Jump to content

drgajca / trzesaca sie deska wewnatrz auta

winko
 Share

Recommended Posts

Witam,

jestem pewno troche przewrazliwiony ;) ale chcialem zapytac czy ktos z Was mial problem z drgajaca deska wewnatrz auta, ( zapewne zwiazane jest to ze sztywniejszym niz seryjne zawieszeniem i nie pierwsza mlodoscia pojzdu ) mowie tutaj o subarakach newage.

Probowalem juz usztywnic kanaly wentylacyjne, gdyz wydawalo mi sie ze to przez nie, troche zmniejszyl sie poziom drgan ale to chyba jednak nie tylko to...

Co prawda nie sa to duze drgania, glownie spowodowane nierownosciami nawierzchni, wydaje mi sie, ze mozna z tym zyc, ale jednak podczas wolnego czasu mozna by z tym podlubac.

Za jakies ambitne sugestie z gory dzieki :)

Może banalne, ale czy masz na pewno dobrze wyważone koła? Ja miałem w tym roku sytuację, ze w nowym aucie drgania były okropne. Wina leżała w błocie, które było poprzyklejane do felg i powodowało złe wyważenie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

:) To jest niestety odwieczny problem imprez. A konkretnie najczęściej owej plastikowej listwy biegnącej wzdłuż szyby. Mocowana jest na takich małych zatrzaskach, które z czasem się luzują i brzęczą. Pomaga lekkie ich zasilikonowanie. Ewentualnie mogą drgać nawiewy - wtedy czeka Cię większa rozbiórka... ;)