Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

To jest CONCEPT :wink: Ciekawe na ile ugrzecznią go względem wersji finalnej :roll:

 

Mnie najbardziej ciekawi fakt, że ta zwizualizowana wersja concept bardzo pokrywa się z odręcznie rysowanymi szkicami, które krążyły po sieci :roll:. Zazwyczaj jest tak, że te szkice to jest lipa, a tymczasem...

 

Ciekawe, jak to będzie z imprezą MY '07... :roll: Bo jeśli tak, jak na szkicach, to fajnie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim, srebrem srebrem? :shock:

 

Czy to chrom?

 

Możliwe, że to srebro-srebro. Kiedyś słyszałem o szejku, który chciał mieć złote-złote felgi w maybachu. DaimlerChrysler musiał mu odmówić, bo złoto okazało się za miękkim materiałem, by zrobić z niego felgi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to srebro-srebro. Kiedyś słyszałem o szejku, który chciał mieć złote-złote felgi w maybachu. DaimlerChrysler musiał mu odmówić, bo złoto okazało się za miękkim materiałem, by zrobić z niego felgi...

 

Jak się ropa skończy - to znowu będą jeździć na wielbłądach :twisted:

 

;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim, srebrem srebrem? :shock:

 

Czy to chrom?

 

Możliwe, że to srebro-srebro. Kiedyś słyszałem o szejku, który chciał mieć złote-złote felgi w maybachu. DaimlerChrysler musiał mu odmówić, bo złoto okazało się za miękkim materiałem, by zrobić z niego felgi... :)

 

A do STi dostaje się złote koła bez dopłaty ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak od 72 tys. to jest szansa na ewentualną wygraną w przetargu Suzuki, bo głownym kryterium jest zapewne cena. Tylko po pierwsze- Policja musiałaby rozpisać przetarg, po drugie - Suzuki musiałby złożyć oferte.

 

pzdr

 

A po trzecie 78'000 to jest cena ofertowa dla klienta a nie cena przetargowa dla Policji. A jak widać, luzu mają dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że na stronie http://www.landwind.com.pl napisane jest, że samochody JMC Landwind to "nowe Jeepy z Chin" :shock:

 

Nieźle... :twisted:

 

A na stronie ze specyfikacjami są kolory, w tym jeden, który zaintersował mnie szczególnie tj. kolor "popiel". To tak, jak ten król, co go myszy opierdoliły na śniadanie :mrgreen:. Nie wiedziałem tylko, że jest również patronem jakiegoś koloru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, zapomniałeś dodać to co dalej napisali:

nowe Jeepy z Chin już popularne !
Ja bym poewiedział, że sławne a nie popularne...

 

 

Mam inną perełkę z tej zacnej ( co za wirtualne zdjęcie ! ) strony, z działu "dealerzy":

 

Nawiązaliśmy już działalność z kilkoma dealers, po dostarczeniu im pierwszych DEMO, umieścimy ich na naszej stronie internetowej.

 

Kto to są dealers, bo ja w slangu nie czaję ( przypominam, że znalazłem to w dziale dealerzy) ? Jeśli ci "dealersi" to ludzie to jak oni chcą ich na stronie umieścić ?

Kompetentna firma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj, wykonanie itd. to jeszcze nic strasznego, ale to, ze kierowca w razie zderzenia przy 64km/h nie ma szans na przzycie to po prostu skandal! Jakas organizacja powinna ich podac do sadu i kazac obklejac go napisami "ten samochod to trumna na kolach!" :o:o:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć z Landwindem jest sprawa taka że w UE samochody do 2500kg powinny przechodzić jakieś obowiązkowe crash-testy żeby mogły być dopuszczone do ruchu...Landwind ma 2510 kg.... :roll:

 

 

Firma mieści się w Mogilnie na kompletnym zadupiu w prywatnym domu. Mają jednego Landwinda na holenderskich tablicach.

 

W "WO" dziennikarz napisał że jak przyjechał po Landwinda do Mogilna to przed tym domem stały już 3 Landwindy więc firma sie rozkręca :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...