Jump to content

Trójkącik od lusterka

drout
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie o ten trójkącik do którego przymocowane jest lusterko w drzwiach. Pękła mi guma i raz że świszcze to jeszcze po myjni trochę przecieka. Teraz pytanie czy tylko z forka pasuje czy od innych modeli może też??

A może ktoś ma na zbyciu??

Foryk 05 czyli przed liftem

Aktualnie ćwiczę ten temat, ASO sprzedaje tę część w Europie jedynie w komplecie z lusterkiem (sprawdzałem w Gdańsku i Olsztynie). Koszt circa 1200 pln z tego co pamiętam … Padaka …

20 min konsultacji z dr goole i doszukałem się numeru katalogowego części (61158SA010) i filmu instruktażowego jak ów trójkąt zamontować.

Problem polega na tym, że chociaż ASO identyfikuje numer części, trzeba ją sobie samemu zaimportować zza wielkiej wody. Koszt części w USA, circa 60 $ (plus wysyłka ma się rozumieć).

Nie mam pojęcia, czy te z Imprezy też podejdą, wertowałem akurat katalog części dedykowanych niby pod Forczestera.

http://www.subarupartsforyou.com/cp_partdetail.php?partid=9923

Możliwe że można to jakoś zaklajstrować, nie próbowałem, ja akurat nie mam problemu z przeciekami. Przez to pęknięcie uszczelka jest zdeformowana i tak jak u mezjash'a, chodzi mi o szum.

A że dźwięk słychać już przy 60 km/h, postanowiłem się tym zainteresować.

Zasadniczo, to poprosiłem o import znajomego, który właśnie wraca z USA.

Dam znać jak się trójkąt sprawuje, jeżeli udało mu się go zamówić. Jeżeli nie, to będę pewnie go molestował o zakup przy kolejnym wyjeździe.

Ja w swoim MY05 USspec miałem urwane lusterko i właśnie od jakiejś imprezy przypasowało. Więc może skoro lusterko pasowało to może i trójkąt będzie pasował.

Muszę poszukać w gratach bo kiedyś taki trójkąt kupiłem z zamiarem wymiany, ale w koncu go nie zalożyłem.

Ile dla Cienie by było warte takie cudo?

Pisałem już w innym wątku: trójkątóy w polskim aso to 360 zł. brutto/szt (mailowałem z jednym aso i takie info dostałem). W stanach da się za nieco połowę + koszt przesyłki i ewentualnie cła. U siebie też będę zmieniał niedługo. Może jakby się więcej chętnych uzbierało i ktoś ma człowieka w stanach to można by zamówienie zbiorcze zrobić, wyszłoby taniej.

Edited by siwy_001

A czy używka może miec jakies wady? Bo u mnie jest rozdarcie ale może chodzi jeszcze o coś. Bo tak kupię używkę i może się okazac ze będzie wyła gorzej od mojej reozerwanej??

Na zakup nówki z USA bym sie pisał

Znalazłem jakieś używki w małych pieniądzach tylko nie wiem czy kupowac

Tez mi gwizdal wiatr z trojkata. Mam male rozdarcie po stronie kierowcy. Po docisnieciu palcem trojkata gwizd zanikal. Przyczyna, szyba wysunieta z prowadnicy trojkata, po regulacji mimo rozdarcia szum ustal.