Skocz do zawartości

Z jakiego modelu hamulce do GT


kaarolekkk

Rekomendowane odpowiedzi

WItam witam. Powie mi ktoś jakie mogę założyć sobie z innych modeli imprez hamulce ( tarcze i zaciski ) tak aby pasowaly do mnie do GT 97 na 17 " felgi. Mam standardowe i kiepsko wychamować więc muszę coś z tym zrobić. \Dzięki z gory za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brembo sti to też czterotłoczki, ale większe i na większej tarczy niż te w wrx ... do lekkiego GT wystarczą sprawne czterotłoczki (GT/WRX), a przy okazji masz masę tanich felg do wyboru ... chyba, że non stop upalasz na torze, to i brembo sti mogą być dla Ciebie za słabe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np:

- czterotłoczki z GT'99-00

- czterotłoczki z WRX newage

- dwutłoczki z legacy spec-b

- złote brembo z sti newage

- ...

na dwu- i czterotłoczki założysz felgi 16", na zaciski brembo sti min 17" ...

Święta racja, ale z jedną uwagą - na hamulec z Legacy spec. B (mimo, że to tylko dwutłoczek) założysz felgę co najmniej 17'', bo tarcza ma fi 316 mm, a więc niewiele mniej niż tarcza z STi.

Edytowane przez Rafcio78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja, ale z jedną uwagą - na hamulec z Legacy spec. B (mimo, że to tylko dwutłoczek) założysz felgę co najmniej 17'', bo tarcza ma fi 316 mm, a więc niewiele mniej niż tarcza z STi.

aaaaaa widzisz, podobno 7,5x16" ET35 pasują :D

 

nie wiem czy w GT'ku, ale w legacy pasują .... (tak słyszałem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa widzisz, podobno 7,5x16" ET35 pasują nie wiem czy w GT'ku, ale w legacy pasują .... (tak słyszałem )

 

:hmm: Toś mnie zaskoczył, w takim razie sam jestem ciekaw...

 

@@kaarolekkk, od WRX06 podejdą jak najbardziej. A co do tarcz, to wszystko zależy w jakim stanie te używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym teraz kompletował heble do GT to zarzucilbym cały komplet brembo z sti do 2003. Masz dobrze zestrojony układ że sporym zapasem na ulice. Są lżejsze od wrx bo są aluminiowe. Wadą jest kształt zacisków wiec większość felg 17 w gore nie będzie pasować. Nie zależnie czy wrx czy sti musisz kupić adaptery zacisków na tył, przód pasuje p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...