Jump to content
MaciekGT

Tunning optyczny OBK2010....

Recommended Posts

Zapodaj proszę zdjęcie centralnie z przodu, z pewnej odległości.

A proszę bardzo...

5o1z.jpg

ukri.jpg

Bardzo fajnie ten przód wygląda, trochę 3D ;)

A co do kół: do tak dużej bryły chyba tylko masywne felgi, grube ramiona - inaczej wygląda jak bydle w raciczkach.

calkiem calkiem... :)

1072081_561408313907359_1697925767_o.jpg

1077336_561408333907357_2113706726_o.jpg

1077227_561408310574026_1934206267_o.jpg

Szkoda że nie ma lamp przednich przydymionych albo w wersji black - tak jak ma Legacy... ale jak widac same felgi juz robia swoje a te detale pomalowane na czarno dopełniają efektu. Kolor to oryginał czy folia?

Ale zakładam że to zdjęcie to real?

wiecej szczegolow tu: http://www.auto-styling.pl/pl/portfolio/subaru-outback-oklejony-folia-sott-arlon-cwc-618-gunpowder-matte/gallery/galeria/

p.s. to zadna reklama, przypadkowo natrafilem na te foty i wkleilem :)

i wszystko jasne... tylko pytanie ktoś ściągnął ode mnie pomysł na malowanki grila i ramek halogenów?.. ;)

Może to ktos kto czyta to forum?...

a to nie jest przypadkiem H6 po Bogusiu Lindzie sprzedana ostatnio na forum ? Ma takie same felgi i hamulce Brembo.

tylko pytanie ktoś ściągnął ode mnie pomysł na malowanki grila i ramek halogenów?.. ;)

nie ma co się denerwować. Ja o pomalowaniu ramek od halogenów myślałem już 3 lata temu. Strasznie mnie irytowały ale się przyzwyczaiłem. :)

Edited by Adam12

a to nie jest przypadkiem H6 po Bogusiu Lindzie sprzedana ostatnio na forum ? Ma takie same felgi i hamulce Brembo.

na to wyglada

o ode mnie "sciagneli" pomysl z malowaniem tej cholernej tylnej blyszczacej bleny :P

Na zdjęciach fajnie wygląda, ale te zdjęcia są chyba mocno obrobione. Zobaczcie, jaki nierealny kolor mają tylne lampy. Ciekawe, jak OBK wygląda w realu. No i pozostaje jeszcze kwestia praktyczności. Okleiłem grill czarnym matem i powiem szczerze, że bardzo widoczne są wszelkie zacieki np po myciu. Trudno to doprowadzić do pierwotnego wyglądu. Na takim małym elemencie nie ma to żadnego znaczenia, ale nie wyobrażam sobie ogarnięcia całej fury. Może trafiłem na słabą folię?

folia na grill i na karoserię to chyba dwie różne bajki.

o ode mnie "sciagneli" pomysl z malowaniem tej cholernej tylnej blyszczacej bleny :P

albo po prostu z US-speca :idea:

Szukając dalszych możliwości natknałem się na progi do Outbacka ale mam watpliwosci....... :wacko:

zresztą sami popatrzcie...

rhzm.jpg

47zz.jpg

Progi te mozna obecnie kupic na Allegro za 620zł co jest chyba spora okazją?... ale jakoś efekt mnie nie przekonuje, choć to kwestia gustu.

http://allegro.pl/subaru-outback-progi-samochodowe-stopnie-boczne-i3434284616.html

Jedyna rzecz nad którą jeszcze myślę powaznie to montaż lamp do jazdy dziennej, ale nie myslę o tych oryginalnych za chore pieniądze i wątpliwej urody, ale jakiś markowych do wbudowania.

Mam dwie koncepcje:

1. wstawić je nad lampami przeciw mgielnymi (nacinając czarną część zderzaka)

2. wstawić lampy od Volvo XC60 między lampy a grill (też wymaga wycięcia kawałka plastyku)

Edited by MaciekGT

proszę Cię nie psuj fajnego auta. :angry:

Te progi zalatują druciarstwem.

Odnośnie lamp dziennych to są dokładne wytyczne jak mogą być montowane. Sprawdź czy wybrane przez Ciebie miejsca są zgodne. Inaczej może być problem.

Chyba lepiej zamontować moduł świateł dziennych i nie ryzykować.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

te progi do niczego nie pasuja... ja jestem "starej daty" i dla mnie progi maja sens tylko wtedy, kiedy na nie mozna normalnie wstac przy wsiadaniu/wysiadaniu

czy w OBK istnieje taka potrzeba? nie sadze...

Przez te progi co chwila nogawki od garnituru będziesz miał umazane błotem....

Dzięki AllRad,choć sam mam pewne uwagi do pasa bocznego... Zrobiłbym go nieco wyższy, większy napis Outback i powyżej załamania... fortuny nie kosztował więc jeśli się nie przyzwyczaję to go zmienię. ;)

gdzie robiles i ile kosztowalo?

ale jakoś efekt mnie nie przekonuje
:facepalm: Nie psuj wygladu auta. Te progi do terenówki to jeszcze ujdzie, ale do OTB? Outback ma swój styl i jest raczej z wyglądu delikatny, te ordynarne progi tu nie pasują tak samo jak rury na zderzak. :omg:

Panowie oczywiście że tego sobie nie dokleję!... Mała prowokacja ale możliwościami trzeba sie dzielić, może komuś sie to spodoba?

A tak na marginesie to progi są kopią tych stosowanych w BMW ( do modeli X3 i X5).

gdzie robiles i ile kosztowalo?

Firma dannygarage.pl, koszt ok.200zł. Dokładnie nie wiem bo robiłem tam wiele rzeczy na raz, o czym pisalem na początku tego wątku.

Ciekawie

post-486-0-67558000-1380016923_thumb.jpg

post-486-0-91551000-1380016931_thumb.jpg

post-486-0-14537400-1380016939_thumb.jpg

Ciekawie

Black edition.. całkie całkiem choć ja już przekonałem się do jasnych odmian auta. B)

Gdzie takie bursztynowe LEDy można dostać?

post-486-0-66040100-1385505496_thumb.jpg

Edited by Fala

Gdzie takie bursztynowe LEDy można dostać?

W Teksasie. I oczywiście w Άγιος Νικόλaος ;)

όχι RE! ψάχνουμε aκόμa