Jump to content

felgi 15'' do Forestera MY07 N/A

Mont
 Share

Recommended Posts

wiem, wiem FAQ i te sprawy ;) ale już korzenie zapuściłem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Znalazłem w dobrej cenie felgi Dezent N, miałbym je pod zimówki tylko czy rozmiar 6.5x15 5x100 ET40 spasuje do Forka '07 N/A ?

Seryjnie są chyba 16x6,5 ?

Do Imprezy jest taki fajny szablon : http://waxtum.com/auto/rechner/et.html , może gdzie i dla Forka takie cuś funkcjonuje ?

Hej! Nieśmiało zapytam, bo nie wiem: jakie tam masz hamulce? Wejdzie Ci na nie 15? W forku MY'07 ciągle jest tarcza 277mm czy dali coś większego?

Edited by Qba25

Felgi, które podałeś powinny pasować chyba, że masz zmienione hamulce . Poprzednie modele Forków N/A 125km miały seryjnie montowane 15-ki. Ja w swoim Forku oprócz letnich 16-tek mam zimówki 6,5x15 et 37.

Edited by grzegorzp

Hamulce mam seryjne, 15" są również zalecane do Forka w konfiguratorach ale modelu Dezent N nie ma na liście. Stąd moje pytanie :/

15" to średnica, a 6,5" ? To szerokość ? Jak mam obecnie 6,5x16 to powinno być OK ?

Nie ma wyboru opon zimowych w rozm.16", chcę założyć Bridgestona LM-80 lub DM-V1 w rozm 205/70R15.

Jak Wam się widzą te kółka ?

dezentj325352.jpg

auteczenit352392.jpg

to są Dezent N, trochę delikatne jak na zimę ale super cena :

dezentn270z15oponylux.jpg

i jeszcze :

speedlinemarmora1539643.jpg