Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

9 godzin temu, B-52 napisał:

Tam to jednak mają fajnie. Tam luźne 3,5 V6, u nas 0,9. Ale za to turbodoładowane :facepalm:

W wakacje mieliśmy okazję spędzić 2 tygodnie za kierownicą Toyoty 4,7L V8... niby mocy nie dużo ale jazda fantastycznie miękka. Może jednak się zastanowią nad większymi pojemnościami. 

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Atrapović

to kup nie wierz gebie - poloz na zebie,  jak to mowia u nas na wsi dokladnie to samo mowiono mi o alfie 159, wiec na zasadzie lamania stereotypow kupilem to cacko w efekcie przeszedlem na

Posted Images

56 minut temu, chojny napisał:

Może jednak się zastanowią nad większymi pojemnościami. 

No właśnie, przecież emisja flotowa Toyoty nie jest chyba taka zła - te wszystkie hybrydy, pierdzikółka z silnikiem od kosiarki i inne takie, sprawiają, że chyba mogą sobie pozwolić na wprowadzenie większych pojemności w niektórych modelach B)

1 minutę temu, sluf napisał:

chyba mogą sobie pozwolić na wprowadzenie większych pojemności w niektórych modelach B)

Co ważniejsze, w Europie flagowych. No nie może być tak, że Hyundai czy inna KIA mają V6ki, wolnossące, doładowane a Toyka odda pole i zastanie z pierdzioszkami pod maską. 

5 godzin temu, chojny napisał:

W wakacje mieliśmy okazję spędzić 2 tygodnie za kierownicą Toyoty 4,7L V8... niby mocy nie dużo ale jazda fantastycznie miękka. Może jednak się zastanowią nad większymi pojemnościami. 

No właśnie o to chodzi... Mnie się po prostu przekapitalnie jeździ takimi maszynami. A nie tymi bzykadełkami, typu 0,2 390 koni.

• 3 weeks later...

A ja dziś kupiłem Jeepa Renegade Sport w kolorze Granite Crystal. :)

Nie dla siebie, tylko dla taty.

Mam nadzieję, że będzie zadowolony z auta na polowania, rybki i grzybki. :)

Zakup był możliwy tylko dzięki promocjom na rocznik 2017. Gdybym nie dostał 10 000 rabatu to zwycięzcą w moim konkursie na auto dla ojca byłaby Vitara.

Po rabacie Vitara już nie była w tak komfortowej pozycji i przegrała cienkimi blachami, poziomem hałasu i jakością plastików w środku

Spoiler

new-and-used-auto-new-2016-jeep-renegade

Edited by Ryba Piła

Straszne nie są ekrany, tylko fakt, że kierowca nie będzie potrzebny, chyba że nowe Pokolenie woli mieć nos w smartfonie podczas prowadzenia samochodu i słuchać szumu zwojów solenoidu.

4 minuty temu, MDsuperstar napisał:

Hahhaha

Tylko mnie zawsze w tym materiale bawiło, że porównują Lanosa do FQ-360 zamiast do FQ-300 :)

Oj tam, mieli z góry założoną tezę, to i odpowiednie auta dobrali ;) Ale sam materiał całkiem fajny :)

Zmarł Tatsuro Toyoda - facet, który sprawił, że Toyota stała się potentatem na rynku motoryzacyjnym:

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22876431,zmarl-tatsuro-toyoda-czlowiek-ktory-uczynil-toyote-wielkim.html

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 2/9/2018 o 10:04, sluf napisał:

Trochę o nowej A-Klasie:

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22984257,pierwszy-kontakt-z-nowym-mercedesem-klasy-a-mocny-podmuch.html

ten mega tambeto-ekran jest dramatyczny :facepalm:

Moze sie nie podobać, ale trzeba zdjąć czapki z głów, ze poszli pod prąd i wpakowali tyle innowacji do bazowego modelu, a nie do topowego. A ze ekran bedzie za 5 lat wyglądał staro? To dla sprzedaży nowych A klas dzisiaj nie ma znaczenia ;-)