Skocz do zawartości

Outback diesel + CVT 2013


miszka01

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem po co w ogóle producenci aut wypuszczają na rynek softy które przekłamują od 7 do 15%. Co to ma na celu?

Prędkościomierz to jeszcze rozumiem, ale spalanie?? I tak wszystko trzeba liczyć na piechotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja fabryczne geolandary zamieniłem na Pirelli P7 Cinturato. Zdecydowanie poprawiło się prowadzenie w zakrętach na suchym i mokrym. Opony przestały piszczeć. Także przy szybkiej jeździe, np. na autostradzie podczas zmiany pasa reakcja jest zdecydowanie szybsza i przyjemniejsza. Pewną wadą jest pogorszenie komfortu. P7, to twarda opona, ale wybrałem ją z premedytacją. Zresztą wybór w tym rozmiarze nie jest duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechane trochę ponad 20.000. Jak na razie bez usterek i problemów, nie licząc kilku rys tu i tam (parkingi przy marketach). Spalanie 7,4-7,8 przy jeździe 70% trasa i 30% miasto - czasami włączam tempomat. Po 10 miesiącach jazdy nie żałuję zakupu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wygody, to można dyskutować (wcześniej jeździłem A6 "ze wszystkim"), a to, że wszystko technicznie jest OK, to dla mnie oczywiste - w przeciwnym razie napisałbym, że coś nawaliło. OBK 2.0 D+CVT to po prostu dobre auto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ciagu 4 lat zadna zarowka sie nie przepalila. Nawet wycieraczki z przodu pierwsze. Za to szyby juz 2. Chyba przednia jest za bardzo pinowa i dostaje cala sile zamiast rykoszetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...