Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Za chwilę się okaże, że bobry to jednak ładne są :biglol:

 

Nie wiem, czemu tak się doczepiliście tych bobrów - ostatnio coraz ich więcej i jak dla mnie "na żywo" całkiem spoko są

 

 

P.S. jak się komuś nie podoba, to nie jest target'em i tyle ;):P

20210126_135916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

 

Nie wiem, czemu tak się doczepiliście tych bobrów - ostatnio coraz ich więcej i jak dla mnie "na żywo" całkiem spoko są

 

 

P.S. jak się komuś nie podoba, to nie jest target'em i tyle ;):P

 

 

 

Szanuj bobra swego, możesz trafić na gorszego. :P :mrgreen:

 

Kto zgadnie co to jest? 

 

 

 

 

143243392_735990540685334_2059967727768697438_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eddie_gt4 napisał:

jakaś ekskluzywna / JDM wersja van'a od Toyoty?

 

Brawo, tak jest. :)

 

Skąd Ty to wiesz? Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem... nawet w dark necie.  :ph34r:

 

 

143133428_735990584018663_7680193346754556991_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

 

Brawo, tak jest. :)

 

Skąd Ty to wiesz? Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem... nawet w dark necie.  :ph34r:

 

 

143133428_735990584018663_7680193346754556991_n.jpg

 

widywałem takie cuda w Kazachstanie i Kirgizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, markos007 napisał:

no jednak przy MB widać co oni najlepszego zrobili z tym przodem :D

Łatwo mozna obarczyć od czego sie zaczęło , patrz auto na trzecim planie :biglol::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zyzol napisał:

Mała odskocznia od bobrów 

 

1F7F858A-C295-4D7C-A404-448D9443B957.jpeg

E1E80B90-8D11-46A4-924C-F5A976FABC39.jpeg

727763C3-A191-4F6D-A408-C53F66D8A4EB.jpeg

52D67B9C-E610-436B-B828-65A258813D9D.jpeg

Eh .......

Rozumie ze to co jest zle w tym designe dla BMW to to ze sie wszystkim podoba ? czyli za nudne i pospolite ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Toyota Highlander – pierwsze wrażenia z jazdy

https://www.wyborkierowcow.pl/nowa-toyota-highlander-pierwsze-wrazenia-z-jazdy/?fbclid=IwAR2ZOOUP-56fHO5k22WnFqBV5c2CqblRLuxIuFTmNj3TtI8IvzA6ZizqCsw

 

Łączna moc systemowa tego układu wynosi 248 KM i w zupełności wystarcza do sprawnej jazdy tym dużym SUV-em. Według danych producenta Highlander przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,3 s, a jego prędkość maksymalna to 180 km/h. Z kolei średnie spalanie w cyklu mieszanym wynosi 6,6-7,2 l/100 km (WLTP).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że to jeszcze tyczy się nie tym najnowszych. W "7" dla mnie nie wyglądają ładnie, ale jeszcze ujdą, w "X7" przy gabarytach tego samochodu też wyglądają całkiem znośnie. A co do M3 i M4 wiążą duże nadzieje, a co będzie to się okaże. Na pewno wycofanie M2 może w jakimś stopniu pomóc, bo ktoś kto jednak interesował się M2 raczej zastanowi się nad M3/4 niż M5, albo pójdzie gdzie indziej.

Jednak widząc salony widzę że 4ki stoją zazwyczaj wciśnięte gdzieś w środku i jakoś tak znacznie bliżej za jakimś innym modelem, testówki też zauważyłem że w przypadku innych modeli ustawiają frontem do klienta, a 4ki stoją tyłem. Więc jednak w niektórych salonach też chyba niezbyt przychylnie (a przynajmniej z obawą) podchodzą do tej stylistyki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple wlasnie dal KIA 3,6 miliardow dolarow. Apple Car staje sie coraz bardziej realne. KIA bardzo dobrze robi wchodzac w kooperacje z Apple, bo nie musi sie bac o to, co Apple wymysli i jak zawojuje w motoryzacji. 

