Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzenie "jeżdżę evo" nie brzmi już tak fajnie....

 

Obrazek

 

... od momentu wprowadzenia na rynek nowego Fiata Punto Evo :mrgreen:

 

..... a i wpisów w konfesjonale pojawi się więcej w typie: "własnie wczoraj na skrzyżowaniu xxx skopałem nowe evo" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi w muzeum mercedesa w Stuttgarcie. Tylko chyba srebrny . Macałem

 

a babcie-stróże nie krzyczały "niiiicht anfassen!!!" ? Bo ja myslalem, ze wyjde z siebie, jak to uslyszalem po raz któryś :roll:

 

w muzeum Porsche mozna spokojnie wszystko obmacac, nawet przewodniczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi w muzeum mercedesa w Stuttgarcie. Tylko chyba srebrny . Macałem

 

w muzeum Porsche mozna spokojnie wszystko obmacac, nawet przewodniczki!

 

Jak ja byłem, to za przewodniczki robiły mi słuchawki z nagranym tekstem i tyle. Wcale się ich fajnie nie macało. :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, sluchawki sa Sennheisera wiec ja tam sie cieszylem, ze te tez moglem obmacac :P
aż takie straszne przewodniczki :razz:

 

Niemcy panie, Niemcy... :mrgreen:

 

A serio: dzięki napływowi imigrantów do Niemiec, byłem mile zaskoczony obserwując tamtejszą ulicę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.wp.pl/gid,11586597,title,St ... jecie.html

Wiem że każdy już to auto zna, ale zawsze mnie fascynowały takie auta, które zostały zbudowane zupełnie z pominięciem jakiegokolwiek zdroworozsądkowego podejścia - klasyka sama w sobie :wink: . No i artykuł jak na WP w miarę na poziomie.

Ps. Swoją drogą marzy mi się na któreś urodziny zbudować/kupić replikę rajdowego poldka z 2 litrowym silnikiem, skrzynią "kolotką" itp. Ehh się rozmarzyłem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może to ja po prostu za młody jestem...

Jak nie jak tak :wink:

dziwne masz Pan marzenia ;)

Ale ważne że są :!: :cool: A pierwsze zdjęcie z mojego podpisu, nawiasem mówiąc moja pierwsza pseudo rajdówka, chyba trochę tłumaczy taki a nie inny kierunek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się dostało evo od Brytów :twisted::mrgreen:

 

Oto ciekawsze kąski:

 

The air-con, the sat-nav, the iPod connection, the Bluetooth, the alarm – all the gizmos that you might reasonably expect on a brand new 40 grand car – they’re all crap and they don’t work properly.

 

None of this should matter, of course, because the Mitsubishi is meant to be a drivers’ car and such trivial concerns should melt away whenever you give it a proper run on a good road. Actually, this is where the Evo really falls apart

 

I dalej:

 

The chief problems are the steering – it gives you uselessly glassy feedback so you’re never quite sure if you can trust the front-end grip – and the ride, which is so brutal that the whole car is constantly crashing and banging and getting knocked off line.

 

The Evo X is like a horrible slapper that you meet on an 18-30 holiday to Ayia Napa. She might be fun to spend an evening with, but you wouldn’t want to marry her. And if you paid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.pl/MotoPL/1,88571,7140647,J ... liwo_.html

 

Jako główna fota wiadomo co - ALE - przeczytajcie cały artykuł i powiedzcie mi głupolowi, jakie ciśnienie się poleca (chodzi o wartość...)

 

"Dziennikarze" :roll:

 

EDIT:

 

Ten komentarz super podsumowuje całą akcję :lol:

 

ja mam inny pomysł na mniejsze spalanie, tak sami skuteczny jak ciśnienie w oponach (5% różne niż zalecane przez producentów) mianowicie, często wyrzucajcie piasek i inne śmieci z wycieraczek pod nagami, piasek ten waży swoje, cięższe auto to gorsze osiągi, większe spalanie, gorsze hamowanie a ponadto błoto na podeszwie może powodować poślizg nogi z pedałów hamulca i przez to spowodować wypadek...

 

warto mieć powyższe na uwadze, od jutra na drogach będzie stał Patrol Czystych Dywaników uzbrojonych w szczotki do mycia (dla gumowych wycieraczek) i odkurzacze (gdyby ktoś miał materiałowe), będzie można skorzystać z ich pomocy po to aby zwiększyć bezpieczeństwo na polskich drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...