Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Przód ma fajny rekini, tylko troche podobny do gtr-a

 

Jeśli już do czegoś nawiązuje to do klasycznych mercedesów sprzed lat!! Brawo dla MB! Mało które mercedesy robią na mnie wrażenie- ten z pewnością robi :cool:

 

DSC_3699-gullwing.jpg

 

[ Dodano: Wto Wrz 15, 2009 7:36 pm ]

Nowy Jag XJ

 

Obrazek

 

Obrazek

 

troche kontrowersyjna bryla, ale mi sie bardzo podoba.

 

Co myslicie?

 

Linia świateł za cholerę nie pasuje do tego wielkiego grilla. W ogóle ten przód jakoś źle skomponowany (przynajmniej na tych rysunkach). Na filmikach już lepiej wygląda.

 

EDIT:- ten filmik niezły! (

) :) się chłopcy napracowali nad animacjami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kontrowersyjna bryla, ale mi sie bardzo podoba.

 

Co myslicie?

tak jak na pierwszej focie mi sie podoba, tak na tej drugiej taki jakis... nijaki taki :razz:

poplyneli z rozmiarem grilla i tym przetloczeniem na masce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polecam" artykuł w aktualnym numerze "Wprost" o Porsche 911 997. Autor stwierdza że Porsche ostro zdziera z klientów żądając ok 100 tysięcy euro za egzemplarz,narzeka na drogie wyposażenie dodatkowe,a na koniec stwierdza że 911 kupują lalusie chcący imponować innym :lol: Stwierdza że jak ktoś chce pokazać że ma klase to powinien kupić Turbo,GT3,GT2 albo któryś ze starszych modeli,broń boże aktualny ! Podsumowują całą swoją "twórczość" stwierdzeniem że Cayman to w zasadzie to samo co 911,tyle że o połowe tańsze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor stwierdza że Porsche ostro zdziera z klientów żądając ok 100 tysięcy euro za egzemplarz,narzeka na drogie wyposażenie dodatkowe...

 

Popyt, podaż. Skoro jest za drogie, to nikt go nie będzie kupował i niedługo Porsche będzie musiało zrezygnować z produkcji 911... proste

 

a na koniec stwierdza że 911 kupują lalusie chcący imponować innym

 

Oczywiście lalusie nie kupują BMW, Audi, Merców (na zachodzie - Ferrari, Astonów, itp.)... tylko Porsche...

 

Stwierdza że jak ktoś chce pokazać że ma klase to powinien kupić Turbo,GT3,GT2...

 

Tutaj chyba błąd w druku... powinno być "...jak ktoś chce pokazać, że ma kase...".

Jak rozumiem, każda osoba która chce mieć luksusowy samochód o dobrych osiągach musi od razu brać Turbo (teraz 480KM, niedługo 500KM), albo hardcore'owe wersje typu GT2 lub GT3... Bo każdy ma jeździć jak Schumacher...

 

albo któryś ze starszych modeli,broń boże aktualny !

 

Tu się akurat trochę zgodzę. 964 i 993 wyglądają świetnie :)

 

Podsumowują całą swoją "twórczość" stwierdzeniem że Cayman to w zasadzie to samo co 911,tyle że o połowę tańsze

 

Problem Caymana słusznie zauważył Jeremy Clarkson (można go nie lubić, ale czasami ma słuszne spostrzeżenia :P) -

(powinno się włączyć samo, ale jak coś, to 4m53s). Ten samochód mógł być dużo szybszy od 911... Niestety to zapewne było by niezgodne z polityką marki :( A szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popyt, podaż. Skoro jest za drogie, to nikt go nie będzie kupował i niedługo Porsche będzie musiało zrezygnować z produkcji 911... proste

 

Chodziło mi bardziej o wyjątkow dziwny sposób patrzenia autora na auta typu Porsche itp. Wydanie 100 tysięcy euro na żaden samochód nie jest rozsądne,a mimo to ludzie kupują. Gdyby patrzeć tylko na stosunke ceny do oferowanego towaru to jeździlibyśmy Skodami i Daciami ;)

 

 

Tu się akurat trochę zgodzę. 964 i 993 wyglądają świetnie

 

Naturalnie :cool: Co nie zmienia faktu że 997 nie ma sie czego wstydzić,zwłaszcza w porównaniu do 996.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popyt, podaż. Skoro jest za drogie, to nikt go nie będzie kupował i niedługo Porsche będzie musiało zrezygnować z produkcji 911... proste

 

Chodziło mi bardziej o wyjątkow dziwny sposób patrzenia autora na auta typu Porsche itp. Wydanie 100 tysięcy euro na żaden samochód nie jest rozsądne,a mimo to ludzie kupują. Gdyby patrzeć tylko na stosunke ceny do oferowanego towaru to jeździlibyśmy Skodami i Daciami ;)

 

 

Tu się akurat trochę zgodzę. 964 i 993 wyglądają świetnie

 

Naturalnie :cool: Co nie zmienia faktu że 997 nie ma sie czego wstydzić,zwłaszcza w porównaniu do 996.

 

To taka zazdrość prowincjonalnych naśladowców Clarksona :wink:

 

PS W nowym "Car Magazine" fajny tekst o "japońskich klasykach" - stare STI, NSX, MX5, GTR R34, RX-7 itp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam 997 drugiej generacji za piekne auto. A jeszcze ze skrzynia DSG i launch control daje mega frajde :)

 

Ale aktualnie i tak najpiekniejsza jest Panamera! Na zdjeciach mi sie nie podobala, ale jak pierwszy raz zobaczylem na zywo to mi szczeka opadla. Oczywiscie najlepszy kolor bialy albo czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie :cool: Co nie zmienia faktu że 997 nie ma sie czego wstydzić,zwłaszcza w porównaniu do 996.

 

Nie no, 997 wygląda jak dla mnie idealnie :P Nie wyobrażam sobie, żeby 911 mogło wyglądać lepiej. Dlatego bardzo interesuje mnie, jak będzie wyglądał następca :P Czy znowu wymyślą coś brzydkiego (w stylu 996), żeby po 4-5 latach mogli wprowadzić starą linię? :P

 

Po prostu niektóre samochody nie mogą być już ładniejsze (a przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam :P). Tak było np. z Peugeotem 406 Coupe. Samochód wyglądem zdecydowanie wykraczał poza tę markę, a następca... no cóż, niestety Pininfarinie Coupe wychodzą "troszkę" lepiej niż Peugeotowi :P Zresztą następne w kolejce są dla mnie Alfa 159 i wszystkie Astony...

 

To taka zazdrość prowincjonalnych naśladowców Clarksona :wink:

 

A przecież na to, żeby można było wyśmiewać się z wszystkich naokoło trzeba długo pracować :P

 

PS W nowym "Car Magazine" fajny tekst o "japońskich klasykach" - stare STI, NSX, MX5, GTR R34, RX-7 itp. :wink:

 

Da się to to przeczytać gdzieś w necie, czy tylko na papierze? Bo z chęcią bym się z tekstem zaznajomił :)

 

Ale aktualnie i tak najpiekniejsza jest Panamera! Na zdjeciach mi sie nie podobala, ale jak pierwszy raz zobaczylem na zywo to mi szczeka opadla. Oczywiscie najlepszy kolor bialy albo czarny :)

 

Nie uwierzę, póki nie zobaczę... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...