Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja mam poradzić, że nie wiem co w tym kontekście ma znaczyć "głównostrumykowy" ?

 

To ja wyjaśnię od strony lingwistycznej mainstream = pospolity, typowy, niczym nie wyróżniający się

 

Interpretację pozostawiam Tobie i jednocześnie zwracam uwagę, że ja tylko zająłem się tłumaczeniem, także z ew. reklamacjami zgłaszaj się do autorów tego określenia pod Twoim adresem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że 25 lat za kółkiem zrobiło swoje i teraz byś 'dał radę' takiej 911-stce..

 

 

Podejrzewam że wielu kierowców z naszej szpicy rajdowej by nie dało. To wyjątkowo wredne urządzenia. Jak ktoś udostępni trochę miejsca to mam super film on-board z rajdowego 911 Turbo.

 

Azrael czy ten film z 911 Turbo, to nie czasem biala 911, 90% on board, troszke rzutow z zewnatrz na pokonywane zakrety, a na koncu po bardzo szybkiej prostej dzwon?

Jesli to ten to robi wrazenie, kazde nacisniecie na gaz na wyjsciu z zakretu konczy sie wyjsciem bokiem, no i ta moc zmiana 3-4 biegow przy przyspieszaniu w ciagu kilku sekund...ogladajac ten film pierwszy raz bylem pod duuuzym wrazeniem, ze ten gosc tak zapiernicza i jeszcze nie wylecial z trasy....ale na koncu filmu juz nei bylem zaskoczony :)

film naprawde warto obejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam poradzić, że nie wiem co w tym kontekście ma znaczyć "głównostrumykowy" ?

 

To ja wyjaśnię od strony lingwistycznej mainstream = pospolity, typowy, niczym nie wyróżniający się

 

Interpretację pozostawiam Tobie i jednocześnie zwracam uwagę, że ja tylko zająłem się tłumaczeniem, także z ew. reklamacjami zgłaszaj się do autorów tego określenia pod Twoim adresem :mrgreen:

Ale pociesz się Witek, że bycie "niszowym", "elitarnym" itp. oznacza również postacie typu Hannibal Lecter, Markiz De Sade, Kuba Rozpruwacz itd. itp. ...

Ci to byli dopiero nie-mainstreamowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest naprawdę genialny - facet ma jaja wielkości mojej głowy (a musicie pamiętać, że w szkole mówili na mnie "hełmofon"). Na koniec dzwon jest przy dość dużej prędkości, ale widać, że nic nikomu się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, wiesz może kto prowadzi to auto? Po krajobrazach wygląda mi to na jakieś Niemcy, auto też niemieckie, ciekawe jak z kierowcą?

 

btw. Dawno tego nie ogladalem, jak jest jakas plansza informacyjna w tym filmiku to wybaczcie za glupie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...