Skocz do zawartości

felgi do legacy III


Vader

Rekomendowane odpowiedzi

witam dostalem w spadku ladne felgi tylko sa to 15' z oponami 195.50. czy mozna to wsadzic do legacy czy raczej omijac ?? dodam ze na felgach jest oznaczenie 15-61-2J wczesniej jezdzily w vw passacie w vw polo obcieraly rozstaw to na bank 5x100 i jeszcze jakis drugi tylko nie znam :) wszedzie gdzie sprawdzam kalkulatory to do legacy III 2.5 rozmiary zaczynaja sie od 16'

Edytowane przez Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem wasze obawy? Jeśli wzzystkie koła mają ten sam rozmiar opony są takie same to nic się nie zepsuje. Gorzej jak złapie sie gumę i mamy inny zapas. Ja legacy III mam na 205/55/16 wczesniej było 205/50/16 i na tym fajniej wyglądał ale mialem opony 55 więc takie założyłem. Legacy I mam na zimę 195/65/15 a lato 205/55/16 i tez problemu nie ma. Pozdrawiam. Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimę w I mam felgi BBS z golfa III GTI i jest ok nie wydaje mi się, żeby był problem w III z et 35 ale może się nie znam, nie wiem za to czy wejdą na 2 tłoczek? Jak zrobi się ciut cieplej mogę to posprawdzać. W razie czego PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimę w I mam felgi BBS z golfa III GTI i jest ok nie wydaje mi się, żeby był problem w III z et 35 ale może się nie znam, nie wiem za to czy wejdą na 2 tłoczek? Jak zrobi się ciut cieplej mogę to posprawdzać. W razie czego PW.

Jeżeli chodzi o ET 35 to problem będzie z ocieraniem o nadkola z tyłu, z zaciskiem 2-tłoczkowym nie powinno być problemu, wiem bo sam przerabiałem z felgami Enzo z ET35 ;), które nadal mam i nie wiem co z nimi zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...