Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

TJ - będzie to brzmiało odpowiednio i uderzało w nozdrza nieprzepalona benzyną? Bo jeszcze wruuuum to może wygenerują z MP3 :mrgreen: :wink:

 

Ot to właśnie mi chodziło :idea: O osiągi raczej się nie martwię ale o brak tzw. "mechanicznej duszy" w erze wszechobecnej elektroniki sterującej jednostkami hybrydowymi ku uciesze zielonych :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

właśnie ,aby tam też mieli jaja i to wprowadzili :D pamiętacie Focusa i ,totalny szok po Escorcie,podobnie jak Beetle czy Mini-postawili i wygrali.Aczkolwiek ta mazda jest odważna,ale nie aż tak kontrowersyjna :!: Obecny Civic to dopiero w swej klasie był kosmos,i co :?: udało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moj post bedzie troche odbiegal od konwencji watku, ale nie chce zakladac nowego tematu

 

potrzebuje namiar na serwis w Warszawie gdzie porzadnie i za racjonalna kwote zrobia hamulce w Mondeo

auto jest znajomej, prawdopodobnie (relacja przez tel :P ) po prostu sa zapowietrzone, ale nie ma mnie w miescie wiec ciezko zweryfikowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele bedzie zalezalo od ceny, ale wyglada na to, ze OBK w US (szczegolnie w US) bedzie mial powaznego konkurenta...

 

nigdy nie bylem fanem VW, ale imho ten Alltrack (btw, kojarzy sie mi to z Celica Alltrac :mrgreen: ) obecnego OBK swoim wygladem bije na glowe i pozstale czesci ciala... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Onecie napisali o nowych pomysłach biurokratycznych lewaków, tym razem z Francji → Alkomaty wkrótce obowiązkowe w autach.

Wiem, Francja daleko, ale jeśli tamtejsi spece od robienia dobrze obywatelom to zrealizują, to Unia pod przewodnictwem (przywództwem?) duetu Francji i Niemiec zaraz to wprowadzi jako obowiązkowe. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...