Skocz do zawartości

SUBARU a Policja.


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz pytanie, czy ktos z Was byl kiedykolwiek w Non-Stopie :lol: ?

Byłem. Nawet bywałem.

 

Kaszana straszna.

 

Ale koleżanki bywały fajne.

 

Ja raz bylem i stwierdzilem, ze nie warto tam chodzic, chyba ze chce sie podrywac laski z klas I-III :D .Ogolnie bryndza jakich malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nonstopie to bywałem na 18-stakch kilku, dobre 8-9 lat temu - straszna lansiarnia już wtedy to była i chyba dalej jest z tego co słyszę.

 

Wtedy było jedno nawet niezłe - w nocy można było sobie wyjść na molo (przynajmniej nam się udawało wejść); z płcią przeciwną to było całkiem ok 8) , szczególnie jak panna była nie z Trójmiasta.

 

A teraz.. za stary już jestem (albo za młody :D ) na te gimnazjalistki i licealistki.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany - z Pustek Cisowskich mama mojej eks pochodziła :.

Przemeq, co jest z TOBA. Juz drugi post o twojej eks. Dojrzewasz? Czy jak? Martwie sie.

 

Yyy... no jakoś tak się złożyło :D. Poza tym w tamtym wątku chodziło o inną eks :twisted:. Myślałem, żeby w obu wątkach napisać np. "koleżanka", ale mogłoby to tylko niepotrzebnie zaciemnić obraz 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nigdy nawet nie zatrzymali, chociaz mijałem ich autem mase razy

 

rower jak rower, uciekało sie drogą pod prąd i nwet nie podejmowali rękawicy(gdyby słusznie to zatrzymałbym sie), chociaz powody jak zwylke idiotyczne (po ulicy ludzie na ciebie trąbią, a po chodniku babcie przeganiają)

 

w szkole mielismy niedawno takie spotkanie z dzielnicowymi, i oni sami własciwie nie wiedzieli czy mozna po chodniku czy nie, rozsądek wskazuje ulicę, ale tam jest więcej wariatów niz na chodniku, a jak jadę wolno i ludziom nie przeszkadzam? jaki problem? zawsze jednak trzeba sie dopieprzyc czegos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...