Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

ładne kąski w Rokietnicy jeżdżą :)

trafiają się, podczas tego ok 5 minutowego przejazdu minąłem jeszcze R8 i Giulie QV, ale te to jakieś popierdółki przy tym Prosiaku

59 minut temu, llkuba napisał:

Fajna blondyna ?

to był ten moment w którym jakakolwiek blondyna/bruneta czy ruda była w zasięgu wzroku nie wzbudziłaby mojego zainteresowania;) chyba że by prowadziła i była sama (co najwyżej w towarzystwie koleżanki) jednak na pierwszy plan wysuwał się samochód, ona mogła być tylko dodatkiem:P:biglol:

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Atrapović

to kup nie wierz gebie - poloz na zebie,  jak to mowia u nas na wsi dokladnie to samo mowiono mi o alfie 159, wiec na zasadzie lamania stereotypow kupilem to cacko w efekcie przeszedlem na

Posted Images

19 minut temu, Zyzol napisał:

W wieku auta? :biglol:

Nie wiem nie dowiemy się bo  @radekk nie zwraca uwagi na kobiety :mrgreen:

• Haha 2
7 minut temu, llkuba napisał:

Nie wiem nie dowiemy się bo  @radekk nie zwraca uwagi na kobiety :mrgreen:

nie nie zwraca, tylko nie była obiektem głównego zainteresowania;) wiekowo do auta na pewno jej brakowało, ale mniej niż mi. W nomenklaturze samochodowej można by ją określić młodym oldtimerem:P

7 minut temu, radekk napisał:

nie nie zwraca, tylko nie była obiektem głównego zainteresowania;) wiekowo do auta na pewno jej brakowało, ale mniej niż mi. W nomenklaturze samochodowej można by ją określić młodym oldtimerem:P

Z jakim podnieceniem tzn. elegancją degustatora motoryzacji odpisujesz -_-.

8 minut temu, KPR napisał:

Mam kumpla taksówkarza, podawał mi liczby ile by mu wyszło 100km jazdy na takim zestawieniu (gaz + prąd, trochę jak media za mieszkanie, tylko woda do spryskiwaczy i masz komplet :biglol:)

To było parę lat temu, ale wyszły mu jakieś skrajnie niskie wartości, których nie pamiętam dokładnie, ale ekonomiczne to to na pewno jest.

Osobiście jestem w grupie przeciwników ideologii LPG :D ale u siebie, co kto ma w aucie nie moja brocha.

Reasumując, z mojej wiedzy wynika, że finansowo na pewno dobry ruch

Godzinę temu, 1uq napisał:

Mam kumpla taksówkarza, podawał mi liczby ile by mu wyszło 100km jazdy na takim zestawieniu (gaz + prąd, trochę jak media za mieszkanie, tylko woda do spryskiwaczy i masz komplet :biglol:)

To było parę lat temu, ale wyszły mu jakieś skrajnie niskie wartości, których nie pamiętam dokładnie, ale ekonomiczne to to na pewno jest.

Osobiście jestem w grupie przeciwników ideologii LPG :D ale u siebie, co kto ma w aucie nie moja brocha.

Reasumując, z mojej wiedzy wynika, że finansowo na pewno dobry ruch

Poczekamy jak ktoś do Subaru z silnikiem e-boxer wstawi gaz:)

2 godziny temu, KPR napisał:

Poczekamy jak ktoś do Subaru z silnikiem e-boxer wstawi gaz:)

parafrazując, "znam się na lpg jak kwy na poezji". Dlatego nie mam pojęcia jak to od strony techniczno usterkowej wygląda, ale w teorii jest spoko, tylko teoria jak to teoria ;)

Ale przecież w ASO Toyoty montuje się instalacje gazowe do Aurisa (nie wiem jak teraz do Corolli) z utrzymaniem gwarancji. Oferta skierowana głównie do taryfiarzy.

Swoją drogą u mnie chłopaki w Corollach mają spalanie 4,2 l więc jeździsz za 8 zł :D

Na ZacharOff był chyba kiedyś odcinek o "złotówie", który do hybrydy wsadził gaz i bardzo sobie chwalił.

W dniu 1.10.2020 o 16:52, KPR napisał:

Mnie jeszcze ciekawi kwestia żywotności takiego silnika;):)

Zwykły wolnossący silnik, w dodatku nie wysilony, o co się martwisz?

Godzinę temu, Korton napisał:

Zwykły wolnossący silnik, w dodatku nie wysilony, o co się martwisz?

Zwykły to może nie, gdyż z dodanym już fabrycznie silnikiem elektrycznym i do tego jeszcze instalacja gazowa. Wszystko to w połączeniu jednak ma jakiś wpływ na całość - na silnik. Tak mi się wydaje:)

13 godzin temu, KPR napisał:

Zwykły to może nie, gdyż z dodanym już fabrycznie silnikiem elektrycznym i do tego jeszcze instalacja gazowa. Wszystko to w połączeniu jednak ma jakiś wpływ na całość - na silnik. Tak mi się wydaje:)

A co za różnica czy to hybryda czy nie? @Korton napisał co to silnik a takie lubią LPG. 

27 minut temu, chojny napisał:

A co za różnica czy to hybryda czy nie? @Korton napisał co to silnik a takie lubią LPG. 

Wg mnie jak by to było normalne to takie rozwiązania stały by się standardem. A póki co to nie są:)

9 godzin temu, KPR napisał:

Wg mnie jak by to było normalne to takie rozwiązania stały by się standardem. A póki co to nie są:)

Bo LPG zwraca się dużo szybciej w paliwożernych samochodach, wiec w tym przypadku rządzi kalkulator a nie technologia. 

• Upvote 2
48 minut temu, markos007 napisał:

czytając takie opowieści cieszę się, że nie stać mnie na nowe, drogie auto :D

https://www.wykop.pl/artykul/5732569/audi-nie-przewaga-dzieki-technice-bubel-za-350-tys-pln/

Jak to chłop na końcu dopisał "zabawa dopiero się zaczyna". Fajne te marki premium w Polsce, takie... Bezawaryjne :upside-down-face_1f643-small:

• Haha 1