Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Mercedes zaczął wreszcie piękne auta robić , c klasa dobry przykład , ale też cla czy s coupe liga .

Zrobili jedną klasę S a teraz zacznie się kopiowanie, C klasa wygląda identycznie, to samo zaraz będzie z klasą E :biglol: A śmiali się z Audi :P

 

Jesty tylko jeden fajny Merc (nie licząć AMG) i jest nim klasa G, dziękuję, dowidzenia B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

We wrześniu będę wymieniał auto w firmie. Pomyślałem czas najwyższy coś zamówić. Udałem się zatem do salonu Skody i chciałem złożyć zamówienie na nową Octavię RS tdi dsg. I tu ZONK. Mają taka ilość zamówień na RS-ki że auto mógłbym odebrać w lutym 2015 :) Czas oczekiwania 11 m-cy. To jakiś żart. Szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

teraz to już całkowicie zachorowałem :wub::wub::wub:

 

Na tą C-klassę???

Przecież mercedes teraz takie kiepskie auta produkuje!!!

Gniją i się psują.

Dla mnie merc się skończył w 1995 roku na 124 i jeszcze trochę 140 poklepali.

To były mercedesy a nie to badziewie co teraz produkują!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą C-klassę???

Przecież mercedes teraz takie kiepskie auta produkuje!!!

Gniją i się psują.

Dla mnie merc się skończył w 1995 roku na 124 i jeszcze trochę 140 poklepali.

To były mercedesy a nie to badziewie co teraz produkują!!!

 

 

:(

 

Ale gniją,że co?

Rdza? :huh:

Gdzieś już słyszałem ,że coś nie tak z blachą....

 

 

Za to środek to klasa sama w sobie,jeździłem nowym sedanem automat 200,zawieszenie,praca automatu,silnik-rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieustannie jestem pod wielkim wrażeniem

 

Trudno się nie zgodzić z Twoją opinią. Ja też jestem pod wrażeniem Designu i jakości wykonania Mercedesa.

Dodatkowo auta posiadają napęd z centralnym mechanizmem różnicowym.

Co do jakości wnętrz tych niższych klas (CLA, A etc ) to byłbym skłonny polemizować. Bliżej im do jakości wnętrz Subaru niz E czy S klasy. Z niemieckich Premium chyba tylko BMW ma te sama jakość wykonania wnętrz od 1 po 7.

 

Moim zdaniem Mercedes zaczął wreszcie piękne auta robić , c klasa dobry przykład , ale też cla czy s coupe liga .

Zrobili jedną klasę S a teraz zacznie się kopiowanie, C klasa wygląda identycznie, to samo zaraz będzie z klasą E :biglol: A śmiali się z Audi :PJesty tylko jeden fajny Merc (nie licząć AMG) i jest nim klasa G, dziękuję, dowidzenia B)

sorry gregory, AMG ma dla mnie aurę wiejskiego osilka w dresie, ktory rzeczywiscie ma powera i potrafi przywalić i znokautować...ale nie wie czym jest szlachetny pugilizm. Technicznie niby wszystko gra...ale ducha brak. Takie RS-y choć Audi ogolnie troche fryzjerskie jest, czuja to lepiej a najlepiej rzecz jasna M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...