Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

@hak64 , proszę Cie ... upierasz się jak

10 godzin temu, Dymian napisał:

Ogólnie ten najazd na teslę to już nawet śmieszne nie jest. Jak się uprą w jakimś bezsensownym celu tak będą brnęli, chociaż w połowie już wiedzą, że to głupie- ale brną dalej.

 

Mam w rodzinie strażaków. Wierz mi, potrafią sobie poradzić z każdą szybą bardzo szybko, o ile to nie jest samochód opancerzony. Tak wiec wklejanie tego filmiku z człowiekiem klepiącym jakimś młoteczkiem jest całkowicie nietrafione :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dymian napisał:

Ogólnie ten najazd na teslę to już nawet śmieszne nie jest. Jak się uprą w jakimś bezsensownym celu tak będą brnęli, chociaż w połowie już wiedzą, że to głupie- ale brną dalej.

to swoją drogą, w Tesli ktoś będzie stał w kapciem, to nakręcą filmik z podpisem że Tesle są bardziej narażone na przebicia opon niż inne samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotruś napisał:

proszę Cie ... upierasz się jak

Kolego jakiś czas temu nosiłem mundurek i byłem wyposażony w pałkę typu tonfa (taką ze stalowym grzybkiem w rękojeści) i mimo że trochę "pary" posiadam, to wyjęcie pijanego gościa z auta było możliwe dopiero po trzecim uderzeniu... Dołóż do tego pożar samochodu (nie wiemy jak był intensywny, ale na Youtube jest kilka filmików obrazujących czas i skalę pożaru w Tesli)  oraz ryzyko doznania obrażeń przez ratującego, a będziesz miał pełny obraz sytuacji.

 

1 godzinę temu, piotruś napisał:

Mam w rodzinie strażaków. Wierz mi, potrafią sobie poradzić z każdą szybą bardzo szybko

W odróżnieniu od policji, oni są do tego szkoleni i nie muszą przejmować się spowodowaniem strat ubocznych, podczas gdy szkolenia policyjne ukierunkowane są na poszanowanie czyjegoś mienia i ograniczanie strat. Innymi słowy jedni uczą się jak wybić szybę, drudzy jak do tego nie dopuścić. Teraz też wiem, że gdybym walnął tonfą w narożnik szyby, a nie w środek, to pewnie rozprysła by się po pierwszym uderzeniu. 

Po wtóre, dyskusję podjąłem nie z powodu awersji do Tesli, a w obronie policjanta, na którego usiłujecie zwalić winę. Jeśli w przedstawionym tekście napisano prawdę, to faktem jest, że mamy do czynienia z wadliwym zabezpieczeniem pojazdu (a może z nadmiarem zabezpieczeń). Skoro kierujący był przytomny i nie miał poważniejszych obrażeń, to jest rzeczą niewyobrażalną, by zastosowane w samochodzie zabezpieczenia uniemożliwiły mu opuszczenie auta. Co do oceny działanie policjanta, to - nie widziałeś, nie oceniaj, a tym bardziej nie oskarżaj.

Miłego dnia. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pumex1 napisał:

 

 

Przepraszam ale od dawna, ze 2 tygodnie będzie, to BMW już nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pumex1 napisał:

Pamiętam tę Barbórkę i co Hołek tym pugiem wyczyniał, aż się łezka w oku kręci jak na górną beczkę na Karowej wpadł tyłem i po prostu odjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...