Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o to samo miałem właśnie pytać. pewnie znów będzie jak w ubiegłym roku, czyli primaaprilisowo, czyli o 1.00 wyskoczy informacja, że o 10.00, a o 10.00, że o 12.00...

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spamem zapraszam do Off Topic, a tych co kupują/sprzedają do odpowiedniego działu!

 

Wesołych i Spokojnych Świąt w oczekiwaniu na ... zapisy na Plejady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spamem zapraszam do Off Topic
W takim razie ja merytorycznie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To gdzie te plejady i dlaczego tak daleko :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie które Wam się pewnie wyda dziwne (chociaż po natłuczeniu > 700 stron w wątku siostrzanym pewnie widzieliście wszystko). Na myśl o przejrzeniu tych 700 stron ogarnia mnie niemoc...

Pytanie:

Co to są te "Plejady"? :)

Wnioskuję, że coś fajnego, skoro wzbudza takie zainteresowanie. Ale jakiś konkretów o co chodzi to znaleźć nie mogę.

1. Czy to jest:

a) piknik

B) rajd samochodowy

c) opcja a+b

d) tajne spotkanie sekciarzy

e) wszystko wyżej + pochlej party

2. Co tam można robić? Są jakieś listy startowe, rozumiem ze rywalizacja jakas :) Czy jest potrzebny pilot na fotelu pasażera? Czy mam tam czego szukać Forkiem N/A w automacie czy to tylko dla Imprez co mają po "szysta" koni? Czy trasa terenowa zakłada możłiwość jej pokonania niemodyfikowanym autem (szosowe opony, bez lifta, wyciągarki i Bóg wie czego co można zainstalować w Forku...). Czy może dla Noobów jak ja to lepiej sobie popatrzeć tylko na innych? Słyszałem że można utopić Forka w jeziorze, ale interesuję mnie też inne atrakcje :)

3. Do kiedy można się decydować. Zapisy ruszają jakoś niedługo, ale nie mając pojęcia w co się człowiek pakuje to ciężko się zdecydować :)

 

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań było gdzieś na tych 700 stronach to przykro mi...., ale sami sobie jesteście winni :P

 

Dobranoc i Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są te "Plejady"? :)
e) wszystko wyżej + pochlej party

 

2. Co tam można robić?

Wszystko powyżej;)

 

Są jakieś listy startowe, rozumiem ze rywalizacja jakas :)

Tak.

 

Czy jest potrzebny pilot na fotelu pasażera?

Tak.

 

Czy mam tam czego szukać Forkiem N/A w automacie

No jasne :)

 

Czy trasa terenowa zakłada możłiwość jej pokonania niemodyfikowanym autem (szosowe opony, bez lifta, wyciągarki i Bóg wie czego co można zainstalować w Forku...).

Tak.

 

Słyszałem że można utopić Forka w jeziorze, ale interesuję mnie też inne atrakcje :)

To wyjątkowo trudne, ale dla upartego ... ;)

 

3. Do kiedy można się decydować. Zapisy ruszają jakoś niedługo, ale nie mając pojęcia w co się człowiek pakuje to ciężko się zdecydować :)

Do wyczerpania miejsc ;)

 

Dobranoc i Wesołych Świąt :)

Wesołych :)

 

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marhof, kiedyś już komuś w skrócie pisałem:

 

"Zlot trwa od czwartku do soboty (w niedzielę jest tylko wymeldowanie z hoteli), dla wcześniaków (to tacy co przyjeżdżają wcześniej od innych żeby przez dwa lub trzy wieczorki się "zinegrować" ;) ) tegoroczne plejady zaczną się chyba w poniedziałek 27.05. Zlot dzieli się na trasy:

Szosowa - próby na czas czyli potocznie upalanie, i tu startują w wielkiej przewadze imprezy i inne raczej przerobione subaryny.

Terenowa - to dosyć wymagająca trasa dla forków kończąca się niejednokrotnie uszkodzeniami zderzaków, osłon silnika i w najgorszym razie zalaniem autka.

Terenowa turystyczna - trasa w której zwidza się pobliskie atrakcje turystyczne oraz przechodzi próby lekko terenowe. Trasa jak najbardziej dla OBK i szanujących samochodziki właścicieli forków.

Szosowo turystyczna - trasa w której zwiedza się atrakcje tyrystyczne, odpowiada na pytania z nimi związanymi. Trasę jadzie się zgodnie z mapą i harmonogramem wyznaczonym przez organizatora.

W sobotę wieczorem jest impreza kończąca zlot, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i zabawa do rana.

Koszt wpisowego (z tamtego roku) to ok 250 PLN/osoby + koszty noclegó, ale jakie to nie pamiętam.

Oficjalne informacje o X plejadach pojawią się 1 kwietnia na stronie SIP-u. Jak pewnie widziałeś w wątku plejadowym są już listy z możliwością zarezerwowania numeru startowego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...