Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Lotus robi samochody sportowe, a nie minivany wiec nie robi tez samochodow FWD.

 

 

Lotus zrobił jeden ze słynniejszych w historii samochodów sportowych FWD - Lotus Elan.

 

No właśnie, gdzieś trafiłem na "the best FWD car" i chodziło o Elana... co mi jeszcze bardziej zamotało w głowie. Ale ok. Zapomnijmy o sprawie, ja już więcej nie kompromituje. :roll:

 

Gdybym był wredny to powiedział bym, że były też Elany RWD i chyba one nawet były bardziej znane od wersji FWD... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzicie Panowie, powtorze sie jeszcze raz ale zapewne bedzie taka sama sytuacja jak w STI'06 - kazdy stękal a gdy zobaczyl na zywo..... nie trzeba dopowiadac

Nowe EVO jezeli bedzie wygladalo jak na dwoch pierwszych zdjeciach - sukces gwarantowany

Eeee...liczę, że nie przyśni mi się w nocy, od czasów samochodu Fantomasa nie widziałem czegoś równie strasznego :mrgreen: Wygląda jak Audi po wieśtiuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Audi po wieśtiuningu.

 

Cos w tym jest :)

Zdjecia sa mocno stare, widzielismy je juz przynajmniej pol roku temu ale nowe EVO wyglada na bardzo drapiezne, wyrozniajace sie mocno z tlumu, takie... wyjatkowe

Zobaczymy jak bedzie z wersja produkcyjna

 

czytalem gdzies ze ma byc Sekwencyjna skrzynia biegow :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Audi po wieśtiuningu.

 

Cos w tym jest :)

Zdjecia sa mocno stare, widzielismy je juz przynajmniej pol roku temu ale nowe EVO wyglada na bardzo drapiezne, wyrozniajace sie mocno z tlumu, takie... wyjatkowe

Zobaczymy jak bedzie z wersja produkcyjna

 

czytalem gdzies ze ma byc Sekwencyjna skrzynia biegow :sad:

 

Jezeli bedzie szybsza od manuala... zapewne przebolejesz to ;)

Nie pozostaje nic innego tylko czekac i obserwowac wszystkie "niuanse"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód to gadżet z następnego filmu o Bondzie. Ten film będzie jeszcze bardziej retrospektywny i będzie obejmował okres z życia Bonda, gdy ten nie był jeszcze agentem w służbie jej Królewskiej Mości lecz zwykłym krawężnikiem. No i tym będzie jeździł, auto oczywiście skasuje, ocali świat i zostanie na końiec 007. Piosenkę będzie śpiewać Janis Joplin- tą o MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...