 

Wedlug mnie inne OEMy musza sie cieplo ubrac. W ciagu nastepnej dekady idea samochodu ulegnie radykalnej zmianie, wystarczy spojrzec na to, co Tesla spowodowal odkad wprowadzili Model S niecale 9 lat temu :)

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-03/apple-to-invest-3-6-billion-in-kia-to-make-evs-donga-says 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Than_Junior napisał:

Apple wlasnie dal KIA 3,6 miliardow dolarow. Apple Car staje sie coraz bardziej realne. KIA bardzo dobrze robi wchodzac w kooperacje z Apple, bo nie musi sie bac o to, co Apple wymysli i jak zawojuje w motoryzacji. 

 

Wedlug mnie inne OEMy musza sie cieplo ubrac. W ciagu nastepnej dekady idea samochodu ulegnie radykalnej zmianie, wystarczy spojrzec na to, co Tesla spowodowal odkad wprowadzili Model S niecale 9 lat temu :)

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-03/apple-to-invest-3-6-billion-in-kia-to-make-evs-donga-says

 

To tylko pokazuje, jak skomplikowany jest współczesny świat - amerykańska spółka daje kasę koncernowi z Korei (ską m.in. pochodzi jeden z głównych konkurentów Apple - Samsung) na rozwój / produkcję auta elektrycznego... :huh:

 

 

 

P.S. dziwnym zbiegiem okoliczności wymieniamy swoje ostatnie Subaru właśnie na... KIA :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Than_Junior napisał:

Apple wlasnie dal KIA 3,6 miliardow dolarow.

Jeszcze umowy nie podpisali, więc mogą się rozmyślić ;) 
 

38 minut temu, Than_Junior napisał:

Wedlug mnie inne OEMy musza sie cieplo ubrac. W ciagu nastepnej dekady idea samochodu ulegnie radykalnej zmianie, wystarczy spojrzec na to, co Tesla spowodowal odkad wprowadzili Model S niecale 9 lat temu :)

A my tradycyjnie obudzimy się ręką w nocniku i mrzonkami  o milionie elektrycznych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26/01/2021 o 13:59, eddie_gt4 napisał:

 

Nie wiem, czemu tak się doczepiliście tych bobrów - ostatnio coraz ich więcej i jak dla mnie "na żywo" całkiem spoko są

 

 

P.S. jak się komuś nie podoba, to nie jest target'em i tyle ;):P

 

Tak jak powyżej :evil2:

 

https://www.topgear.com/car-news/bmw-design-boss-its-not-our-goal-please-everyone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

P.S. jak się komuś nie podoba, to nie jest target'em i tyle ;):P

No nie wiem. Widzę u nich jakieś symptomy schizofreniczne

 

Cytat

We have, I think, fans rather than customers,” says Adrian van Hooydonk, BMW Group design chief. “That is certainly something we realise. We want to take them with us on this trip towards the future.

 

Cytat

Not all our products get the same critics,” Dukec said. “You can see that on something as polarising like the kidneys on the 4 Series, 20 per cent of people are liking it.”

Mamy fanów i 80% wycinamy badziewnym dizajnem :) Resztę zabieramy w podróż do przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Than_Junior napisał:

co Apple wymysli i jak zawojuje w motoryzacji. 

1) Nowe auta są sprzedawane bez kół, bo to bardziej ekologiczne. Ideą jest użycie kół z poprzedniego auta... o ile było to Apple nie starsze niż rok.

2) by podłączyć się do jednej z publiczne dostępnych ładowarek pracujących w kilku standardach, należy zaopatrzyć się w przejściówkę.

3) By autem mogła podróżować więcej niż jedna osoba, trzeba będzie dokupić adaptery (fotele) indywidualnie dopasowane do pozostałych pasażerów.

4) Auto będzie jeździło tylko prosto i skręcało w prawo - bo tak jest bezpieczniej. Może w kolejnej wersji dojdzie obsługa kolejnych kierunków.

5) By otworzyć drzwi należy dotknąć dłonią przy lusterku i nogą w górnym narożniku drzwi. Należy się upewnić, że auto jest skierowane na wschód oraz nie dotykamy klamki w której znajdują się anteny i mogliśmy zakłócić ich pracę.

6) Po zakupie auto należy wyposażyć w etui ochronne.

7) po zakupie auto będzie się rozpędzać do 100 mil/h... po dwóch latach i kolejnych aktualizacjach w celu ochrony akumulatora prędkość zostanie ograniczona.

8) Będzie pełne wsparcie dla wszystkich telefonów i komputerów Apple... wyprodukowanych po premierze auta.

 

;)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...