Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

• Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Atrapović

to kup nie wierz gebie - poloz na zebie,  jak to mowia u nas na wsi dokladnie to samo mowiono mi o alfie 159, wiec na zasadzie lamania stereotypow kupilem to cacko w efekcie przeszedlem na

Posted Images

16 minut temu, sluf napisał:

Tyle dobra się zmarnowało - a mogli sprzedać i na ten przykład uzyskane fundusze przeznaczyć na jakiś fajny cel...

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,23749154,popisowa-akcja-rzadu-filipin-zniszczyli-auta-za-21-5-mln-zl.html

Jak się pewnie domyślasz nie o to chodziło... radość z niszczenia wypisana na twarzach niestety. 

Oczywiście że mogli zalegalizować auta i za choć 30% sprzedać a "zarobione" w ten sposób pieniądze przekazać na jakiś sensowny cel ale... 

...ale radość z niszczenia jednak przeważyła ;) I tak lepsza kiedyś była akcja palenia zarekwirowanych upraw zielarskich - wiatr poszedł nie w tą stronę, co trzeba i oficjele oraz gawiedź się solidnie ujarała :) W sumie, to pewnie było to częścią planu :lol:

Tutaj chodzi o przekaz, który w przypadku sprzedaży tych aut byłby inny. Zresztą z tego co pamiętam w GB i sporej części krajów EU procedura jest podobna.

12 minut temu, QbaqBA napisał:

Tutaj chodzi o przekaz, który w przypadku sprzedaży tych aut byłby inny. Zresztą z tego co pamiętam w GB i sporej części krajów EU procedura jest podobna.

... ponieważ ekologią mordy wyciera się tylko wtedy, gdy można w ten sposób wycisnąć dodatkowe składki, podatki lub nakręcić rynki.

• 2 weeks later...

tak z ciekawosci, orientuje sie ktos, ktore silniki benzynowe na wtrysku bezposrednim spelniaja nowe normy emisji spalin bez zastosowania GPF?

na razie slyszalem tylko (na kanale u pertyna), ze mazdowskie Skyactiv 2.0 i 2.5 nie potrzebuja dodatkowych filtrow...

3 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

tak z ciekawosci, orientuje sie ktos, ktore silniki benzynowe na wtrysku bezposrednim spelniaja nowe normy emisji spalin bez zastosowania GPF?

na razie slyszalem tylko (na kanale u pertyna), ze mazdowskie Skyactiv 2.0 i 2.5 nie potrzebuja dodatkowych filtrow...

Infiniti ma silnik 2.0 o zmiennym stopniu sprężania, który spełnia te norme.

49 minut temu, sluf napisał:

"Obiektywny" test crossoverów w AS - czy kogoś dziwi, że wygrał VW T-Roc? ;)

http://www.auto-swiat.pl/testy/kia-stonic-mazda-cx-3-opel-crossland-x-seat-arona-i-volkswagen-t-roc-porownanie/6xdzeg

bralbym (zonie :P ) bez zastanowienia Mazde - najladniejsza, silnik n/a, made in Japan

btw, w tescie model przedliftowy, po FL CX3 jest jeszcze fajniejsza

Panowie jaja se można robić ale ostatnio przerabiałem temat z małżonką. Ja sugerowałem cx3 - fajnie wyglada 2 litry wolnossące niedozabicia i damski design. Poszliśmy na jazdę próbną. Na dzień dobry dostałem z liścia - a czemu to takie małe? Żona jeździ Starym forkiem. Poza tym jakieś takie delikatne...? Niby aspiruje do crossoverow ale prześwit normalny jak w sedanach i siedzi sie nisko - przodu nie widać. Jedynie do góry wyciągnęli dach ale nie dla pasażerów na tylnej kanapie.
Potem podreptalismy do VW i tu moja małżonka od razu nawiązała kontakt z TRoc. Wyżej zawieszony lepsza widoczność zza kiery. Tylko jak doposażyć tak jak chcesz + 4x4 to zaczyna boleć. Przez skore czuje ze gdyby nie znikoma dostępność XV 2.0 to by sie tym skonczylo....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

25 minut temu, elmo napisał:

tumblr_pdljm2ITSz1qh0j2do1_500.png

Sex na kołach :wub:

Zostalo jeszcze miejsce na 1 lampe w gornym rzędzie i jakies 8 lamp w dolnym rzedzie. I to wszystko napedzane slynnym alternatorem fiata. Musialo byc niezawodne :mrgreen:

• Upvote 1

Włoscy inżynierowie są najlepsi. Już wiele lat przed innymi wymyślili planowe postarzanie produktów. :D;)

• Like 1