Skocz do zawartości

WRX automat


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie wymysł na potrzeby najgrubszego :twisted: narodu świata, oni wszystko przerabiają na automaty bo im nawet w takim aucie przeszkadza manual. A jak jeźedzi wydaje mi się że jak każdy automat o 2.0 litra pojemności,czyli nędznie. To tylko moje skromne zdanie na temata automatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet slyszalem ze ktos sobie przerboil skrzynie w STI na automat paranoja!! chyba ze dla jakies kobiety :mrgreen:

 

Kobe Bryant po wałku, ktory zrobil swojej zonce bzykajac jakiegos szwanca w Colorado na przeprosiny kupil malzonce nowiusienkie Lambo Murcielago. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze zazyczyl auto w automacie. Jak wiadomo nie ma takiej opcji ale dla Kobiego zrobili wyjatek za troche ponad 100k$

 

Osobiscie uwazam automaty za super auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa firmy, ktore wzmacniaja automaty Subaru. Niemniej jednak 4EAT jest mocniejsza od 5 biegowej WRX'a i mozliwe ze wytrzymuje wiecej niz 6 biegowa z STi. W mocniejszych autach, z wiekszymi turbinami, wlasciciele zmieniaja torque converter na takie, ktore spinaja sie na stale przy wyzszych predkosciach obrotowych, ponad 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z przyczyn technicznych mam auto z automatem w domu i jest to bardzo wygodne ale tylko jak sie jezdzi po miescie albo na autostradzie, ale i tak wole manual :) pozatym jest ciezko znalesc sensowna skrzynie automatyczna generalnie to sa tylko dwie dobre DSG albo jakis tiptronic z audi, albo smg z bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sugerujesz przemqu :roll:

 

Chodzi o możliwość szybkiego dociążenia przodu w zakręcie - oczywiście w samochodzie z manualem też ją masz (szczególnie, że w zakręcie biegu się nie zmienia, dlatego lewa noga i tak jest wolna wtedy, gdy ma być wolna), rzecz jednak w tym, że lewa noga w manualu "przyzwyczajona" jest do operowania sprzęgłem i trzeba trochę potrenować, by nauczyć się dawkować siłę docisku lewą nogą na hamulec. W automacie możesz po prostu "odzwyczaić" lewą nogę od sprzęgła i skupić się na wytrenowaniu hamowania tą nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie myślę że lepiej opanowac elastyczne wykorzystywanie obu nóg ;-) fajne jest w aucie które nie ma sprzęgła to że można sobie płynnie przechodzic od hamownaia do zakrętu do przsyspieszania z zakrętu jak w WRC :) niestety te cywilne sekwencje i automaty to są takie że już lepiej mieć manuala :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa noga w manualu "przyzwyczajona" jest do operowania sprzęgłem i trzeba trochę potrenować, by nauczyć się dawkować siłę docisku lewą nogą na hamulec.

 

Swieta prawda, ja mam z tym problem o ile przy jakis zabawach w zakrecie pomoc hamulcem jako tako wychodzi, to przy probach hamowania np do czerwonych swiatel nie mam czucia w lewej nodze i zazwyczaj sie to konczy zamiast delikatnie wyhamowac, to auto staje deba. Nie wiem czemu ale w zakrecie nie mam juz tego problemu, ale moze tu ma mniejsze znaczenie wyczucie, bo wlasciwie jest to tylko kopniecie w hamulec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogółe coś wie więcej o Imprezach z automatem ? Bo jakoś nigdzie nie moge nic znaleźć na ten temat.

 

A sprawa jest taka że moja żona się napaliła na tą impreze z ogłoszenia (a ona tylko automatem jezdźi :x ) Opłaca się ją brać ? może jeszcze cene ponegocjować ? Tylko przydałoby się troche więcej informacji o niej...

 

Za odp z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogółe coś wie więcej o Imprezach z automatem ? Bo jakoś nigdzie nie moge nic znaleźć na ten temat.

 

 

niestety rowniez niczego nie znalazlem, na amerykanskiej stronie subaru jest podana tylko doplata do automatu i spalanie. dolina troche :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...