Skocz do zawartości

Tunning optyczny OBK2010....


MaciekGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, na razie luźne pytanie - czy ktoś chciałby kupić moje Subaru?

Chyba przeżywam kryzys wieku średniego i mam kolejny szalony plan auta o mocy min. 300KM...

 

Dodam że obecny przebieg to 71 tys.km i auto ma w tym roku zainstalowany nowy komplet opon letnich oraz tarcz z klockami z przodu.

Tak poza tym nufka sztuka nie bita i nie palona.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na razie luźne pytanie - czy ktoś chciałby kupić moje Subaru?

Chyba przeżywam kryzys wieku średniego i mam kolejny szalony plan auta o mocy min. 300KM...

 

Dodam że obecny przebieg to 71 tys.km i auto ma w tym roku zainstalowany nowy komplet opon letnich oraz tarcz z klockami z przodu.

Tak poza tym nufka sztuka nie bita i nie palona.. ;-)

 

A może się zamienimy? Ja mam dyszla w takim samym pięknym kolorze...co prawda do 300 KM to mu trochę brakuje ;):D

Razy dwa rzec by można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolorek masz prawidłowy ale ja juz nie potrzebuję dużego auta bo dostaję służbowy.... krótko mówiąc mogę sobie pozwolic na szaleństwo zakupu czegoś zupełnie niepraktycznego ale za to odlotowego! I to właśnie najbardziej lubią Tygryski.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolorek masz prawidłowy ale ja juz nie potrzebuję dużego auta bo dostaję służbowy.... krótko mówiąc mogę sobie pozwolic na szaleństwo zakupu czegoś zupełnie niepraktycznego ale za to odlotowego! I to właśnie najbardziej lubią Tygryski.. ;-)

Co fakt to fakt,jak można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa to czemu nie.Żyje się tylko raz :D A najlepszy samochód na świecie to....służbowy! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak poza tym nufka sztuka nie bita i nie palona.. ;

Sprzedając będziesz płakał jak ten przyslowiowy Niemiec ;)

W tym przedziale wiekowym strata wartości jest koszmarna, a pieniądz zainwestowany w ulepszenia raczej nie do odzyskania.

Założę się, że jak dasz ogłoszenie to 1-sze pytanie będzie zawsze : "paaanieee, to łun na gaz jest ?"  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie po znajomych sie pytam bo za bezcen nie oddam.. ;) poza tym pośpiechu ńie ma. Jak ktos doceni to bedzie zadowolony, jak woli kupić tani klepany z USA to kupi taniej. ;)

Ehh,

gdybyś trochę wcześniej dał znaka. Właśnie kupiłem Outbacka 3.6...

 

Pytanie mam odnośnie dodatków:

gdzie robiłeś przyciemnianie szyb i czy jesteś zadowolony?

jaki masz model czujników parkowania (+Twoje wrażenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2014 o 00:54, rydzo napisał(a):

 

W dniu 14.08.2014 o 19:28, MaciekGT napisał(a):

Na razie po znajomych sie pytam bo za bezcen nie oddam.. ;) poza tym pośpiechu ńie ma. Jak ktos doceni to bedzie zadowolony, jak woli kupić tani klepany z USA to kupi taniej. ;)

Ehh,

gdybyś trochę wcześniej dał znaka. Właśnie kupiłem Outbacka 3.6...

 

Pytanie mam odnośnie dodatków:

gdzie robiłeś przyciemnianie szyb i czy jesteś zadowolony?

jaki masz model czujników parkowania (+Twoje wrażenia)?

 

Szyby robiłem w - są też na facebooku, zapłaciłem 550zł i jestem zadowolony. Z tego co mówili to robią nowe fabrycznie Subaru dla salonów.

Czujniki były montowane w salonie więc nie wiem co mam ale tylne przydają sie mimo kamery bo czasem nic nie widać (brudny obiektyw albo zbyt silne słońce i trudno dostrzec szczegóły na wyświetlaczu. Z przodu to niestety ale wyłaczam bo często łapie fałszywe odczyty podczas jazdy..

Edytowane przez Dominik Wiktor
Dangerous Hyperlink Connection
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czujniki były montowane w salonie więc nie wiem co mam ale tylne przydają sie mimo kamery bo czasem nic nie widać (brudny obiektyw albo zbyt silne słońce i trudno dostrzec szczegóły na wyświetlaczu. Z przodu to niestety ale wyłaczam bo często łapie fałszywe odczyty podczas jazdy..
 

