Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Atrapović

to kup nie wierz gebie - poloz na zebie,  jak to mowia u nas na wsi dokladnie to samo mowiono mi o alfie 159, wiec na zasadzie lamania stereotypow kupilem to cacko w efekcie przeszedlem na

Posted Images

dwusilnikowe 2 CV jedzie Dakar :D :!:

za autoklub.pl:

...Długie pertraktacje z FIA i władzami rajdu, zakończyły się sukcesem dopiero w lipcu. "Uznając waszą determinację, mam przyjemność poinformować o powstaniu klasy T2.1.1, przenaczonej dla samochodów z dwoma silnikami" - napisał w liście do Cassis dyrektor Dakaru, Patrick Zaniroli.

cały artykuł: http://autoklub.pl/news/shownews.php?id=6840

I jeszcze jeden rodzynek.

Życie raz po raz dostarcza nam dowodów, że żadnemu z producentów

nie udaje się produkować samochodów bezawaryjnych, a mity dotyczące

jakości upadają jeden po drugim.

Tym razem padło na BMW. Bawarska firma ogłosiła właśnie, że wzywa

do serwisów na całym świecie ponad 75 tysięcy samochodów serii 5 i 7

wyprodukowanych między 26 lutego 2003 a 9 czerwca 2004 roku.

Powodem akcji serwisowej jest problem z ogrzewaniem siedzeń,

które może doprowadzić do przepalenia tapicerki oraz uszkodzenia

ubrań pasażerów. W najbardziej skrajnych przypadkach usterka

może doprowadzić nawet do pożaru.

Problem dotyczy 69 750 samochodów serii 5 i 5500 - serii 7.

Hehe, gorąco w dupkę!

Powodem akcji serwisowej jest problem z ogrzewaniem siedzeń,

które może doprowadzić do przepalenia tapicerki oraz uszkodzenia

ubrań pasażerów.

:lol::lol::lol: taki prezes wielkiej firmy w garniturze od armaniego ganiający po ulicy z palącym sie tyłkiem i ogniste biemdablju w tle, to byłby widok :lol::lol::lol:

za interia.pl

"Terenowe subaru z 1990 roku kupione za granicą za 2 euro, 5-letnia skoda octavia nabyta za 1 euro i opel astra z 1991 roku zakupiony za 10 euro - między innymi takie deklaracje w urzędach celnych składali Małopolanie, którzy zdecydowali się w tym roku na prywatny import używanych pojazdów.

jakie było terenowe Subaru w 1990 r. :?: :shock: bo trudno uznać za stricte terenowe np. Legacy(chociaż własciwosci terenowe jako-takie posiada :twisted: )

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=577140

pzdr 8)

za interia.pl

"Terenowe subaru z 1990 roku kupione za granicą za 2 euro...

jakie było terenowe Subaru w 1990 r. :?: :shock: bo trudno uznać za stricte terenowe np. Legacy(chociaż własciwosci terenowe jako-takie posiada :twisted: )

pzdr 8)

Ja się wcale nie dziwię.

Słyszałem fajne opowieści o urzędnikach z Krakowa. Na przykład: ciemnoskóry mieszkaniec Azji w urzędzie w KRA został zakwalifikowany jako "obywatel afrykański". Wyjaśnienia z użyciem mapy nie pomagały.

Analogicznie samochód z napędem na obie osie to "pojazd terenowy" -proste.

A są kraje na tym padole, które wymagają specjalnego glejtu aby wpuścić na swoje terytorium subarynkę, bo ma napęd 4x4.

• 2 months later...

Mercedes tworzy nową klase :arrow: R

Długość ponad 5 metrów,takie pomieszanie Vana z limuzyną klasy wyższej.W sumie to to dziwnie wygląda...Merol co po chwile tworzy nowe klasy troche jakby na siłe...

Debiut-jesienią br. w USA, Europa w przyszłym roku.

