Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o marce ROVER a konkretniej o modelach 214 lub 216? ;)

 

Powoli rozglądam się za autem, na razie w typach jest Honda Civic 5G 1.5, Mitsubishi Colt 1.6, Mazda MX-3 1.8V6 (nie jestem do niej przekonany :P), Mazda 323F 1.8V6 (ciężko znaleźć w "mojej" kasie) :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie, ale jak byłem baaardzo młody, to zawsze mi się marzył ten samochód

 

--> http://www.allegro.pl/ite...kcjonerski.html

 

fajowy jest :cool:

 

Harvester zadzwoń zapytaj, może cena nie jest zwalająca z nóg, a jeśli tak to kupuj...marzenia trzeba realizować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o marce ROVER a konkretniej o modelach 214 lub 216? ;)

 

Ja miałem Rovera 200 MY'99 z silnikiem 1.4 16v. Ogólnie fajne autko, nie taki Rover straszny jak go niektórzy malują, pewnie jeździłbym nim do dziś, gdyby nie fakt, że Esilon szukał auta dla małżonki a ja nie byłem do Rovera jakoś mocno przywiązany.

 

Tu jest opis mojej sztuki:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Rover/200/16578

 

Jak coś to wal na PW.

 

Mitsubishi Colt 1.6

 

Fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym: podczas ubiegłotygodniowej wizyty w Kijowie miałem wątpliwą przyjemność przejechać się wytworem chińskiej motoryzacji - samochodem marki "cherry" :D - taksówką oczywiście (firmowy kierowca odważył się zachorować... :roll: :D)

 

Jest tak:

- logo zerżnięte z acury

- nazwa - z chevroleta ("cherry" vs. "chevvy")

- wygląd nowego lanosa

- środek nie wiem z czego

- plastik jak w chińskich zabawkach - najbardziej rozwala taki tani plastik z formy pomalowany na srebrny połysk - że niby aluminium :D

 

A po drodze minęło nas inne cherry, które do złudzenia przypomina starą cordobę.

 

Ale na lotnisko dojechałem i pan taksówkarz mnie przekonywał, że ma na liczniku 58.000 km i wóz się jeszcze nie zepsuł :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowy jest :cool:

 

Harvester zadzwoń zapytaj, może cena nie jest zwalająca z nóg, a jeśli tak to kupuj...marzenia trzeba realizować :wink:

 

andrzej:), Boje się, że nie utrzymałbym go w takim stanie, a po drugie mając OBK i na uwadze codzienne korki, raczej by stał pod wiatą. Nawet garażu nie mam..... Szkoda by go było, niech trafi do kogoś kto wie, jak o niego zadbać :wink:

 

Jak kiedyś będę miał swój dom, czas i kasę bardzo chętnie się za takim rozglądnę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...