Jump to content

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Atrapović

to kup nie wierz gebie - poloz na zebie,  jak to mowia u nas na wsi dokladnie to samo mowiono mi o alfie 159, wiec na zasadzie lamania stereotypow kupilem to cacko w efekcie przeszedlem na

Posted Images

...z wielkimi chromowanymi felgami...

dziś mi wpadł w ręce nowy numer GT i jest tam kilka słów o felgach .Otoż największy rozmiar dostępny w USA to uwaga...30 cali :shock: dodatkowo raperzy i inni "gangsta' życzą sobie zdobienia z naturalnej skóry (sic!) i różnych kamieni szlachetnych...najdroższy komplet kosztuje bagatela $250.000... :roll:

pzdr

fabryka ferrari wcale nie jest tam gdzie gdzie Ci się zdaje.... :wink:

http://www.j-body.org/forums/read.php?f ... 74&t=54674

Znamy takich, co chca z Imprezy 01 zrobic 03 :wink:

Ten zabieg jest akurat bardzo prosty, potrzeba troche czesci i srubokret.

just kidding :wink:

Aaa to przepraszam, niektórzy pewnie nigdy nie byli w SIP-ie no ale kto jak kto ty napewno :D Dlatego napisałem bo niewszyscy wiedzą.

No ja nie byłem, nigdy nie moge wyhamować na wyśokości SIP...ech te hamulce w GeTekach :wink:

Z ciekawostek, widziałem dzisiaj nowiutkiego Mercedesa CLS w kolorze wiśniowym. Już na naszych tablicach. Mi się wydaje troszke dziwny, ale pani, która nim jechała, wyglądała na zadowoloną...

za onet.pl

Fabryka superluksusowych niemieckich samochodów Porsche wezwała w środę właścicieli 18 165 kabrioletów model 911 tej marki, aby odwiedzili pilnie autoryzowane stacje w celu bezpłatnego usunięcia poważnej wady.

Składany dach kabrioletu przy dużej prędkości jazdy może się samoczynnie otworzyć ze względu na wadliwą konstrukcję i usterki silniczków, które go zamykają.

ponad 18 tys aut do poprawki :roll:

za onet.pl

Fabryka superluksusowych niemieckich samochodów Porsche wezwała w środę właścicieli 18 165 kabrioletów model 911 tej marki, aby odwiedzili pilnie autoryzowane stacje w celu bezpłatnego usunięcia poważnej wady.

Składany dach kabrioletu przy dużej prędkości jazdy może się samoczynnie otworzyć ze względu na wadliwą konstrukcję i usterki silniczków, które go zamykają.

ponad 18 tys aut do poprawki :roll:

Dobre. Już widzę minę kierowcy, jak dach się otwiera przy 200 na godzinę.

Właśnie czytam dziennik "Fakt" i jest napisane że poseł Pęczak posiada Subaru Imprezę :/ że takim ludziom sięsprzedaje takie autka :) takim oszustom :).

Może jakąś akcję trzeba zrobić odbioru tego Biednego Autka z tych rąk (niebiednych) :lol: