Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka wygoda z konsumpcją! ;-)

 

Śmiej się śmiej! Takie samochody są stworzone do tego typu spraw :wink: Ja chciałbym mieć takie cudo (jako 5. auto w garażu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast piątego auta wolałbym jednak kupić do tych celów kawalerkę gdzieś "na mieście"... :lol: :wink:

 

Zakładając, że miałbym garaż z co najmniej pięcioma autami, logicznym wydaje się, że miałbym też kawalerkę w każdym większym kurorcie w tym kraju 8) To kwestia priorytetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawalerki mają wadę. Adres im się nie zmienia i można je później łatwo znaleźć, a to prędzej czy później będzie kłopotem.

 

Po za tym wyobraziłem sobie: WiSa krzyczącego z otwartego okna gdzieś w bloku do przechodzących panienki kowalzkiego jadącego wolno swoją furą i zapraszającego panienki do środka... Kto prędzej dopnie swego, kto wyjdzie cało, a kto zwycięsko z tego pojedynku, kto zostanie alfonsem a, kto playboyem, na te i inne pytania odpowiedź już za tydzień, ale na innym kanale... Trochę mnie poniosła moja klawiatura :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś przeglądając "Wysokie Obroty" uwagę mą przyciagnął test Chevroleta WTCC R+. To dobrze znany w Polsce, Chevroleto-Daewoo Lacetti tylko w wersji usportowionej i to nie byle jak. Auto przygotowane jest przez brytyjską firmę Ray Mallock Limited, tę samą, która buduje wyścigówki Chevroleta do zawodów WTCC, ma silnik o pojemności 1,8 l zaopatrzony w mechaniczną sprężarkę Rotrex z intercoolerem (ciśnienie doładowania 0,5 bara), o mocy 172 KM przy 6000 obr./min i momencie obrotowym 230 Nm przy 4900 obr./min. Silniki buduje renomowany szwajcarski tuner Delta Motor AG.

W sumie ciekawe autko i w gruncie rzeczy bym nie pogardził takim 8) I w dodatku na fajnego body-kita :wink:

 

link do artykułu w Wysokich Obrotach - http://auto.gazeta.pl/wysokieobroty/1,4 ... 18235.html

 

z2817011G.jpg

 

z2817010G.jpg

 

z2817008G.jpg

 

newtitel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestey dalej pozostaje to dełu, czyli taka druga liga....

Samochód całkowicie nie wart tych pieniędzy.

 

PS. A 172KM świetnie sprawdzają się w Clio Sport, gdzie czynią z tego autka rewelacyjnego podkręcacza adrenaliny (sprawdzone!:twisted:), ale w sedanie tej wielkości, to trochę za mało, by nazwać go sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A 172KM świetnie sprawdzają się w Clio Sport, gdzie czynią z tego autka rewelacyjnego podkręcacza adrenaliny (sprawdzone!:twisted:)...

 

182KM w tym aucie jeszcze lepiej sie sprawuje :) A jak on "wyje" jak dostaje dynamicznego doladowania. Poezja! Jedyna fajna Renowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek u mechanika, oglądałem wybebeszoną BMW z 6 cylindrowym dwu litrowym silnikiem 150 KM. Myślałem ze to V6 a to rzędówka. Kurcze cała masa silnika mocno przesunięta w prawo! Ciekawe czy jadąc, czym tak niewywarzonym czuć ze w jedną stronę inaczej skręca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A 172KM świetnie sprawdzają się w Clio Sport, gdzie czynią z tego autka rewelacyjnego podkręcacza adrenaliny (sprawdzone!:twisted:)...

 

182KM w tym aucie jeszcze lepiej sie sprawuje :) A jak on "wyje" jak dostaje dynamicznego doladowania. Poezja! Jedyna fajna Renowka :)

 

A Clio V6? To aktualne, ma sie rozumiec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A 172KM świetnie sprawdzają się w Clio Sport, gdzie czynią z tego autka rewelacyjnego podkręcacza adrenaliny (sprawdzone!:twisted:)...

 

182KM w tym aucie jeszcze lepiej sie sprawuje :) A jak on "wyje" jak dostaje dynamicznego doladowania. Poezja! Jedyna fajna Renowka :)

 

A Clio V6? To aktualne, ma sie rozumiec :twisted:

 

Nie wiem jak to nowe, ale Clio V6 przed face liftem niemal sie zabilem i od tego czasu boje sie tego auta. Podobno to po face lifcie znacznie przyjazniejsze kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...