Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180394&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

przyznajcie się, kto dał się "skillować"? :wink: :mrgreen:

 

....."Moze to troche nieładnie znęcać się nad słabszym, ale ciezko cokolwiek u mnie złapać zeby się ścignąć."

 

Prawdziwy bohater ze stajni VW :mrgreen: .....ręce opadają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleciałem cały ten wątek o kilowaniu biednej niewiasty przez tego VW i taki oto fragment:

 

"jak wewnętrzne koło Ci zaczyna gubić trakcje w zakręcie to należy usztywnić zawias poprzez rozporki i polurietany"

 

wydaje mi się że to jest klucz do sukcesu: trza mieć rozporek i polurietan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moze to troche nieładnie znęcać się nad słabszym, ale ciezko cokolwiek u mnie złapać zeby się ścignąć."

 

Tjaaa, i wtedy obudził się posikany... :roll:

 

"jak wewnętrzne koło Ci zaczyna gubić trakcje w zakręcie to należy usztywnić zawias poprzez rozporki i polurietany"

 

Golfiarze są genialni :!: A wy głupcy jakieś szpery zakładacie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180394&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

przyznajcie się, kto dał się "skillować"? :wink: :mrgreen:

Z tego co kojarzę to już jakiś rok temu czytałem podobnego killa i też mu pokazywało "egt 1200 i mrygajacy ostro warnig" :mrgreen: i jak się okazało później okazało że się wypięła kostka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ładna to fakt/aczkolwiek trochę odpustowa.Jężdziłem demówką,najbogatszą wersją,cena ok.130k.Srodek to plastiki C-maxa,i obawiam się,że będzie trzeszczeć niesamowicie.Od Forka ciaśniejsza i bagażnik bardzo malutki.Raczej takie babskie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem C-Maxem 3 lata ,więc wiem o czym pisze.Deska rozdzielcza ,uszczelki dzrwi/2 razy wymiana na gwarancji/ciągle skrzypiące,tylne siedzenia hałasujące.W Kudze masz jeszcze klapę bagażnika dzieloną -już na jeżdzie próbnej waliła,ciekawe jak będzie po dłuższym przebiegu?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mam jakiś extra egzemplarz, mój jest z początku produkcji, więc teraz patrzę że już ma 4 lata. Od prawie 2 lat jeździ nim pracownik, więc nie oszczędza, tym bardziej że regularnie jeździ po budowach, wiec po nie najlepszych drogach, a raczej ich braku. Jedyna rzecz która czeszczy to kratka w bagażniku. Wprawdzie w serwisie spędził łącznie z pół roku, ale problemy związane były głównie z elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mam jakiś extra egzemplarz, mój jest z początku produkcji, więc teraz patrzę że już ma 4 lata.
Wprawdzie w serwisie spędził łącznie z pół roku,

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No co :mrgreen: Mówiłem patrząc z punktu widzenia skrzypienia. Prawdę mówiąc to lubiłem go tam zawozić, bo jakoś tak się zżyłem z pracownikami Forda i zawsze mogłem liczyć na samochód zastępczy jak naprawa trwała dłużej :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem C-Maxem 3 lata ,więc wiem o czym pisze.Deska rozdzielcza ,uszczelki dzrwi/2 razy wymiana na gwarancji/ciągle skrzypiące,tylne siedzenia hałasujące.W Kudze masz jeszcze klapę bagażnika dzieloną -już na jeżdzie próbnej waliła,ciekawe jak będzie po dłuższym przebiegu?.

 

ja jeździłem swego czasu Mondeo (nowy z salonu) i też lubiło postukać (np. półka z tyłu) lub poskrzypieć, albo na przykład podczas jazdy opadła śrubka od osłony przeciwsłonecznej wprost na kolana :lol: gorzej miał znajomy (też z Mondeo) bo mu się pod tablicą odkręciła jakowaś śrubka i przy każdym zakręcie dziarsko się turlała wydając dość ciekawe odgłosy..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co??? ......dzisiaj (na okoliczność autosalonu w Paryżu),zobaczyłem pierwsze zdjęcia nowej meganki w budzie 3-d.

I wiecie co.??? jeśli na żywo będzie wyglądała tak jak na zdjęciach to żabojady odwalili kawał dobrej roboty.....

Jak dla mnie to stylistycznie jest mega poziom...(szczególnie linia boczna i tył samochodu)

Naprawdę piękna furka.....zobaczcie sami... :grin:

 

http://www.roadlook.pl/paryz-2008/paryz ... astun.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co??? ......dzisiaj (na okoliczność autosalonu w Paryżu),zobaczyłem pierwsze zdjęcia nowej meganki w budzie 3-d.

I wiecie co.??? jeśli na żywo będzie wyglądała tak jak na zdjęciach to żabojady odwalili kawał dobrej roboty.....

Jak dla mnie to stylistycznie jest mega poziom...(szczególnie linia boczna i tył samochodu)

Naprawdę piękna furka.....zobaczcie sami... :grin:

 

http://www.roadlook.pl/paryz-2008/paryz ... astun.html

Przód mi się nie podoba za bardzo, ale reszta prezentuje się zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co??? ......dzisiaj (na okoliczność autosalonu w Paryżu),zobaczyłem pierwsze zdjęcia nowej meganki w budzie 3-d.

I wiecie co.??? jeśli na żywo będzie wyglądała tak jak na zdjęciach to żabojady odwalili kawał dobrej roboty.....

Jak dla mnie to stylistycznie jest mega poziom...(szczególnie linia boczna i tył samochodu)

Naprawdę piękna furka.....zobaczcie sami...

 

http://www.roadlook.pl/pa...y-zwiastun.html

 

się ciśnie na usta coś się by chciało przekląc, a jednak można zrobić ladnego chaczbaka vide MY08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...