Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Faktem jest, że jak ktoś za relatywnie małe pieniądze chce mieć kawał samochodu - i nie zależy mu na technicznej finezji - to zwłaszcza Nubira, pardon, Lacetti, jest niegłupim rozwiązaniem.

Do wożenia teściowej do kościoła i żony po zakupy: całkiem, całkiem.

No i jeszcze jedno... Przejechałem się tym - w szybkich zakrętach i przy hamowaniu potrafi dostarczyć niezapomnianych przeżyć... :lol::lol::lol: Człowiek wie, że jedzie... i że po coś jest potrzebny w tym samochodzie! :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dokładniej przyglądnąłem temu Aveo i musze powiedzieć że w tej klasie małych sedaników (Albea,Thalia,Logan itp) wypada najkorzystniej 8)

 

Ja tam wolę kupić auto 2 Letnie za tą cenę które jest o niebo lepsze, niż kupować nowe auta tej klasy....

 

Teraz wybór jest ogromny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę kupić auto 2 Letnie za tą cenę które jest o niebo lepsze, niż kupować nowe auta tej klasy....

 

Teraz wybór jest ogromny !!!

 

Wiem o tym doskonale :wink: poprostu jak ktoś chce kupić małego nowego sedana to Aveo bedzie chyba najodpowiedniejsze. Z resztą cheba sie cześć społeczeństwa nabrała (bo nie wierze ze pała taką miłośćią do Dełuu)na tego Cheviego, bo w niedziele pod kościołami pełno tego stoi. A za kierownicą mój ulubiony gatunek kierowców :arrow: niedzielne dziadki :mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce kupić małego nowego sedana

 

...no i to niezupełnie jestem w stanie pojąć!

Bo ani to ładne, ani praktyczne.

 

Ale jak już ktoś musi mieć "małego, nowego sedana" - to szczegółowy wybór jest rzeczą drugorzędną. I tak lepiej na takiego uważać na drodze. Profilaktycznie! :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już ktoś musi mieć "małego, nowego sedana" - to szczegółowy wybór jest rzeczą drugorzędną. I tak lepiej na takiego uważać na drodze. Profilaktycznie!

 

zgadzam sie w 100% Często to są osoby które poprzesiadały sie z Maluchów/Poldolotów i innych tego typu wynalazków i ich taka maszyna ponosi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwie dobre wiadomości (obie z jednego, nowego numeru pewnego zacnego pisemka motoryzacyjnego :wink: ):

 

1) Toyota będzie robić Camry w Sankt Petersburgu, własnie zapadła decyzja o budowie fabryki. Więcej Camry w Rosji - mniej gangsterów w Szuwarach...? 8) :wink:

 

2) Niedługo Focus ST i RS, a potem nowy "wurc" (Kuuuuubaaaa!!!! Słyszysz? :wink: ) - w planach 2.5-litrowe turbo, napęd 4x4, hamulce Brembo... i inne takie gadżety :twisted:

 

Żeby się to jeszcze Fordem nie nazywało... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, przestań ty się czepiać Nubiry, bo się wreszcie do tych Kilecóf wybiorę, poćwiczyć hamerykańckie sporty.

 

P.S.Jakiej firmy ja mam w końcu samochód, ponieważ się gubię: Daewoo, Ssangyong, czy Chevrolet ?

 

:shock: :shock: :shock:

Nie czepiaj mi się starych postów - w aktualnym nie ma akurat nic o Nubirze, chyba bardzo chcesz miec pretekst żeby przyjechać do Kielc... :lol: A zapraszamy, zapraszamy, piękna okolica! :wink:

Co do marki - satysfakcjonuje Cię odpowiedź "General Motors"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że szybko zdania zmieniasz ? I teraz uważasz inaczej o Nubirze. Fajnie. General Motors mnie nie satysfakcjonuje, bo źle brzmi mam GM... najlepiej brzmi "mam Chevroleta" , wszyscy w Polsce wiedzą co to jest, a nadal większość ludzi uważa USA za "nad-kraj" :D Teraz muszę sobie jeszcze tylko znaczek skombinować, może jeszcze jakiś ładny airbrush we flagę amerykańcką i ichniego orełka na drzwiach, na antenie (która nie chce się chować) kolejną łopoczącą flagę ! To by nieźle wyglądało! ... Tylko, że bym się stał celem ataków terrorystycznych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę sobie jeszcze tylko znaczek skombinować, może jeszcze jakiś ładny airbrush we flagę amerykańcką i ichniego orełka na drzwiach, na antenie (która nie chce się chować) kolejną łopoczącą flagę ! To by nieźle wyglądało! ..

Jeżeli zrobisz to o czym mówisz w tym samochodzie:

xl_side3.jpg

 

To uwierz mi, że rwanie będziesz miał lepsze niż w subarynie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) rwanie będziesz miał lepsze niż w subarynie

 

A jaka wygoda z konsumpcją! ;-)

 

Witek, zdania o Nubirze nie zmieniłem :mrgreen: , po prostu od pewnego czasu nie wyrażam go głośno - żeby Ci nie psuć humoru... ale okazuje się, że Ty i tak jesteś czujny i nawet stare posty są okazją do przypomnienia dorobku koreańskiego tapczannictwa, ekhmmmm... tego, no... przemysłu motoryzacyjnego! ;-) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowalzki, odpada, on takiej anteny jak Nubira nie ma , a poza tym większy jest, airbrush droższy będzie i w ogóle nie ten styl samochodu. Ty mi auto handlarza narkotyków pokazujesz, a ja o pojeździe kultowym niczym harley mówię. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...