać), to najważniejsze, że mechanicznie jes tip-top (właśnie zmodyfikowałem troche łożyska w skrzyni biegów i teraz jeździ naprawdę zacnie).

 

Ej no! To ja powiedizałem że Twój GieTek jest fajny :-) Bo jest :-) Zawsze go lubiłem. I ten zawiasik spod łapek pana Tadzia :-)

Ale spoiler rządzi :-D Jak z Ferrari ;-)

 

 

to najważniejsze, że mechanicznie jes tip-top

 

 

Bo namaszczona przez Dżanka ;-> healing touch ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mechanicznie tyz jet ok (co najwyzej moge sie zaczasc czepiac amorkow) ale co do turbiny to wlasnie zbieram sie by pojechac o Guru i sprawdzic wszystko hehe co prawda turbinka dmucha tyle ile musi 0,9 ale wole sie upewnic. Dzanek - nadchodze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny marudny klient mu dojdzie

 

 

Biedak...

 

teraz na razie daje do ustawienia kata kol

 

SKwara? Biernacki?

 

i moze mi sie uda w sobote podjechac wiec mozesz Go ostrzec hehe

 

Ja bym na Twoim miejscu sam go ostrzegł bo u niego się już taka kolejka zrobiła że w życiu takiej nie widizałem, fizycznie gdzie aut stawiać nie ma. Albo się Subaraki psują strasznie albo przybyło ich ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKwara? Biernacki?
a nie mam takiego swojego mechanika w nowym dworze maz. wszystkie mechaniczne rzeczy robie u niego bo jest dokladny ale turbo oddam w rece Dzanka.

 

Ja bym na Twoim miejscu sam go ostrzegł bo u niego się już taka kolejka zrobiła że w życiu takiej nie widizałem, fizycznie gdzie aut stawiać nie ma.
a ostrzec ostrzege i sie umowie, w koncu pewnie w ten weekend nie dam rady wiec na razie i tak sprawa sie odwlecze

 

Albo się Subaraki psują strasznie albo przybyło ich
chyba sie nie psuja tylko tzw. market developement hehe albo wlasnie sie premie roczne posypaly i trzeba lekkie udoskonalenia porobic :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mam takiego swojego mechanika w nowym dworze maz. wszystkie mechaniczne rzeczy robie u niego bo jest dokladny ale turbo oddam w rece Dzanka.

 

Pytałem o ustawianie geografii.

 

 

chyba sie nie psuja tylko tzw. market developement hehe albo wlasnie sie premie roczne posypaly i trzeba lekkie udoskonalenia porobic

 

Przykładowe udoskonalenie -> wstawić działajacy silnik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez on to ogarnie, podjedzie do Dekry

 

As you wish, ja polecam ASKO albo BIernackiego do Imprezy ale każdy w sumie powinien sobie poradzić. Chociaż baridzje kreatywna geografia niż książka mówi jest wskazana.

 

hi hi hi - co sie popsulo? - samochod sie popsul hehe

 

 

Dogadacie się z Dżankiem. Tylko upewnij się że przeczytasz cennik na ścianie po prawej w biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As you wish, ja polecam ASKO albo BIernackiego do Imprezy ale każdy w sumie powinien sobie poradzić. Chociaż baridzje kreatywna geografia niż książka mówi jest wskazana.
powinni sobie poradzic

 

Dogadacie się z Dżankiem. Tylko upewnij się że przeczytasz cennik na ścianie po prawej w biurze.
dzieki za info i tak bede sie klocil hehe zawsze moze udac sie cos urwac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...