Skocz do zawartości

3 el. Rally Drive STW 2013 niedziela 7.04.2013


opał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odsniezamy , zobaczymy ilu bedzie klientów w sobotę . Pewnie bedzie wyjazdzony tor do mokrego betonu a na zewnętrznych śnieg .

 

W istocie tak było. Ja jedynie gościnnie na prawym w czerwonej 318. Fajna zabawa.

Opał i ekipa dzięki za wypchnięcie ze śniegu.

Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za fajny dzień! Ja pierwszy raz jeździłem sportowo tym autem i mimo, że uczę się go ogarniać dopiero to bardzo dobrze się bawiłem i ja i moja pilotka Żona :) było super! Szkoda, że nie mieliście fotoreportera bo fotki z pewnością byłyby super!

Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała i jeździliśmy po wodzie z roztopów oraz suchym. w sumie 16 prób, szło bardzo sprawnie i naprawdę się wyjeździłem. Minus tylko taki że głownie przyjechały auta mocniejsze, więc mieliśmy tylko 2 klasy Open i łączoną 4 do 2 litrów.

 

podobno Grzesiek wygrał, brawo :)

Ano wygrał - bardzo regularna jazda na milimetry i dodatkowo bezbłedna takie miewa skutki ;)

2 i 3 miejsce tez Subarak - 2 kierowców w tym samym aucie - Jacek (nie wiem czy jest na forum) i Castrol - auto widać ze grubo idzie, ale i chłopaki grubo cisną, aż się niektóre słupki ze strachu przewracały :lol: - choc wg mnie każdemu z Was mogłyby przewrócić się jeszcze dwa dodatkowe ;)

Mi przypadło najgorsze 4 miejsce - choć po 16 próbach 11sekund straty do Grześka to jakiś specjalny wstyd nie jest.

Na piątym Romek Urban w po Niedźwiedziowo/Buncolowej Clio Sport

Edek2006 w STi finiszował na 6 w generalce i 4 w klasie Open

Dalszej kolejności nie pamiętam - pewnie niedługo na stronie będą szczegółowe wyniki.

No i najważniejsze - tym razem żadna latarnia nie wybiegła mi pod koła :D

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lukass, miło było się poznać osobiście bo tak tylko forum i forum :) Ja zająłem 6 miejsce w klasie i 10 w generalce co nieskromnie uważam za wynik przyzwoity bo to był tak na prawdę pierwszy start i pierwszy start tym autem. W klasie byłem zaraz za starymi upalaczami więc wstydu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo smiesznie I lajtowo ;-) slupki troche nie chcialy miescic sie w trasie to musialem je troche przestawic a ze wyszlo z tego 20 s kary mowi sie trudno. Po puchary tam nie przyjechalem, tylko pouczyc sie auta ktore skonczylem (w 90%) budowac 2 tyg temu:-D. Dzieki dla organizatorow za sprawna organizacje. Pierwsze przejazdy jak byl jeszcze lod I snieg a my na federalu najbardziej mI sie podobaly;-) do nastepnego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już wyniki na stronie:

http://rallydrive.home.pl/storage/generalka03.htm

Dla niewtajemniczonych:

- Próby nieparzyste to przejazd toru (dość krętego)

- Próby parzyste to taka KJSowa słupkolandia, ale czytelna i z bardzo szybkim początkiem

Próbę nr 1 - tor - wygrałem w generalce :yahoo:

Próba nr 11 - tor jechany w drugą stronę i już mocno przyczepny - przegrałem z Castrolem o 1/100 sekundy, a aż 5 aut zmieściło się w 7/100 :o

 

Na próbie na placu niestety przez ten dośc długi praktycznie prosty kawałek od startu do nawrotu nie miałem do Was podejścia, ale szczerze powiem że mam kupę radochy że mogę próbowac równać do naprawdę mocnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Panowie bez przesady, bo już tak mnie duma rozparła że 2 razy się dzisiaj we framugę nie zmieściłem :biglol:

A z tym czymś mocniejszym to nie wiem czy byłoby tak różowo? Znając mój styl jazdy obawiam się że szkodowość by poważnie wzrosła.

 

@@lukass, czemuś sprzedał sti, byś nas leszczy podszkolił :D;)

Bo mi żona kazała :D

A tak na poważnie to moja jazda STi miała mało wspólnego z jazdą na czas bo wyglądała tak:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sUJiLOKgkbU#t=159s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...