Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

WRC fan

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Takie małe spotkanie z nietypowym pojazdem, obecnym na polskich drogach ;) 

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image006.jpg

image007.jpg

• Like 5

W dniu 8.09.2021 o 15:29, pumex1 napisał:

Takie małe spotkanie z nietypowym pojazdem, obecnym na polskich drogach ;) 

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image006.jpg

image007.jpg

Nie wiem czy to ten sam, ale identyczną mordkę widziałem ostatnio w niedzielę w Srebrnej Górze. :D 

Edited by halvaekiu

1 godzinę temu, halvaekiu napisał:

Nie wiem czy to ten sam, ale identyczną mordkę widziałem ostatnio w niedzielę w Srebrnej Górze. :D

to ten sam ;)

• Like 1

W czasach kiedy ekologia jest na pierwszym miejscu przypominka takiej oto amerykańskiej ciężarówki (uwaga, niestety film zawiera wulgaryzmy:toobad:):

Godzinę temu, polak900 napisał:

Jak wszystkie ich auta obecne

rzecz gustu, mi się V90CC bardzo podoba - czasem żałuję, że nie potrafiłem namówić żony na nie... stwierdziła stanowczo, że nie będzie jeździła "katafalkiem" :ph34r:

volvo v90cc.jpg

Edited by eddie_gt4
  • Like 2
  • Upvote 2

Nie no bez jaj, V60/90 czy S60/90 to już trzeba się wyjątkowo przyczepić żeby napisać że brzydkie. SUVów nie oceniam, dla mnie to jest kategoria która powinna zniknąć z planety ;)

• Upvote 3

waly mne to
A na poważnie ja mam jeszcze stare logo na grillu, nowe mnie nie rusza. A skoro to jest paskudne to jakie musi być logo skody nie do odzobaczenia?

Nowe Volva to już nie to samo co kiedyś, silniki 4 cylindrowe. Psują się niemiłosiernie, w pracy kadra ma nowe sztuki jako służbówki, co drugi egzemplarz to w serwisie stoi.

A taka historia z wakacji. Gospodarz pansjonatu w którym mieliśmy noclegi ma XC90 2016/2017 jakoś tak
W każdym razie kupił jak tylko model był w ofercie w Polsce. Przez te 4 lata, 6 razy na lawecie jechał do serwisu. A wcześniej jeździł takim jak mój (kupił nowego) i tylko eksploatacyjne sprawy robił, sprzedał jak miał ponad pół miliona zrobione. I kupił w/w model.

Nie wiem czy dobrze czy nie, ale ostatnich parę lat głowice wyjeżdżały z Bielska-Białej. Już końcówka produkcji.

Edited by ewemarkam

21 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

rzecz gustu, mi się V90CC bardzo podoba - czasem żałuję, że nie potrafiłem namówić żony na nie... stwierdziła stanowczo, że nie będzie jeździła "katafalkiem" :ph34r:

volvo v90cc.jpg

Dla mnie Volvo jest skreślone po jednej scenie z Bad Boys forever... ;)

• Confused 1

W dniu 23.09.2021 o 09:57, polak900 napisał:

Jak wszystkie ich auta obecne

Ciekawa teza bo poza dosłownie drobnymi wyjątkami Volvo nigdy nie robiło lepszych i ładniejszych aut niz robi teraz.