Skocz do zawartości

Tunning optyczny OBK2010....


MaciekGT

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie ten przód wygląda, trochę 3D ;)

A co do kół: do tak dużej bryły chyba tylko masywne felgi, grube ramiona - inaczej wygląda jak bydle w raciczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda że nie ma lamp przednich przydymionych albo w wersji black - tak jak ma Legacy... ale jak widac same felgi juz robia swoje a te detale pomalowane na czarno dopełniają efektu. Kolor to oryginał czy folia?

Ale zakładam że to zdjęcie to real?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej szczegolow tu: http://www.auto-styling.pl/pl/portfolio/subaru-outback-oklejony-folia-sott-arlon-cwc-618-gunpowder-matte/gallery/galeria/

 

 

 

p.s. to zadna reklama, przypadkowo natrafilem na te foty i wkleilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest przypadkiem H6 po Bogusiu Lindzie sprzedana ostatnio na forum ? Ma takie same felgi i hamulce Brembo.

 

tylko pytanie ktoś ściągnął ode mnie pomysł na malowanki grila i ramek halogenów?.. ;)

 

nie ma co się denerwować. Ja o pomalowaniu ramek od halogenów myślałem już 3 lata temu. Strasznie mnie irytowały ale się przyzwyczaiłem. :)

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest przypadkiem H6 po Bogusiu Lindzie sprzedana ostatnio na forum ? Ma takie same felgi i hamulce Brembo.

na to wyglada

 

o ode mnie "sciagneli" pomysl z malowaniem tej cholernej tylnej blyszczacej bleny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach fajnie wygląda, ale te zdjęcia są chyba mocno obrobione. Zobaczcie, jaki nierealny kolor mają tylne lampy. Ciekawe, jak OBK wygląda w realu. No i pozostaje jeszcze kwestia praktyczności. Okleiłem grill czarnym matem i powiem szczerze, że bardzo widoczne są wszelkie zacieki np po myciu. Trudno to doprowadzić do pierwotnego wyglądu. Na takim małym elemencie nie ma to żadnego znaczenia, ale nie wyobrażam sobie ogarnięcia całej fury. Może trafiłem na słabą folię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ode mnie "sciagneli" pomysl z malowaniem tej cholernej tylnej blyszczacej bleny :P

 

albo po prostu z US-speca :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szukając dalszych możliwości natknałem się na progi do Outbacka ale mam watpliwosci....... :wacko:

zresztą sami popatrzcie...

 

rhzm.jpg

 

47zz.jpg

 

Progi te mozna obecnie kupic na Allegro za 620zł co jest chyba spora okazją?... ale jakoś efekt mnie nie przekonuje, choć to kwestia gustu.

 

http://allegro.pl/subaru-outback-progi-samochodowe-stopnie-boczne-i3434284616.html

 

 

Jedyna rzecz nad którą jeszcze myślę powaznie to montaż lamp do jazdy dziennej, ale nie myslę o tych oryginalnych za chore pieniądze i wątpliwej urody, ale jakiś markowych do wbudowania.

Mam dwie koncepcje:

1. wstawić je nad lampami przeciw mgielnymi (nacinając czarną część zderzaka)

2. wstawić lampy od Volvo XC60 między lampy a grill (też wymaga wycięcia kawałka plastyku)

Edytowane przez MaciekGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te progi do niczego nie pasuja... ja jestem "starej daty" i dla mnie progi maja sens tylko wtedy, kiedy na nie mozna normalnie wstac przy wsiadaniu/wysiadaniu

 

czy w OBK istnieje taka potrzeba? nie sadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki AllRad,choć sam mam pewne uwagi do pasa bocznego... Zrobiłbym go nieco wyższy, większy napis Outback i powyżej załamania... fortuny nie kosztował więc jeśli się nie przyzwyczaję to go zmienię. ;)

 

gdzie robiles i ile kosztowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oczywiście że tego sobie nie dokleję!... Mała prowokacja ale możliwościami trzeba sie dzielić, może komuś sie to spodoba?

A tak na marginesie to progi są kopią tych stosowanych w BMW ( do modeli X3 i X5).

 

gdzie robiles i ile kosztowalo?

 

Firma dannygarage.pl, koszt ok.200zł. Dokładnie nie wiem bo robiłem tam wiele rzeczy na raz, o czym pisalem na początku tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawie

post-486-0-67558000-1380016923_thumb.jpg

post-486-0-91551000-1380016931_thumb.jpg

post-486-0-14537400-1380016939_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdzie takie bursztynowe LEDy można dostać?

post-486-0-66040100-1385505496_thumb.jpg

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

όχι RE! ψάχνουμε aκόμa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...