Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

No to oferta warta zastanowienia... Swietny design, dobre osiagi, ciekawa konstrukcja, dobra marka, dobre wykonanie, nowatorstwo(!) i wogole ich nie ma... hmm... niech pomysle... kiedy bedzie moj WRX? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oferta warta zastanowienia... Swietny design, dobre osiagi, ciekawa konstrukcja, dobra marka, dobre wykonanie, nowatorstwo(!) i wogole ich nie ma... hmm... niech pomysle... kiedy bedzie moj WRX? :P

 

Bardzo ładny i fajny samochód, który w tej klasie cenowej jest w innych markach nieosiągalny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje w oficjalnej ofercie Mazdy, bo...oficjalnie Mazdy nie ma w Polsce :| Istnieje za to w ofercie Emil Frey (jako dealera), bo po akcesji do UE mozna sprowadzac, co sie chce. A RX-8 jest chyba na specjalne zamowienie. Szkoda, ze ludzie nie sa swiadomi istnienia Mazdy :( W zeszlym roku (wtedy jeszcze bylo oficjalne przedstawicielstwo) sprzedalo sie ich mniej niz Subarakow :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-e jest tylko dealerem Mazdy w Krakowie http://www.mazda.emilfrey.pl Wlasnie importera Mazdy nie ma w Polsce.

Przejrzałem sobie tą stronkę, no fajne autka tam są. Przyznam,że gdy rok temu jak myslałem o czymś nowym w segmencie D to właśnie 626 było dla mnie nr 1, ale jak sobie pourzytkowałem autko z napędem na obie osie to nagle straciłem zainteresowanie przednio lub tylnio napędowymi. Mazda ma tam też 626 4x4 ale u nas chyba nie do kupienia a i cena pewno kosmiczna. Generalnie w wielu markach to co jest dostępne 4x4 (mówie o normalnych autach a nie SUVach) to przeważnie bardzo droga oferta lub jej brak na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust kupienie innego auta osobowego (nie terenówki) z napędem 4x4 niż Subaru jest delikatnie mówiąc ryzykowne w naszych warunkach, bo są to konstrukcje bardzo egzotyczne na polskim rynku i może być problem z ich serwisowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust kupienie innego auta osobowego (nie terenówki) z napędem 4x4 niż Subaru jest delikatnie mówiąc ryzykowne w naszych warunkach, bo są to konstrukcje bardzo egzotyczne na polskim rynku i może być problem z ich serwisowaniem.

 

Nie przesadzaj. A przykladem niech beda nastepujace auta: Lancer Evo, Audi Quattro, haldexy VAGa, haldexy Volvo & ...

 

Troche tego jest i nie ma co sie obawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-e jest tylko dealerem Mazdy w Krakowie http://www.mazda.emilfrey.pl Wlasnie importera Mazdy nie ma w Polsce.

 

A czy Emil Frey już nie stracił albo ma do kwietnia :?:

 

Nie, to kto inny importowal. Zreszta, co ja tu bede mowil, Dyrekcja bedzie w stanie najlepiej wytlumaczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dla fanów serii Gran Tourismo :wink:

 

Poznajcie Nissana 350Z Gran Turismo 4 Edition :twisted:

 

Konkrety:

- 300KM

-max obroty - 7000 rpm

- 0-100km/h 5,8 s

-dwa kolory - żółty i czarny

- 700 egzemplarzy

 

Projektant gry, Kazunori Yamauchi, jest fanem 350Z do tego stopnia, że sam posiada dwa egzemplarze tego modelu.

 

http://motonews.pl/art,727,wyczynowa-we ... rismo.html

 

 

 

img01309-05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro zamierzam się dorwać na chwilę do Fabii RS... Ciekaw jestem, jak to naprawdę działa - bo na papierze podoba mi sie, i owszem... najbardziej to, że nic nie pali - a po drugie, że jest wyjątkowo cichociemne :twisted: 8)

Jak przeżyję, sprawozdam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...