Skocz do zawartości

Trójkącik od lusterka


drout

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o ten trójkącik do którego przymocowane jest lusterko w drzwiach. Pękła mi guma i raz że świszcze to jeszcze po myjni trochę przecieka. Teraz pytanie czy tylko z forka pasuje czy od innych modeli może też??

 

A może ktoś ma na zbyciu??

 

Foryk 05 czyli przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ćwiczę ten temat, ASO sprzedaje tę część w Europie jedynie w komplecie z lusterkiem (sprawdzałem w Gdańsku i Olsztynie). Koszt circa 1200 pln z tego co pamiętam … Padaka …

 

20 min konsultacji z dr goole i doszukałem się numeru katalogowego części (61158SA010) i filmu instruktażowego jak ów trójkąt zamontować.

 

 

Problem polega na tym, że chociaż ASO identyfikuje numer części, trzeba ją sobie samemu zaimportować zza wielkiej wody. Koszt części w USA, circa 60 $ (plus wysyłka ma się rozumieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, czy te z Imprezy też podejdą, wertowałem akurat katalog części dedykowanych niby pod Forczestera.

 

http://www.subarupartsforyou.com/cp_partdetail.php?partid=9923

 

Możliwe że można to jakoś zaklajstrować, nie próbowałem, ja akurat nie mam problemu z przeciekami. Przez to pęknięcie uszczelka jest zdeformowana i tak jak u mezjash'a, chodzi mi o szum.

 

A że dźwięk słychać już przy 60 km/h, postanowiłem się tym zainteresować.

 

Zasadniczo, to poprosiłem o import znajomego, który właśnie wraca z USA.

 

Dam znać jak się trójkąt sprawuje, jeżeli udało mu się go zamówić. Jeżeli nie, to będę pewnie go molestował o zakup przy kolejnym wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim MY05 USspec miałem urwane lusterko i właśnie od jakiejś imprezy przypasowało. Więc może skoro lusterko pasowało to może i trójkąt będzie pasował.

Muszę poszukać w gratach bo kiedyś taki trójkąt kupiłem z zamiarem wymiany, ale w koncu go nie zalożyłem.

Ile dla Cienie by było warte takie cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym wątku: trójkątóy w polskim aso to 360 zł. brutto/szt (mailowałem z jednym aso i takie info dostałem). W stanach da się za nieco połowę + koszt przesyłki i ewentualnie cła. U siebie też będę zmieniał niedługo. Może jakby się więcej chętnych uzbierało i ktoś ma człowieka w stanach to można by zamówienie zbiorcze zrobić, wyszłoby taniej.

Edytowane przez siwy_001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy używka może miec jakies wady? Bo u mnie jest rozdarcie ale może chodzi jeszcze o coś. Bo tak kupię używkę i może się okazac ze będzie wyła gorzej od mojej reozerwanej??

 

Na zakup nówki z USA bym sie pisał

 

Znalazłem jakieś używki w małych pieniądzach tylko nie wiem czy kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...