Jump to content
WRC fan

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

@hak64 , proszę Cie ... upierasz się jak

10 godzin temu, Dymian napisał:

Ogólnie ten najazd na teslę to już nawet śmieszne nie jest. Jak się uprą w jakimś bezsensownym celu tak będą brnęli, chociaż w połowie już wiedzą, że to głupie- ale brną dalej.

Mam w rodzinie strażaków. Wierz mi, potrafią sobie poradzić z każdą szybą bardzo szybko, o ile to nie jest samochód opancerzony. Tak wiec wklejanie tego filmiku z człowiekiem klepiącym jakimś młoteczkiem jest całkowicie nietrafione :facepalm:

11 godzin temu, Dymian napisał:

Ogólnie ten najazd na teslę to już nawet śmieszne nie jest. Jak się uprą w jakimś bezsensownym celu tak będą brnęli, chociaż w połowie już wiedzą, że to głupie- ale brną dalej.

to swoją drogą, w Tesli ktoś będzie stał w kapciem, to nakręcą filmik z podpisem że Tesle są bardziej narażone na przebicia opon niż inne samochody

1 godzinę temu, piotruś napisał:

proszę Cie ... upierasz się jak

Kolego jakiś czas temu nosiłem mundurek i byłem wyposażony w pałkę typu tonfa (taką ze stalowym grzybkiem w rękojeści) i mimo że trochę "pary" posiadam, to wyjęcie pijanego gościa z auta było możliwe dopiero po trzecim uderzeniu... Dołóż do tego pożar samochodu (nie wiemy jak był intensywny, ale na Youtube jest kilka filmików obrazujących czas i skalę pożaru w Tesli)  oraz ryzyko doznania obrażeń przez ratującego, a będziesz miał pełny obraz sytuacji.

1 godzinę temu, piotruś napisał:

Mam w rodzinie strażaków. Wierz mi, potrafią sobie poradzić z każdą szybą bardzo szybko

W odróżnieniu od policji, oni są do tego szkoleni i nie muszą przejmować się spowodowaniem strat ubocznych, podczas gdy szkolenia policyjne ukierunkowane są na poszanowanie czyjegoś mienia i ograniczanie strat. Innymi słowy jedni uczą się jak wybić szybę, drudzy jak do tego nie dopuścić. Teraz też wiem, że gdybym walnął tonfą w narożnik szyby, a nie w środek, to pewnie rozprysła by się po pierwszym uderzeniu. 

Po wtóre, dyskusję podjąłem nie z powodu awersji do Tesli, a w obronie policjanta, na którego usiłujecie zwalić winę. Jeśli w przedstawionym tekście napisano prawdę, to faktem jest, że mamy do czynienia z wadliwym zabezpieczeniem pojazdu (a może z nadmiarem zabezpieczeń). Skoro kierujący był przytomny i nie miał poważniejszych obrażeń, to jest rzeczą niewyobrażalną, by zastosowane w samochodzie zabezpieczenia uniemożliwiły mu opuszczenie auta. Co do oceny działanie policjanta, to - nie widziałeś, nie oceniaj, a tym bardziej nie oskarżaj.

Miłego dnia. 

• Upvote 3

Na razie tylko zamiar, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie jest źle,  ogłoszenie być gorzej. W sumie to w topowych wersjach by mogli takie „zadziorny” zrobić a w zwykłych modelach dać normalnej wielkości nerki. 

21 minut temu, chojny napisał:

od dawna, ze 2 tygodnie będzie, to BMW już nie mam. 

:blink:

zmiany?

55 minut temu, pumex1 napisał:

:blink:

zmiany?

Tak, rajdówek, na jedynie słuszną markę. 

• Like 2

15 minut temu, chojny napisał:

Tak, rajdówek, na jedynie słuszną markę. 

:needpics2as1fs:

Nie przesadzaj.... @chojny ma rodzinę. I psa ;)

image.png

• Haha 2

5 godzin temu, pumex1 napisał:

Nie przesadzaj.... @chojny ma rodzinę. I psa ;)

image.png

Sa granice, których przekroczyć nie wolno. Jedna z nich nazywa się Skoda. 

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

6 godzin temu, radekk napisał:

72bx24b1fx0x18733b83ab4c14c78839bc44135b38f8_1200.thumb.jpg.e0b4f5a3be74dbf1917d5c3b16a56ea5.jpg

No skoro się sprawa „rypła”. 

Taki tam prezent na okrągłe uro...

4F1ED44E-6BF2-49E4-BBA2-3964A0D16B5B.jpeg

• Upvote 2

2 godziny temu, chojny napisał:

Sa granice, których przekroczyć nie wolno. Jedna z nich nazywa się Skoda. 

;)

walls.JPG

• Haha 2

11 godzin temu, pumex1 napisał:

Pamiętam tę Barbórkę i co Hołek tym pugiem wyczyniał, aż się łezka w oku kręci jak na górną beczkę na Karowej wpadł tyłem i po prostu odjechał :)