Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

dwusilnikowe 2 CV jedzie Dakar :D :!:

 

za autoklub.pl:

...Długie pertraktacje z FIA i władzami rajdu, zakończyły się sukcesem dopiero w lipcu. "Uznając waszą determinację, mam przyjemność poinformować o powstaniu klasy T2.1.1, przenaczonej dla samochodów z dwoma silnikami" - napisał w liście do Cassis dyrektor Dakaru, Patrick Zaniroli.

 

cały artykuł: http://autoklub.pl/news/shownews.php?id=6840

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden rodzynek.

 

Życie raz po raz dostarcza nam dowodów, że żadnemu z producentów

nie udaje się produkować samochodów bezawaryjnych, a mity dotyczące

jakości upadają jeden po drugim.

 

Tym razem padło na BMW. Bawarska firma ogłosiła właśnie, że wzywa

do serwisów na całym świecie ponad 75 tysięcy samochodów serii 5 i 7

wyprodukowanych między 26 lutego 2003 a 9 czerwca 2004 roku.

 

Powodem akcji serwisowej jest problem z ogrzewaniem siedzeń,

które może doprowadzić do przepalenia tapicerki oraz uszkodzenia

ubrań pasażerów. W najbardziej skrajnych przypadkach usterka

może doprowadzić nawet do pożaru.

 

Problem dotyczy 69 750 samochodów serii 5 i 5500 - serii 7.

 

Hehe, gorąco w dupkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powodem akcji serwisowej jest problem z ogrzewaniem siedzeń,

które może doprowadzić do przepalenia tapicerki oraz uszkodzenia

ubrań pasażerów.

 

:lol::lol::lol: taki prezes wielkiej firmy w garniturze od armaniego ganiający po ulicy z palącym sie tyłkiem i ogniste biemdablju w tle, to byłby widok :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za interia.pl

 

"Terenowe subaru z 1990 roku kupione za granicą za 2 euro, 5-letnia skoda octavia nabyta za 1 euro i opel astra z 1991 roku zakupiony za 10 euro - między innymi takie deklaracje w urzędach celnych składali Małopolanie, którzy zdecydowali się w tym roku na prywatny import używanych pojazdów.

 

jakie było terenowe Subaru w 1990 r. :?: :shock: bo trudno uznać za stricte terenowe np. Legacy(chociaż własciwosci terenowe jako-takie posiada :twisted: )

 

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=577140

 

pzdr 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za interia.pl

 

"Terenowe subaru z 1990 roku kupione za granicą za 2 euro...

 

jakie było terenowe Subaru w 1990 r. :?: :shock: bo trudno uznać za stricte terenowe np. Legacy(chociaż własciwosci terenowe jako-takie posiada :twisted: )

 

 

pzdr 8)

 

Ja się wcale nie dziwię.

Słyszałem fajne opowieści o urzędnikach z Krakowa. Na przykład: ciemnoskóry mieszkaniec Azji w urzędzie w KRA został zakwalifikowany jako "obywatel afrykański". Wyjaśnienia z użyciem mapy nie pomagały.

Analogicznie samochód z napędem na obie osie to "pojazd terenowy" -proste.

A są kraje na tym padole, które wymagają specjalnego glejtu aby wpuścić na swoje terytorium subarynkę, bo ma napęd 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mercedes tworzy nową klase :arrow: R

 

Długość ponad 5 metrów,takie pomieszanie Vana z limuzyną klasy wyższej.W sumie to to dziwnie wygląda...Merol co po chwile tworzy nowe klasy troche jakby na siłe...

Debiut-jesienią br. w USA, Europa w przyszłym roku.

 

O to fotki tego cuda

 

 

 

moto655844.jpg

 

moto655849.jpg

 

moto655855.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Merol teraz kombinuje jak koń pod góre z tymi klasami :roll: Przykładowo taki CLS...Merol twierdzi ze to "4-drzwiowe coupe", tyle że nazwa coupe sama w sobie oznacza 2-drzwiowy samochód...czyli to nic innego niż poprostu kolejny sedan...oczywiscie nie neguje tego że jest ładny :wink: A i jeszcze określanie CLS-a jako konkurencji dla BMW 6-tki też mnie troche dziwi, bo przecież CL Merola celuje idealnie w ten sam segment co 6-tka...dziwne to wszystko 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie było terenowe Subaru w 1990 r. :?: :shock: bo trudno uznać za stricte terenowe np. Legacy(chociaż własciwosci terenowe jako-takie posiada :twisted: )

 

Subaru Brumby i Subaru 1800. Jest takie forum dyskusyjne offroadsubarus.com, zdominowane głównie przez Australijczyków i jest tam wielu entuzjastów ostro stuningowanych (pod kątem terenu, nie szybkiej jazdy!) Brumbych. Sam tego nigdy nie widziałem na własne oczy, tylko na zdjęciach, ale sądząc po wzornictwie - to samochody jeszcze z lat 80. jeśli nie wręcz 70. Fuji Heavy robiło SUVy zanim jeszcze pojawił ten skrót - wbrew pozorom. W ogóle sądząc po Internecie, Australia to kontynent subaralny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze subaru nie mamy w Lesznie ale CLS 320 już jest jakieś bogole z Marmorinu zakupiły niedaleko mojego bloku stoi i świeci sie. Dziwne ostatnio ich okradli a tu prosze nie minął miesiąc i juz mają CLS hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merc już bokami robi. :twisted::twisted::twisted:

 

nemo napisał:

"Prosze subaru nie mamy w Lesznie ale CLS 320 już jest jakieś bogole z Marmorinu zakupiły niedaleko mojego bloku stoi i świeci sie. Dziwne ostatnio ich okradli a tu prosze nie minął miesiąc i juz mają CLS hmm"

 

mnie już w tym kraju nie dziwi nic i już się nie denerwuję bo szkoda na to zdrowia a życie jest zbyt krótkie, by jeszcze je sobie skracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo taki CLS...Merol twierdzi ze to "4-drzwiowe coupe", tyle że nazwa coupe sama w sobie oznacza 2-drzwiowy samochód...czyli to nic innego niż poprostu kolejny sedan

 

Wydaje mi się że bardziej chodzi tutaj o linię, paradoksalnie mazde RX-8 można nazwać sedanem bo jakby nie było też ma więcej niż parę drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mazda RX-8 jest troche inaczej... ona ma jedna pare drzwi - ale sa one dzielone... Po rozlozeniu - nie ma slupka, ktory by rozdzielal otwory drzwiowe dla 2 par... Apropo - w SIPie stoi piekna czerwona RX-8 - naprawde robi wrazenie... cena jak za WRX-a... oj mialem chwile popsuty chumor... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozlozeniu - nie ma slupka, ktory by rozdzielal otwory drzwiowe dla 2 par

 

Ponieważ zawias do drugiej pary ma pod słubkiem tzw C więc to że otwierają się inaczej to nie znaczy że ich nie ma? Przykład, Londyńska taksówka również ma tak otwierane drzwi tylne, czy to znaczy że ich nie ma :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma - zarowno drzwi jak i otwor drzwiowy wyznaczony slupkiem wiec w londynskiej taxi tudziez syrence - sa 2 pary drzwi

 

A ja dalej obstaje że RX 8 ma dwie pary. tylko poprostu nie niezależne :wink:

 

Wracając do CLS-a to mam takie pytanie, szyby tam są bez ramek a co z ostatnią ta małą w drzwiach tylnych, też nie ma ramki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...