Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy Nissan Note,moja żona zobaczyła i z mety się zakochała.Samochód naprawdę robi wrażenie,mały a w środku dużo miejsca,kapitalnie wyposażony włącznie z kamerą 360° którą widziałem jedynie w BMW,system bezkluczykowy,skora czesciowa ,silniczek niestety 3 cyl. ale turbo ,CVT i wszystko w rozsądnej cenie.W ogóle przypomina nasza FRV z którą ciężko się będzie rozstać.Chyba nie ma wyjścia ,zapisy dopiero w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Nissan Note,moja żona zobaczyła i z mety się zakochała.
To moim zdaniem lepszy wybór niż Fiesta. :P Żona miała służbową nową Fiestę i niestety ale to straszna tandeta. Szyby się same opuszczają i trzeba pamietać żeby dociągać - a pan w serwisie twierdzi że trzeba je używać albo kupić Mercedesa :biglol: ; żeby otworzyć wlew paliwa drzwiczki podważa sie kluczykiem - wymiana mechanizmu nic nie da bo TTTM :) ale trzymalem te info dla siebie póki nie dokonaliście innego wyboru ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Nissan Note,moja żona zobaczyła i z mety się zakochała.
To moim zdaniem lepszy wybór niż Fiesta. :P Żona miała służbową nową Fiestę i niestety ale to straszna tandeta. Szyby się same opuszczają i trzeba pamietać żeby dociągać - a pan w serwisie twierdzi że trzeba je używać albo kupić Mercedesa :biglol: ; żeby otworzyć wlew paliwa drzwiczki podważa sie kluczykiem - wymiana mechanizmu nic nie da bo TTTM :) ale trzymalem te info dla siebie póki nie dokonaliście innego wyboru ;)

 

No to jest Ford,czyli od kiedy miałem dwa fordy nic się nie zmieniło,a w każdym razie niewiele :biglol:

Zaraz po wizycie w Nissanie byliśmy w Hondzie i Fordzie.Honda daje golasy a Fiesta mojej żonie się nie podoba szczególnie przód :wacko: Liczę na to ,że Note mimo,że składany w Anglii to jednak Japoniec.Mam wrażenie,że wyznacza nowe standardy w tej klasie,choć nie wiem jak zachowuje się na drodze,ale moja żona rajdowcem nie jest a póki co to nie jest nawet kierowcą,bo Honda za duża i gaśnie :unsure:

Jak dla mnie fajny mini rodzinny samochodzik lub uniwersalne auto dla kobiety,przynajmniej takiej jak moja żona :)

 

Nissan+Note+(2014)+Front+Side.jpg

2014-nissan-versa_100415657_l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest fajny filmik o przesubarowionym transporterze T3:

 

 

sam podobnym się na codzien poruszam, acz silnik narazie byłem zmuszony wetknąć 1Y z oszczędności.

Co prawda turbo dobawiłem i parę modów plus krzynke modzoną od 2,1 MV boksera volkswagenowskiego coby to sie jakoś odpychało od asfaltu,

ale marzy mi sie subarzasty silnik i krzynka renault UN-1. Może jak w przyszłości spadnie na mnie deszcz kasy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hyundai Genesis 2014 zaprezentowany.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PwTUgc3i8qY

 

Silniki V6 (256-315 KM) i V8 (425 KM). Napęd RWD lub HTRAC AWD. 8-biegowy automat - zapewne ZF. Stylistycznie wszystkiego po trochu.

 

1895835457796308701.jpg

 

3358135341142016724.jpg

 

Hyundai oficjalnie zapowiedział sprzedaż modelu w Europie. Jeśli podobnie do Equusa będzie kosztował 65 procent nowego Audi A6/BMW 5/Mercedesa E to będzie grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo, ale taka delta integrale bylaby fenomenalna jak dla mnie: http://oppositelock....-car-1479033273 Znajac zycie nie zrobia nawet makiety z gliny...

ku-xlarge.jpg

Kupiłbym i postawił w salonie :wub:

 

To jest dzieło sztuki :huh::wub:

 

Ciekawe jak by wyglądało nowe 22B skrojone przez tych samych gości :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo, ale taka delta integrale bylaby fenomenalna jak dla mnie: http://oppositelock....-car-1479033273 Znajac zycie nie zrobia nawet makiety z gliny...

ku-xlarge.jpg

Kupiłbym i postawił w salonie :wub:

 

To jest dzieło sztuki :huh::wub:

 

Ciekawe jak by wyglądało nowe 22B skrojone przez tych samych gości :rolleyes:

Nie wiem jak 22B, ale gdyby tak jak ta Delta wyglądał nowy WRX/STi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...