 

a działają z fabrycznym wyświetlaczem?

pytanie jeszcze o buzer - działa to tak jak opisałem poniżej, czy po prostu wydaje bezkierunkowe dźwięki?

W moim poprzednim samochodzie miałem fabryczne czujniki i była super opcja, że sygnał podawany był przez te głośniki, które odpowiadające czujniki miały najbliżej przeszkodę – innymi słowy: jeśli tylnym prawym zderzakiem zbliżałem się do słupka odgłos wydawał tylko tylni prawy głośnik (nie było potrzeby zerkania na monitor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki są niezależne a dżwęk wydobywa się tylko z ich wyświetlaczy - czyli przedni z przodu a tylni w bagażniku na podsufitce - takie rzeczy o których piszesz to tylko w  BMW! B)

hej,

a dasz radę strzelić fotkę umiejscowieniu wyświetlacza - zebym mógł ocenić wielkość i wygląd.

z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czujniki są niezależne a dżwęk wydobywa się tylko z ich wyświetlaczy - czyli przedni z przodu a tylni w bagażniku na podsufitce - takie rzeczy o których piszesz to tylko w  BMW! B)

 

hej,

a dasz radę strzelić fotkę umiejscowieniu wyświetlacza - zebym mógł ocenić wielkość i wygląd.

z góry dziękuję.

Zrobie to ale jak sie pogoda popsuje bo na razie jeżdżę motorem. Tylko zeby było jasne to sa dwa odrębne zestawy, jeden na przód a drugi taki sam na tył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany zakupem listew ozdobnych wnętrza "carbon", o których pisałem na pierwszej stronie tego wątku, to wystawiłem je właśnie na forumowym bazarku. Szczegóły tutaj.

Podesłałem nowemu właścicielowi mojego OBK namiar na Twoje ogłoszenie, tez jest z Wrocławia i może się skusi bo kredensy w kabinie mu nie leżą.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Możesz też rozważyć dodanie czarnych akcentów - widzałem ostatnio we wrocławskim ASO tak przerobionego białego Outbacka - miał polakierowane na czarny połysk środkowe elementy grilla i felgi. Wyglądało to naprawdę ciekawie, ale do przy beżowego nadwozia raczej już nie będzie pasować.

Fakt, zbiałym jest łatwiej.

 

gallery_4051_177_918657.jpg

 

Myślałem też o przerobieniu grilla, tylnej lotki i dolnej części drzwi na czarno, ale zabrakło mi weny.

 

P.S. Jak zrobić, żeby zdjęcia z forumowej galerii wyświetlały się w poście?

 

Jak się nazywają te felgi ze zdjęcia i jaki to rozmiar? :)

 

Czy w OBK mam ktoś założone 18" na lato i może wrzucić jakieś fotki? Dziękuję!

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayu, to są felgi OEM montowane w OBK od MY 2010 - MY 2012 (tak mniej więcej).

 

Polakierowane na gunmetal, bo w serii były tylko srebrne.

 

Rozmiar z tego co pamiętam: 5X100 7JX17 ET48.

 

Obawiam się, że na 18" może być za mało komfortowo.

 

Czyżbyś zaczął celować w OBK?

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spawalniczy wczoraj zamówiony OBK 2.0D Active Sport :D  Love my Boss :wub:

 

 

 

felgi OEM montowane w OBK od MY 2010 - MY 2012
no już się zorientowałem. Dzięki. Bardzo mnie się podobają.

 

18" do tak dużego auta na lato będzie w sam raz. Odpowiednio skonfigurowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@spawalniczy wczoraj zamówiony OBK 2.0D Active Sport   Love my Boss

 

Gratuluję - dużo lepszy wybór od Outlandera!

 

 

 

no już się zorientowałem. Dzięki. Bardzo mnie się podobają.

 

Mnie też ;) Niestety po liftingu są jakieś takie dziwne - co drugie ramię cienkie - w mojej ocenie nie pasują do bryły OBK.

Ale to tylko felgi, zawsze można zmienić.

 

Nowy OBK jeździ na 18" 225/60 i wygląda naprawdę fajnie - myślę , że w naszym modelu też powinny się takie koła o większej średnicy zmieścić. Tyle, że to już rozmiar poza homologacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...