Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nieustannie jestem pod wielkim wrażeniem

Trudno się nie zgodzić z Twoją opinią. Ja też jestem pod wrażeniem Designu i jakości wykonania Mercedesa.

Dodatkowo auta posiadają napęd z centralnym mechanizmem różnicowym.

Co do jakości wnętrz tych niższych klas (CLA, A etc ) to byłbym skłonny polemizować. Bliżej im do jakości wnętrz Subaru niz E czy S klasy. Z niemieckich Premium chyba tylko BMW ma te sama jakość wykonania wnętrz od 1 po 7.

 

Czyżbyś nie zauważył,że mój komentarz dotyczył nowej C klasy,która nie ma sobie równych nie tylko w swojej klasie(IMO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W205 oglądałem tylko pobieżnie, bo z aktualnych mercow podoba mi sie tylko CLS SB. Dosc dobrze oglądałem zaś na przykład CLA, któren to wnetrzowo i technicznie jednak z tej samej zatrutej beczułki czerpie co C-klasa. Jeśli jednak W205 choć w połowie prowadzi sie tak dobrze jak W204 to osobiście jestem skłonny te niedociągnięcia wybaczyć, ale jako sztandarowego przykładu jakości wykończenia wnętrz to bym tej generacji mercowych maluchów nie traktował. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dosc dobrze oglądałem zaś na przykład CLA, któren to wnetrzowo i technicznie jednak z tej samej zatrutej beczułki czerpie co C-klasa.

 

Przepraszam Cię ,ale nie wiesz co piszesz.

CLA,A klasa i GLA mają identyczne wnętrza i mogą się podobać lub nie.

 

Wnętrze zaś C klasy to kompletnie inna bajka i niczym nie przypomina tej z A klasy(które IMO mimo wszystko jest lepsze od każdego z SUbaru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie o dizajnie a na przykład o tym, ze tworzywo na szczycie deski jest w cla i C takie samo (przynajmniej w wersji ktora stała u mojego lokalnego dilera) i nieco byłem jego jakością zawiedziony. Tak jak mówiłem, za wiele tej nowej C klasy sie nie namacalem, bo nie po to u dila byłem ale to mi sie od razu w oczy rzuciło. Zle spasowane przyciski jak w Audi w oczy mi sie nie rzuciły. ;) w przyszłym tygodniu pewnie będę przejeżdżał i obiecuje przyjrzeć sie dokładniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Czyżbyś nie zauważył,że mój komentarz dotyczył nowej C klasy,która nie ma sobie równych nie tylko w swojej klasie(IMO)

 

 

 

Musze się bryknąć tym nowym bo jak dla mnie to w klasie rządzi F30.  ;)

 

Pytanie czy nadal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem F30, fajne ale bez fajerwerków

 

Jak zawsze zależy od wersji i opcji dodatkowych wpływających na prowadzenie obecnych na pokładzie, najlepiej tych z literką "M"   ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeździłem F30, fajne ale bez fajerwerków

 

Jak zawsze zależy od wersji i opcji dodatkowych wpływających na prowadzenie obecnych na pokładzie, najlepiej tych z literką "M"   ;)

 

Jak najbardziej i nawet z tym nie dyskutuję ;)

 

Ja jeździłem dwulitrową benzyną z doładowaniem 180 kilka koni bodajże i dieslem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nna sprawa, ze w porownaniu do ceny podstawowej trojki, jesli sie chce miec te fajerwerki, to trzeba doplacic jakies +200%

 

To jak wolnyssak i STi. To Impreza i to Impreza a jeździ jakoś tak... inaczej.   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na Rajdzie Finlandii Citroen sie powystawial, a ze czas mialem, to sobie podotykalem. :D

Uwage moja skupily DS3 i ten nowy Kutos. :P

Deesik fajny, maly, zgrabny, nawet porzadnie wykonczony, ale Kaktus. No Paaanyy... :wacko:

Dla mnie to jakas kiszka - wyglada jakby mial konkurowac z Foresterem, ale naped na przod, w srodku plastikowo i biednie, a kanapa w zadnej z wersji nie wystepuje dzielona. Panna mi usilnie tlumaczyla, ze powodem jest chcec obnizenia masy. Nie wiedzialem, ze przepilowanie az tyle wazy. :P

Fakt, ze samochod leciutki, ale z wygladu to myslalem, ze to autko na lekkie bezdroza - wakacje, jezioro, namiot, itp., a w rzeczywistosci to sie chyba najbardizej sprawdzi w miescie, dzieki tym poduszeczkom zewnetrznym.

Reasumujac - dla mnie DS3 fajny, Cactus zdecydowanie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...