O to fotki tego cuda

moto655844.jpg

moto655849.jpg

moto655855.jpg

No Merol teraz kombinuje jak koń pod góre z tymi klasami :roll: Przykładowo taki CLS...Merol twierdzi ze to "4-drzwiowe coupe", tyle że nazwa coupe sama w sobie oznacza 2-drzwiowy samochód...czyli to nic innego niż poprostu kolejny sedan...oczywiscie nie neguje tego że jest ładny :wink: A i jeszcze określanie CLS-a jako konkurencji dla BMW 6-tki też mnie troche dziwi, bo przecież CL Merola celuje idealnie w ten sam segment co 6-tka...dziwne to wszystko 8)

pzdr

6-tka jezdzilem... CLS-em nie... ale wydaje mi sie, ze to inna para butow... inny temat zupelnie - zalezy kto co woli :wink:

Subaru Brumby i Subaru 1800. Jest takie forum dyskusyjne offroadsubarus.com, zdominowane głównie przez Australijczyków i jest tam wielu entuzjastów ostro stuningowanych (pod kątem terenu, nie szybkiej jazdy!) Brumbych. Sam tego nigdy nie widziałem na własne oczy, tylko na zdjęciach, ale sądząc po wzornictwie - to samochody jeszcze z lat 80. jeśli nie wręcz 70. Fuji Heavy robiło SUVy zanim jeszcze pojawił ten skrót - wbrew pozorom. W ogóle sądząc po Internecie, Australia to kontynent subaralny..

Ja w Szczecinie namierzyłem już dwa CLS'y.....na miejscowych blachach. :shock:

Ciekawostka: Ksenony są opcją w tym aucie i kosztują....ponad 8400zł :shock: :shock:

Prosze subaru nie mamy w Lesznie ale CLS 320 już jest jakieś bogole z Marmorinu zakupiły niedaleko mojego bloku stoi i świeci sie. Dziwne ostatnio ich okradli a tu prosze nie minął miesiąc i juz mają CLS hmm

Merc już bokami robi. :twisted::twisted::twisted:

nemo napisał:

"Prosze subaru nie mamy w Lesznie ale CLS 320 już jest jakieś bogole z Marmorinu zakupiły niedaleko mojego bloku stoi i świeci sie. Dziwne ostatnio ich okradli a tu prosze nie minął miesiąc i juz mają CLS hmm"

mnie już w tym kraju nie dziwi nic i już się nie denerwuję bo szkoda na to zdrowia a życie jest zbyt krótkie, by jeszcze je sobie skracać.

Przykładowo taki CLS...Merol twierdzi ze to "4-drzwiowe coupe", tyle że nazwa coupe sama w sobie oznacza 2-drzwiowy samochód...czyli to nic innego niż poprostu kolejny sedan

Wydaje mi się że bardziej chodzi tutaj o linię, paradoksalnie mazde RX-8 można nazwać sedanem bo jakby nie było też ma więcej niż parę drzwi :wink:

Z Mazda RX-8 jest troche inaczej... ona ma jedna pare drzwi - ale sa one dzielone... Po rozlozeniu - nie ma slupka, ktory by rozdzielal otwory drzwiowe dla 2 par... Apropo - w SIPie stoi piekna czerwona RX-8 - naprawde robi wrazenie... cena jak za WRX-a... oj mialem chwile popsuty chumor... :roll:

Po rozlozeniu - nie ma slupka, ktory by rozdzielal otwory drzwiowe dla 2 par

Ponieważ zawias do drugiej pary ma pod słubkiem tzw C więc to że otwierają się inaczej to nie znaczy że ich nie ma? Przykład, Londyńska taksówka również ma tak otwierane drzwi tylne, czy to znaczy że ich nie ma :idea: :?:

Niuniek, Ma - zarowno drzwi jak i otwor drzwiowy wyznaczony slupkiem wiec w londynskiej taxi tudziez syrence - sa 2 pary drzwi ;-)

Ma - zarowno drzwi jak i otwor drzwiowy wyznaczony slupkiem wiec w londynskiej taxi tudziez syrence - sa 2 pary drzwi

A ja dalej obstaje że RX 8 ma dwie pary. tylko poprostu nie niezależne :wink:

Wracając do CLS-a to mam takie pytanie, szyby tam są bez ramek a co z ostatnią ta małą w drzwiach tylnych, też nie ma ramki :roll: